نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: ادامه تحصیل یا استخدامی

985
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2499
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation ادامه تحصیل یا استخدامی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مشاورین عزیز
    من فارق التحصیل رشته مهندسی نرم افزار هستم و در این ماه یعنی اول اسفند سر یک دو راهی بزرگ قرار گرفتم و میخواستم یک راهنمایی کنید که کدوم یکی از این راه ها برای من بهتره و مفیده
    دیروز نتایج بدون کنکور ممتازین کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رو اعلام کردن و من در رشته فناوری اطلاعات گزایش شبکه دانشگاه آزاد قزوین قبول شدم و شنبه این هفته باید ثبت نام کنم . این نکته رو هم بگم که دیگه نمیتونم در بدون کنکور سال های بعد شرکت کنم و دیگه بعد از ثبت نامی از اسفند و همین ترم وارد دانشگاه میشم و راه اولم همین ادامه تحصیل در این رشته هستش .
    اما راه دیگه من حدود 3 ماهه هستش دارم کارای استخدامی در پلیس فتا رو انجام میدم و تمام آزمون ها و معاینات و ... رو قبول شدم و منتظر هستم تا تماس بگیرن برای اعزام و تا اونجا که خبر دادن هم اول اسفند اعزام میشم و مطلع هستید که در زمان استخدامی در پلیس نباید دانشجو باشیم و برای همین نمیشه هم ارشد رو ادامه بدم و هم استخدام بشم . احتمالا تو این هفته که بیاد باید اعزام بشم برای استخدامی . اگه ممکن هست راهنمایی کنید که کدام یک از این دو راه برای بنده بهتر هستش .
    من خودم خراسان رضوی زندگی میکنم چه در صورت ادامه تحصیل چه استخدامی باید به تهران و قزوین برم و از لحاظ دوری هر دو یک لحاظ هستند . بازم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید . با تشکر از شما

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1754
    تشکـر
    25
    تشکر شده 39 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ادامه تحصیل یا استخدامی

سلام عزیزم اینا فقط نظر شخصیه منه: دانشگاه آزاد که گمونم اگه نتونی بری خیلی سخت نیست میتونی سال آینده امتحان بدیو قبول بشی اما اگه نمیخوای بمونی سال بعد و احیانا دولتی قبول بشی برو دانشگاه آزاد. پلیس فتا هم به نظرم هرچند منطبق با رشتت هست اما به مرور زمان تو روحیت اثر منفی میذاره هرچی که مربوط به پلیس و پلیس بازی و نظامی گری هستش به نظرم خوب نیست شخصا اگه داداشم بودی نمیذاشتم بری حتی اگه بهترین مزایا رو داشته باشه آخه بهتر از روح و روان آدم نیست که.اما اگه بری دانشگاه می دونی که اوضاع بازار کار اصلا خوب نیست خصوصا توشهرای کوچیک برای رشته شما.میخوام بگم باید خودتو اماده کلی دوندگی برا پیداکردن کار بکنی اما با این حال بازم به پلیسی ترجیح داره. حالا خود دانی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)