نمایش نتایج: از 1 به 40 از 40

موضوع: آیا منو به خاطر موقعیت بالای شغلی و مالی میخوان؟

6224
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    تشکر شده 49 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    3

آیا منو به خاطر موقعیت بالای شغلی و مالی میخوان؟

با سلام خدمت دوستان محترم....من خانم بالای سی سال مجرد هستم و موقعیت شغلی و اجتماعی بالایی دارم و این موقعیتم رو مدیون ازدواج نکردنم هستم(چون عقیده دارم اگر مردی بالای سرم بود امکان پیشرفت زیاد رو از من میگرفت و من باید وقتم رو صرف ایشون میکردم) الان که فکر میکنم تمامی پیشرفت های لازم رو کردم میخوام ازدواج کنم ولی یه مشکلی هست و اونم اینه که دیگه شخصیت من گویا برای کسی مهم نیست و هرکسی که صرفا ماشین و خانه ام رو میبینه یا از شغلم اطلاع پیدا میکنه ادای عاشق دلسوخته رو برای من درمیاره و قیافه و شخصیت من نادیده گرفته میشه. حتی کسانی که من رو تا به حال ندیدن هم به صورت تلفنی ابراز علاقه میکنن...الان از چند نظر ناراحتم یکی این که فکر میکنم باید زودتر ازدواج میکردم و قید پیشرفت رو میزدم(چون جامعه کشش پیشرفت خانم ها رو نداره ) و یکی هم این که الان همه طمع اموال دارن و من مثل یک دستگاه پولساز دیده میشم...به نظر شما آیا پیشرفت من اشتباه بود؟آیا من هم باید مثل مادربزرگم خانم خونه میشدم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : آیا منو به خاطر موقعیت بالای شغلی و مالی میخوان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط آنجلینا نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان محترم....من خانم بالای سی سال مجرد هستم و موقعیت شغلی و اجتماعی بالایی دارم و این موقعیتم رو مدیون ازدواج نکردنم هستم(چون عقیده دارم اگر مردی بالای سرم بود امکان پیشرفت زیاد رو از من میگرفت و من باید وقتم رو صرف ایشون میکردم) الان که فکر میکنم تمامی پیشرفت های لازم رو کردم میخوام ازدواج کنم ولی یه مشکلی هست و اونم اینه که دیگه شخصیت من گویا برای کسی مهم نیست و هرکسی که صرفا ماشین و خانه ام رو میبینه یا از شغلم اطلاع پیدا میکنه ادای عاشق دلسوخته رو برای من درمیاره و قیافه و شخصیت من نادیده گرفته میشه. حتی کسانی که من رو تا به حال ندیدن هم به صورت تلفنی ابراز علاقه میکنن...الان از چند نظر ناراحتم یکی این که فکر میکنم باید زودتر ازدواج میکردم و قید پیشرفت رو میزدم(چون جامعه کشش پیشرفت خانم ها رو نداره ) و یکی هم این که الان همه طمع اموال دارن و من مثل یک دستگاه پولساز دیده میشم...به نظر شما آیا پیشرفت من اشتباه بود؟آیا من هم باید مثل مادربزرگم خانم خونه میشدم؟
    درود

شما اول بگو چقدر درآمد داری؟

منظور شما از خانه ، آپارتمان هست یا خانه ویلایی؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط خرد نمایش پست ها
    درود

شما اول بگو چقدر درآمد داری؟

منظور شما از خانه ، آپارتمان هست یا خانه ویلایی؟
    هم ویلایی هم آپارتمان
    درآمد رو نمیشه بگم ولی آخر هر سال میتونم با درآمدم ۲ تا خونه تو مرکز تهران بخرم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46530
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

تو چقدر ثروتمندی مامان بابای من 20 ساله ازدواج کردن و توی تهرانن خیلی وقته تهرانن نتونستن خانه بخرن تو چجوری هر سال دو تا خونه تو مرکز شهر می تونی بخری؟ با من ازدواج کن پاهاتو بوس می کنم مثل ملکه ها باهات رفتار می کنم و اصلا مانعت نمیشم مامان بابای من ولخرج نیستن ولی نتونستن واقعا خیلی عالی هستی اصلا هر چی تو شرطی بزاری من قبول می کنم با من ازدواج می کنی؟ قدم 180 با سواد خوشتیپ و زیبا

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط yekikeks نمایش پست ها
    تو چقدر ثروتمندی مامان بابای من 20 ساله ازدواج کردن و توی تهرانن خیلی وقته تهرانن نتونستن خانه بخرن تو چجوری هر سال دو تا خونه تو مرکز شهر می تونی بخری؟ با من ازدواج کن پاهاتو بوس می کنم مثل ملکه ها باهات رفتار می کنم و اصلا مانعت نمیشم مامان بابای من ولخرج نیستن ولی نتونستن واقعا خیلی عالی هستی اصلا هر چی تو شرطی بزاری من قبول می کنم با من ازدواج می کنی؟ قدم 180 با سواد خوشتیپ و زیبا
    دوست عزیز من این حرف شما رو به عنوان شوخی در نظر گرفتم و بهش خندیدم.... ولی هیچ وقت پاهای یه آدم مثل خودتو بوس نکن.... حتی اگه ملکه باشه...عوضش شمام کار کن...پدر و مادر من هم چیز زیادی نداشتن. ولی لطفا دیگه هیچ وقت با یه آدمی که وضع مالیش بهتره این طوری حرف نزن تو هم یه آدمی مثل من اگه تلاش کنی بهتر از من هم میشی

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46761
    تشکـر
    10
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بر شما کاربر عزیز
    دوتا از اقوام نزدیک من شرایط شما رو دارند
    یکی از سن کم کارکرد و درس خوند و تو همون حین ازدواج کرد بعد ازدواج هم تونست تو کار و در س پیشرفت کنه و بعدیه مدت فکر میکرد تو خونه اون آقا که یک شغل دولتی ثابت داشت داره حیف میشه...همین آتش اختلافات رو شعله ور کرد و بعد طلاق گرفت
    ...
    دومی درست مثل شماست... تونست کار خوبی داشته باشه و لی همه خواستگاراش اونو به خاطر کار و در آمد ش میخان

به نظرم طبق اصل اول ازدواج یعنی همسان گزینی
    حالت اول
    یا شما باید با کسی مثل خودتون که در حال پیشرفت شغلی می بود و برای پیشرفت شما هم ارزش قائل بود ازدواج می کردید

یا حالت دوم
    باید درحال حاضر با کسی ازدواج کنید که از لحاظ مالی در حد شما باشه تا مطمئن باشید به خاطر پول و درآمد قرار نیست با شما ازدواج کنه
    ....
    من واقعا تعجب کردم که چه شغلی هست که میتوانید تو یک سال دوتا خونه تو مرکز تهران بخرید
    اگه تمایل داشتید شغل تونو بفرمائید..

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی۳۱۳ نمایش پست ها
    سلام بر شما کاربر عزیز
    دوتا از اقوام نزدیک من شرایط شما رو دارند
    یکی از سن کم کارکرد و درس خوند و تو همون حین ازدواج کرد بعد ازدواج هم تونست تو کار و در س پیشرفت کنه و بعدیه مدت فکر میکرد تو خونه اون آقا که یک شغل دولتی ثابت داشت داره حیف میشه...همین آتش اختلافات رو شعله ور کرد و بعد طلاق گرفت
    ...
    دومی درست مثل شماست... تونست کار خوبی داشته باشه و لی همه خواستگاراش اونو به خاطر کار و در آمد ش میخان

به نظرم طبق اصل اول ازدواج یعنی همسان گزینی
    حالت اول
    یا شما باید با کسی مثل خودتون که در حال پیشرفت شغلی می بود و برای پیشرفت شما هم ارزش قائل بود ازدواج می کردید

یا حالت دوم
    باید درحال حاضر با کسی ازدواج کنید که از لحاظ مالی در حد شما باشه تا مطمئن باشید به خاطر پول و درآمد قرار نیست با شما ازدواج کنه
    ....
    من واقعا تعجب کردم که چه شغلی هست که میتوانید تو یک سال دوتا خونه تو مرکز تهران بخرید
    اگه تمایل داشتید شغل تونو بفرمائید..
    دقیقا مشکل من هم اینجاست که آقایون همسان من میرن سراغ دخترهای خیلی خوشگل و خوش اندام چون دیگه پول براشون مهم نیست یا هم کلا ازدواج نمیکنن میرن هر روز با یکی..... دختر ها هم که ماشالا پول پرست..... شغلم سرمایه گذاری هست.

8. کاربران زیر از آنجلینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    تشکر شده 35 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    4

به نام خدا

سلام
    من خودم فکر نمیکنم بتونم کمک خاصی بکنم
    ولی چند تا سوال می پرسم که فهمیدنشون باعث میشه دوستان بهتر راهنماییتون کنن (اگه خواستید جواب بدید)
    اون کسانی که بهتون پیشنهاد میدن چطور شما رو پیدا کردن؟ یعنی رابطه کاری بوده یا مثلا فامیل معرفی کردن یا چیز دیگه؟
    اون افراد چطور از شغل و دارایی شما مطلع میشن ؟ یعنی از قبل میدونن یا بعد خودتون بهشون میگید یا چی؟
    ایا نمیتونید مثلا نقش کسی رو بازی کنید که مثلا اونقدر پول زیادی نداره و بعد که مطمئن شدید به خاطر پول شما رو نمیخواد حقیقتو بهش بگید؟
    و اینکه چی باعث شده فکر کنید این چند نفر که میگید برای پول شما رو می خوان؟ یعنی چیزی ازشون دیدید یا فقط حدس میزنید؟
    و اینکه نظرتون در مورد خودتون چطوره ؟ چون توی حرف آخرتون گفتین میرن دنبال دخترای خوشگل یعنی شما از نظر خودتون زیبا نیستید یا کلا نظرتون در مورد خودتون چیه؟ هم ظاهر و هم اخلاقیات؟
    و آخر اینکه معیار های خودتون برای مرد زندگی چیه؟
    ویرایش توسط AminCOD : 05-25-2021 در ساعت 12:58 AM

10. کاربران زیر از AminCOD بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط AminCOD نمایش پست ها
    به نام خدا

سلام
    من خودم فکر نمیکنم بتونم کمک خاصی بکنم
    ولی چند تا سوال می پرسم که فهمیدنشون باعث میشه دوستان بهتر راهنماییتون کنن (اگه خواستید جواب بدید)
    اون کسانی که بهتون پیشنهاد میدن چطور شما رو پیدا کردن؟ یعنی رابطه کاری بوده یا مثلا فامیل معرفی کردن یا چیز دیگه؟
    اون افراد چطور از شغل و دارایی شما مطلع میشن ؟ یعنی از قبل میدونن یا بعد خودتون بهشون میگید یا چی؟
    ایا نمیتونید مثلا نقش کسی رو بازی کنید که مثلا اونقدر پول زیادی نداره و بعد که مطمئن شدید به خاطر پول شما رو نمیخواد حقیقتو بهش بگید؟
    و اینکه چی باعث شده فکر کنید این چند نفر که میگید برای پول شما رو می خوان؟ یعنی چیزی ازشون دیدید یا فقط حدس میزنید؟
    و اینکه نظرتون در مورد خودتون چطوره ؟ چون توی حرف آخرتون گفتین میرن دنبال دخترای خوشگل یعنی شما از نظر خودتون زیبا نیستید یا کلا نظرتون در مورد خودتون چیه؟ هم ظاهر و هم اخلاقیات؟
    و آخر اینکه معیار های خودتون برای مرد زندگی چیه؟
    چون من با آدم های زیادی در ارتباط هستم به خاطر شغلم اونا بیشتر معرفی میکنند برای مثال از کارمند بانک بگیرید تا کارکنان اتاق بازرگانی و تعمیرات موبایل و.....
    کار سختی هم نیست اطلاع پیدا کردن از دارایی اگه یکی محل زندگی منو بشناسه و چند بار خودمو ببینه میفهمه....
    نقش بازی کردن هم باید آقا باشه که به یکی پیشنهاد بده و بگه دارایی زیادی ندارم من چون خانم هستم اول در مورد من تحقیق میکنن بعد پیشنهاد میدن.
    خوب وقتی که طرف ندیده و نشناخته ادعای عاشقی میکنه و پیام های عاشقانه میفرسته و از این جور داستانا یه جوری باید مشکوک شد بهش .
    از نظر خودم من یه آدم با قیافه و هیکل معمولی هستم ولی بقیه دخترها اینقدر عمل و آرایش میکنن که دیگه معمولی نیستن! من خودم که این عمل ها رو پایین آوردن شخصیت یه آدم میدونم.
    معیار های من برای مرد زندگی اینه که حداقل یه پایه ای از تجارت و کار من بدونه اگه من نبودم بتونه کار هامو یه جوری مدیریت کنه...زبان انگلیسی بلد باشه....ندیده نباشه جوری که با دیدن امکانات من ذوق کنه... بتونه منو از نظر عاطفی ساپورت کنه...و غیرتی هم نباشه هی برام رئیس بازی دربیاره.
    البته به نظر شما هر کجای حرفام غیر منطقی بود اصلاح کنید و بفرستید ممنون میشم

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    تشکر شده 18 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    4

فقط میتونم بگم خوشبحالت .
    خوشبحالت واسه اینکه خانوادت جلو پیشرفتتو نگرفتن و تشویق کنندت بودن
    کاش منم میتونستم تلاش کنمو پیشرفت کنم .‌
    ولی حیف ک‌نمیشه زندانیم کردن ب حساب اینکه غیرت دارنوداز ناموسشون مواظبت میکنن ولی خبررندارن چه ضربه های روحی ک ب من‌ زدن و هنوز هم دارن میزنن. ب نظر من یا کلا قید ازدواج بزن‌. یا با یکیشون ک‌نسبت ب بقیه شرایط بهتری داره ازدواج کن فوقش اگ‌برا پول هم باشه بعدا عاشقت میشه

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran90 نمایش پست ها
    ولی حیف ک‌نمیشه زندانیم کردن ب حساب اینکه غیرت دارنوداز ناموسشون مواظبت میکنن ولی خبررندارن چه ضربه های روحی ک ب من‌ زدن و هنوز هم دارن میزنن. ب نظر من یا کلا قید ازدواج بزن‌. یا با یکیشون ک‌نسبت ب بقیه شرایط بهتری داره ازدواج کن فوقش اگ‌برا پول هم باشه بعدا عاشقت میشه
    عزیزم خانواده من بیشتر از تو رو من تعصب داشتن من حتی تا ۲۱ سالگی اجازه بیرون رفتن از خونه رو تنهایی نداشتم تا اون موقع نمیدونستم قرار گذاشتن با یه دوست همجنس چه مزه ای میده. یا حتی یه بار هم پدرم به من بیخودی مشکوک شده بود که با جنس مخالف در ارتباطم منو تهدید کرد که اگه بهش ثابت بشه منو میکشه(ماجرای رومینا منو خیلی یاد تهدید پدرم انداخت) وقتی قرار بود تنهایی برای تجارت به خارج برم بهم تهمت خراب بودن زدن ولی من جا نزدم چون قلبم بهم امید میداد که هم موفق میشم و هم من خراب نیستم. به نظرم قاطعیتم بهم کمک کرد که دیگه دخالت نکنند.

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

یه چیزی هم بگم این رفتارشون باعث میشه که کمبود محبت داشته باشی و شدیدا میل به ارتباط با جنس مخالف پیدا بکنی...و با یه دوستت دارم عاشق بشی ولی مواظب خودت باش خواهر گلم... دوستت دارم پسر ها رو باور نکن.... میدونم الان تشنه ای میدونم سن حساسی رو داری و نیاز به محبت داری و پدر و مادرت با تین کارشون دارن تو رو بدتر میکنن....ولی آبجی گلم خودت عاقل باش نرو سراغ این کار ولی برای گرفتن حق آزادی ات بجنگ بهشون ثابت کن تو آزاد هم باشی به راه بد کشیده نمیشی
    پدر و مادرم منو خیلی اذیت کردن ولی الان شدن بهترین پدر و مادر دنیا

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

عزیزم خانواده من بیشتر از تو رو من تعصب داشتن من حتی تا ۲۱ سالگی اجازه بیرون رفتن از خونه رو تنهایی نداشتم تا اون موقع نمیدونستم قرار گذاشتن با یه دوست همجنس چه مزه ای میده. یا حتی یه بار هم پدرم به من بیخودی مشکوک شده بود که با جنس مخالف در ارتباطم منو تهدید کرد که اگه بهش ثابت بشه منو میکشه(ماجرای رومینا منو خیلی یاد تهدید پدرم انداخت) وقتی قرار بود تنهایی برای تجارت به خارج برم بهم تهمت خراب بودن زدن ولی من جا نزدم چون قلبم بهم امید میداد که هم موفق میشم و هم من خراب نیستم. به نظرم قاطعیتم بهم کمک کرد که دیگه دخالت نکنند.
    منم خیلی سعی کردم جلو حرفاشون وایسم ولی اخرش یا کتک گیرم اومده یا فهش از همشون بدم میاد دلم میخاد یا بمیرم یا از این خونه برم

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

یه چیزی هم بگم این رفتارشون باعث میشه که کمبود محبت داشته باشی و شدیدا میل به ارتباط با جنس مخالف پیدا بکنی...و با یه دوستت دارم عاشق بشی ولی مواظب خودت باش خواهر گلم... دوستت دارم پسر ها رو باور نکن.... میدونم الان تشنه ای میدونم سن حساسی رو داری و نیاز به محبت داری و پدر و مادرت با تین کارشون دارن تو رو بدتر میکنن....ولی آبجی گلم خودت عاقل باش نرو سراغ این کار ولی برای گرفتن حق آزادی ات بجنگ بهشون ثابت کن تو آزاد هم باشی به راه بد کشیده نمیشی
    پدر و مادرم منو خیلی اذیت کردن ولی الان شدن بهترین پدر و مادر دنیا
    هعییی دقیقا همینا ک گفتی . هست ولی با این تفاوت ک من با یه نفر فقط مجازی حرف میزدم و اوناهم فهمیدن و شرایطم خیلی بدتر شد جوری ک دیگه امیدی ب درست شدن هیچی ندارم ب کل ناامید ناامیدم

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

منم خیلی سعی کردم جلو حرفاشون وایسم ولی اخرش یا کتک گیرم اومده یا فهش از همشون بدم میاد دلم میخاد یا بمیرم یا از این خونه برم
    آخه بستگی داره که چطوری و با چه عنوانی جلوشون وایسی....چرا کتک میزنن؟ حرف بدی نزن که بگو مثلا من میخوام فلان کار رو بکنم و از برنامه هات بهشون بگو بزار بدونن میخوای چی کار کنی. اون موقع دیگه دلیلی نداره کتک کاری. بزار بدونن تو دیگه بزرگ شدی ولی هر کاری خواستی بکنی بهشون بگو. گاهی اوقات یه هویی بغلشون کن بگو دلت میخواد یکم تو بغلش بمونی دستشونو بوس کن....باور کن من هنوز با سی و خورده ای سال این کارا رو میکنم جواب میده.

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

هعییی دقیقا همینا ک گفتی . هست ولی با این تفاوت ک من با یه نفر فقط مجازی حرف میزدم و اوناهم فهمیدن و شرایطم خیلی بدتر شد جوری ک دیگه امیدی ب درست شدن هیچی ندارم ب کل ناامید ناامیدم
    بابا بیخیال ازشون معذرت خواهی کن بگو هیچ چی بینتون نبوده و قول بده دیگه این کار رو نمیکنی.هر چند تو این ماجرا من پدر و مادرت رو مقصر میدونم که همه جوره مانعت شدن که شناخت کافی از جنس مخالف داشته باشی و تو هم ابنجوری خودتو خالی کردی...ولی اولا قبول کن کارت اشتباه بوده که با پسرا حرف زدی چون دوستت دارم پسر جماعت فقط به یه جا ختم میشه اونم رابطه جنسی هست حالا چه مجازی چه واقعی....ثانیا اگه عاقل باشی و درست رو بخونی اینقدر پسر میبینی که برات میشن عین یه دختر و اینجاست که آدم به بلوغ اجتماعی میرسه و بعد از این بلوغ اجتماعی هست که آدم عشق واقعی رو پیدا میکنه.یعنی هر چی عشقه قبل از بلوغ اجتماعی دروغه....اما اگه بخوای پدر و مادرت بر تو غلبه کنن و رفتار هاشون برات عقده بشه و بری سمت جنس مخالف نمی تونی پیشرفت کنی و نا بالغ ازدواج میکنی طوری که همه آرزوهات رو می بری خونه شوهر ولی بعد یه مدت میبینی اونجا از خونه پدر و مادرت هم بدتره اون موقع هست که با چند تا بچه راهی خونه همین پدر و مادرت میشی که مقصر بد بختی هات بودند...فکرشو بکن....البته دور از جونت عزیزم اینها فقط تجربه هایی بودن که من با سر و کله زدن با این همه آدم بدست آوردم

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

به نظرم الان وقت نا امیدی نیست...اول که پاشو چند تا آهنگ بزار یه قری بده حالت درست بشه...بعد هم برو با بغل و احترام با پدر و مادر حرف بزن و عذر خواهی کن چون دستت زیر سنگ اوناس..بعدشم بشین برا آیندت تصمیم بگیر...با اون پسر چند وقته کات کردی؟ تونستی فراموش کنی؟ چه وقت با هم بودین؟

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

بابا بیخیال ازشون معذرت خواهی کن بگو هیچ چی بینتون نبوده و قول بده دیگه این کار رو نمیکنی.هر چند تو این ماجرا من پدر و مادرت رو مقصر میدونم که همه جوره مانعت شدن که شناخت کافی از جنس مخالف داشته باشی و تو هم ابنجوری خودتو خالی کردی...ولی اولا قبول کن کارت اشتباه بوده که با پسرا حرف زدی چون دوستت دارم پسر جماعت فقط به یه جا ختم میشه اونم رابطه جنسی هست حالا چه مجازی چه واقعی....ثانیا اگه عاقل باشی و درست رو بخونی اینقدر پسر میبینی که برات میشن عین یه دختر و اینجاست که آدم به بلوغ اجتماعی میرسه و بعد از این بلوغ اجتماعی هست که آدم عشق واقعی رو پیدا میکنه.یعنی هر چی عشقه قبل از بلوغ اجتماعی دروغه....اما اگه بخوای پدر و مادرت بر تو غلبه کنن و رفتار هاشون برات عقده بشه و بری سمت جنس مخالف نمی تونی پیشرفت کنی و نا بالغ ازدواج میکنی طوری که همه آرزوهات رو می بری خونه شوهر ولی بعد یه مدت میبینی اونجا از خونه پدر و مادرت هم بدتره اون موقع هست که با چند تا بچه راهی خونه همین پدر و مادرت میشی که مقصر بد بختی هات بودند...فکرشو بکن....البته دور از جونت عزیزم اینها فقط تجربه هایی بودن که من با سر و کله زدن با این همه آدم بدست آوردم
    اره متوجه میشم عزیزم چی میگی .
    ولی من همین الان هم دیگه رابطه ای با پسر جماعت ندارم اون یبار هم همینجور ک میگی فقط واسه این بود ک‌محبت دیدن برام‌عقده شده بود بخاطر همین خام شدم ولی خو چی میشه کرد من حتی میگن دانشگاه هم قبول بشی همون سال اول شوهرت میدیم ک فک نکنی ازادی هر کار میخای بکنی

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46151
    تشکـر
    15
    میزان امتیاز
    4

به نظرم الان وقت نا امیدی نیست...اول که پاشو چند تا آهنگ بزار یه قری بده حالت درست بشه...بعد هم برو با بغل و احترام با پدر و مادر حرف بزن و عذر خواهی کن چون دستت زیر سنگ اوناس..بعدشم بشین برا آیندت تصمیم بگیر...با اون پسر چند وقته کات کردی؟ تونستی فراموش کنی؟ چه وقت با هم بودین؟
    تقریبا یسالو خورده باش حرفیدم الان یساله دیگه ازش خبری ندارم این اتفاق هم ک اینا فهمیدن همون یسال پیش بود اونو دیگه یه جورایی فراموش کردن ولی خب بهم اعتمادی ندارن دیگه

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

یه مورد دیگه میدونی شاید پدر و مادرت تو یه فضای بسته فکری بودند و خودشون هم شرایط فرهنگی مناسبی نداشتن پس زیاد هم خوب نیس همه تقصیرات رو بندازیم سر اونا بهتر بگم جامعه ایران اینطوریه ...یه جمله معروف هست که میگه:اگر میخواهید جامعه ای پیشرفت نکند دختران را دور از جنس مخالف نگه دارید اما کاری کنید که تمام فکر و ذکرشان جنس مخالف باشد این گونه هیچ پیشرفتی نخواهد بود.
    عزیز دلم تمام حرفام رو خلاصه میکنم تو یه جمله :نزار بقیه آسیبی بهت برسونن چه پدر مادرت چه جامعه و چه جنس مخالف

23. کاربران زیر از آنجلینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

اره متوجه میشم عزیزم چی میگی .
    ولی من همین الان هم دیگه رابطه ای با پسر جماعت ندارم اون یبار هم همینجور ک میگی فقط واسه این بود ک‌محبت دیدن برام‌عقده شده بود بخاطر همین خام شدم ولی خو چی میشه کرد من حتی میگن دانشگاه هم قبول بشی همون سال اول شوهرت میدیم ک فک نکنی ازادی هر کار میخای بکنی
    بگو باشه شوهر بدین.....اما هر خواستگاری که اومد یا یه عیبی بزار روش یا هم با خودش حرف زدنی یه چیزی از خودت بگو که فرار کنن....
    البته ببین اگه واقعا میتونی دنیاتو بسازی این کار رو بکن....فردا هیچ چی نشی بمونی ور دل مامانت همون بهتره که شوهر بکنیا.....

25. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

تقریبا یسالو خورده باش حرفیدم الان یساله دیگه ازش خبری ندارم این اتفاق هم ک اینا فهمیدن همون یسال پیش بود اونو دیگه یه جورایی فراموش کردن ولی خب بهم اعتمادی ندارن دیگه
    عب نداره جوون بودی خام بودی حداقل فایده ای که اون داشته برات این بوده که فهمیدی پسرا همچین تحفه ای هم نیستن....ولی دیگه تکرارش نکن

26. کاربران زیر از آنجلینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    تشکر شده 43 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    4

خب شما چرا مشاوره نمیری؟ پیش مشاور برو یه سری مهارت خیلی خوب یاد میگیری
    در عین حال هر کیسی هم بود با مشاورت صحبت میکنی در موردش
    در کل نیاز به مشاوره یه متخصص دارید نه حرف این و اون.

28. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط پسر تنهای تنها نمایش پست ها
    خب شما چرا مشاوره نمیری؟ پیش مشاور برو یه سری مهارت خیلی خوب یاد میگیری
    در عین حال هر کیسی هم بود با مشاورت صحبت میکنی در موردش
    در کل نیاز به مشاوره یه متخصص دارید نه حرف این و اون.
    شما مشاور خوب سراغ دارین؟

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    تشکر شده 43 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    4

شما مشاور خوب سراغ دارین؟
    شما باید شهر/محل زندگی خودتون بگردین یه دکترای مشاوره یا روانشناس با تجربه پیدا کنید شروع کنید منظم برید
    میتونه از این رو به اون روتون کنه.
    مهارت بالا ببره ضعف ها شناسایی کنه ضعف ها برطرف کنه چشمتون رو باز کنه افکار غلطتتون رو شناسایی کنه فکر و قضاوت درست یاد بگیرید و...
    همه ما تو طرز فکر و احساس کردن و رفتار و عملمون کلی نقص و اشتباه هست که خودمون نمیدونیم. مشاور و روانشناس حاذق دگرگون میکنه شمارو
    ولی نه با یه جلسه. باید مرتب برید یا هر وقت احساس کردین لازمه.
    یکی خوبشو پیدا کنید....

30. کاربران زیر از پسر تنهای تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

یه سوال دارم آیا شما هم وقتی میخواین فردی رو انتخاب کنید اون شخص رو به خاطر خودش انتخاب میکنید ؟
    مطممن شماهم فقط اخلاقیات طرف مقابل رو مدنظر نمیگیرید وگرنه ملاکهای شما اون مواردی که اشاره کردید نبود...
    مثلا اشاره کردید که باید زبانش خوب باشه ، تو کار شما سررشته داشته باشه و بتونه مدیریت کنه...
    اما ممکنه فردی که شمارو درک کنه زبانش خوب نباشه یا از مدیریت سررشته ای نداشته باشه و هم سطح شما نباشه،آیا حاظرید با همچین شخصی ازدواج کنید؟
    ببینید اگر میخواین شخصی رو پیدا کنید که شمارو به خاطر خودتون دوس داشته باشه بیشتر به این توجه کنید که ایا باهم تو مسائل اعتقادی سیاسی و... تفاهم دارید یانه...
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

32. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    یه سوال دارم آیا شما هم وقتی میخواین فردی رو انتخاب کنید اون شخص رو به خاطر خودش انتخاب میکنید ؟
    مطممن شماهم فقط اخلاقیات طرف مقابل رو مدنظر نمیگیرید وگرنه ملاکهای شما اون مواردی که اشاره کردید نبود...
    مثلا اشاره کردید که باید زبانش خوب باشه ، تو کار شما سررشته داشته باشه و بتونه مدیریت کنه...
    اما ممکنه فردی که شمارو درک کنه زبانش خوب نباشه یا از مدیریت سررشته ای نداشته باشه و هم سطح شما نباشه،آیا حاظرید با همچین شخصی ازدواج کنید؟
    ببینید اگر میخواین شخصی رو پیدا کنید که شمارو به خاطر خودتون دوس داشته باشه بیشتر به این توجه کنید که ایا باهم تو مسائل اعتقادی سیاسی و... تفاهم دارید یانه...
    خیلی حرف قشنگی زدین تقصیر از من هم هست.....
    اما من خیلی قرار و اینا با خواستگارام گذاشتم به این نتیجه رسیدم که همه خودشون رو با من در ظاهر موافق عقاید نشون میدن و من هر چی میگم اونا هم تایید میکنن نمیدونم شاید واقعا موافق هستن و شایدم دارن تظاهر میکنن

34. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

خیلی حرف قشنگی زدین تقصیر از من هم هست.....
    اما من خیلی قرار و اینا با خواستگارام گذاشتم به این نتیجه رسیدم که همه خودشون رو با من در ظاهر موافق عقاید نشون میدن و من هر چی میگم اونا هم تایید میکنن نمیدونم شاید واقعا موافق هستن و شایدم دارن تظاهر میکنن
    ببینید شما از قبل یکسری ملاکهایی درست و اصولی رو برای خودتون در نظر بگیرید( حالا در این مسیر خودشناسی و پی بردن به ملاک ها و معیارهاتون میتونید از کتاب های روانشناسی استفاده کنید یا از کمک یک روانشناس بهره ببرید) و بعد، قبل از اینکه عقایدتونو با فرد درمیون بزارید، اول از طرف مقابلتون بخواین که عقایدشو بیان کنه اینکه مثلا چه انتظاراتی از همسر آیندش داره، دراین حالت اون فرد مجبوره که عقایده خودشو بگه و تظاهر نکنه. ولی مطمن باشید تظاهر کردن هم مدت زیادی دوام نداره و اگر تفاهمی نباشه دراخر مجبورن خود واقعی خودشونو نشون بدن.
    پس اگر شما از قبل با معیارهای خودتون کامل اشنایی داشته باشید خیلی راحت میتونید شخص رو آنالیز کنید که ایا دراینده میتونید باهم به تفاهم برسید یا نه
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

35. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    ببینید شما از قبل یکسری ملاکهایی درست و اصولی رو برای خودتون در نظر بگیرید( حالا در این مسیر خودشناسی و پی بردن به ملاک ها و معیارهاتون میتونید از کتاب های روانشناسی استفاده کنید یا از کمک یک روانشناس بهره ببرید) و بعد، قبل از اینکه عقایدتونو با فرد درمیون بزارید، اول از طرف مقابلتون بخواین که عقایدشو بیان کنه اینکه مثلا چه انتظاراتی از همسر آیندش داره، دراین حالت اون فرد مجبوره که عقایده خودشو بگه و تظاهر نکنه. ولی مطمن باشید تظاهر کردن هم مدت زیادی دوام نداره و اگر تفاهمی نباشه دراخر مجبورن خود واقعی خودشونو نشون بدن.
    پس اگر شما از قبل با معیارهای خودتون کامل اشنایی داشته باشید خیلی راحت میتونید شخص رو آنالیز کنید که ایا دراینده میتونید باهم به تفاهم برسید یا نه
    جالب بود مرسی

37. کاربران زیر از آنجلینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43044
    تشکـر
    2,118
    تشکر شده 59 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام
    تا حالا خاستگاری نداشتید که هم وضع شما باشه ؟
    که مطمئن بشی به خاطر شرایط اقتصادی خاستگار شما نیست ؟؛
    امضای ایشان
    امضاء خداوند پای همه آروزوهایتان باشد

39. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط دافنه نمایش پست ها
    سلام
    تا حالا خاستگاری نداشتید که هم وضع شما باشه ؟
    که مطمئن بشی به خاطر شرایط اقتصادی خاستگار شما نیست ؟؛
    چرا یکی بود ولی یکم جلو سرش کم پشت بود هم خیلی بد بین بود چن روز باهاش چت کردم انگار مراقب بود هی میپرسید با کی بودی کجا بودی...
    یکی دیگه هم بود که رفتارش عین بچه ها بود به نظرم احتیاج به مادر داشت تا یه زن...
    بقیه خواستگارام اکثرا یا کارمند هستن یا شغل آزاد مثل مغازه دار خرده فروش...

40. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43044
    تشکـر
    2,118
    تشکر شده 59 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    5

چرا یکی بود ولی یکم جلو سرش کم پشت بود هم خیلی بد بین بود چن روز باهاش چت کردم انگار مراقب بود هی میپرسید با کی بودی کجا بودی...
    یکی دیگه هم بود که رفتارش عین بچه ها بود به نظرم احتیاج به مادر داشت تا یه زن...
    بقیه خواستگارام اکثرا یا کارمند هستن یا شغل آزاد مثل مغازه دار خرده فروش...
    عزیزم ایشالا خوشبخت بشی و بیای خبرشو واسمون بگی
    مواظب خودت باش که به خاطر ثروت مند بودنت فریب کسی رو نخوری ، توی ازدواج با درایت و منطق تصمیم بگیر عزیزم ، توی سایت هم فعالیت کن بیا چت باکس فعالیت کن با دوستان آشنا شو
    منم ۳۰ سالمه
    امضای ایشان
    امضاء خداوند پای همه آروزوهایتان باشد

41. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط دافنه نمایش پست ها
    عزیزم ایشالا خوشبخت بشی و بیای خبرشو واسمون بگی
    مواظب خودت باش که به خاطر ثروت مند بودنت فریب کسی رو نخوری ، توی ازدواج با درایت و منطق تصمیم بگیر عزیزم ، توی سایت هم فعالیت کن بیا چت باکس فعالیت کن با دوستان آشنا شو
    منم ۳۰ سالمه
    خیلی خوشوقتم
    دوستی با شما که مایه افتخاره چشم اگه فرصت بود حتما میام تو این مدت کم هم که اومدم دوستان بهم لطف داشتند....
    امیدوارم شما هم همیشه خوشحال و سلامت باشید

42. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47438
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. براهی که رفتی اعتماد کن و شک نکن قیاسم نکن خودتو با... ببین اونا چه هدفی داشتن تو ه هدفی و ... پس مقایسه کار درستی نیست.

هرکی هم خاستگار اومد تو هم زرنگ باش اونی که به تراز مالی و اجتماعیت میخوره انتخاب کن. طبیعیه مال و ثروت برا همه خوبه... زرنگ باش ... والا.

43. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48055
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بسیار عالی..منم همین مسیر رو دوست دارم و فعلا اولین پروژم رو در یک باربری شمال و مازندران بنام تک بار پارسیان گرفتم

44. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    بله قطعا پول و سرمایه در نظر همه مهم است پس بخش عظیمی از علاقه همین است

45. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    3

تو به همه چی رسیدی به جز یک مرد واقعی .کاملا مشخصه دلت یک مرد واقعی میخواد ولی بیخیالش شو همینطور زندگی رو ادامه بده اما اگه یک روزی سرخوردی و خواستی ازدواج بکنی تنها حرفم اینه که خودت برو یک مرد واقعی پیدا کن و بهش پیشنهاد ازدواج بده

46. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 24 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط saberkhan نمایش پست ها
    تو به همه چی رسیدی به جز یک مرد واقعی .کاملا مشخصه دلت یک مرد واقعی میخواد ولی بیخیالش شو همینطور زندگی رو ادامه بده اما اگه یک روزی سرخوردی و خواستی ازدواج بکنی تنها حرفم اینه که خودت برو یک مرد واقعی پیدا کن و بهش پیشنهاد ازدواج بده
    البته اینم بگم که مرد واقعی وجود نداره بعدا نگی نگفتم بری بیفتی تو کوچه بازار دنبال مرد برای ازدواج بگردی

47. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24981
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    9

لابد همونطور که منو بخاطر موقعیت پایین شغلی و مالی نمیخوان، تو رو هم بخاطر موقعیت بالای شغلی و مالی میخوان!

این به اون در

48. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48088
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سی سالته ا رنگ و طرب یه دختر 15 ساله که میوه رسیده است افتادی رنگ و روی اونو نداری 30 سال زمان کمی نیست خیلی از پسرا تو این سن کچل شدن و تموم شد رفت
    جوانی تو دادی و پول گرفتی
    قدیم به خاطر ************ می خواستنت یا حتی به خاطر خودت می خواستن
    الان به خاطر پول و ************ می خوانت که البته پول مهم تره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)