نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: نخبه ولی درمانده....

1403
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    تشکر شده 43 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    4

Wink نخبه ولی درمانده....

سلام به همگی
    یه پسر 28 ساله هستم تحصیل کرده-سواد علمی و آپدیت با روز دنیا-مسلط به انگلیسی
    تخصص خیلی ناب و خاصی دارم با استعداد خیلی زیاد در حوزه های فنی و تخصصی و دوران تحصیل و... نخبه بودم استادا مقابلم کم می آوردن بعضیا هم میترسیدن ازم.... حتی بعضی کارهام جهانی شده ولی خب مستقیم پولی عایدم نکرده.
    کارم هم نابه ولی تحریم ها لطمه ناجوری زد و فعلا از نظر درآمدی در حد 5 6 تومن درآمدمه

از نظر شخصیتی کاملا غیر خرافی و غیر سنتی. نگاه کاملا اخلاقی و انسانی به دنیا دارم و بسیار پایبند به اخلاق و انسانیت.
    تو عمرم کسی رو اذیت نکردم/با هیچ خانومی ارتباط دوستی نداشتم/خیلی خوش قلبم در مورد بقیه و کمک به بقیه- حتی حوونا.
    از نظر سخن وری و فن بیان خیلی قویم قاضی و وکیل رو زمین گیر میکنم....خیلی خوشنام و مورد احترام...طرز و لحن حرف زدنم جوریه که دکتر و وکیل و .... مقابلم ممکنه احساس دون بودن بکنن. خیلی سنگین و با وقار رفتار میکنم نه نمایشی واقعا اینجوری بالا اومدم.
    به شدت خوش ذهنم و ایده و نوآوری و...
    نسبت به پدر مادر مسنم بسیار مسئولیت پذیرم و عین گل بهشون رسیدگی میکنم مراقبشونم برای خوشحالیشون هزینه میکنم و....

ولی:
    شهر کوچیکی زندگی میکنم با فرهنگ و ارتباطات خیلی محدود. مثلا ارتباط دختر پسر اصلا آسون نیست و دشوار اگه ناممکن نباشه. منم اهل ریسک نیستم.
    والدین مسن و ارتباطات خانوادگی بسیار ضعیف به دلیل سن بالای والدین
    خودم هم از موقع مدرسه سرم تو یادگیری و المپیاد و اینترنت و پژوهش و... بوده اصلا اهل رفاقت با همجنس هم نیستم.

حالا تو این سن از تنهایی خسته شدم دیگه واقعا اینجوری نمیخوام زندگی کنم. یعنی ترجیح میدم دیگه زندگی نکنم تا این جوری. نه کسی رو برای ازدواج دارم نه خانواه ام میتونن کسی رو معرفی کنن نه فضای محیط زندگیم جوریه که کسی پیدا کنم. از نظر شخصیتی هم دوس دارم به کسی پایبند باشم و دوسش داشته باشم و دوستی خیابونی اینترنتی نمیخوام اصلا.

ولی نمیدونم واقعا چجوری.

نه خاله دارم نه عمه نه خواهر و....کسی ندارم کلا. تو فامیل خانواده ما مسن ترین هستن و الان نسل عوض شده اینجوری نیست فامیل کسی معرفی/پیدا کنه. همه پیر شدن.

اینجوری هم نیستم که فقط خانوم باشه تمام، نه. زیبایی طرز فکر جهان بینی شاد بون حس سر زندگی و شیطونی خیلی برام مهمه.
    ولی خب دستم از دنیا کوتاه...
    قیافه هم بد نیست...

با این شرایط نمیدونم چیکار کنم....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    تشکر شده 49 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : نخبه ولی درمانده....

نقل قول نوشته اصلی توسط پسر تنهای تنها نمایش پست ها
    سلام به همگی
    تخصص خیلی ناب و خاصی دارم با استعداد خیلی زیاد در حوزه های فنی و تخصصی و دوران تحصیل و... نخبه بودم استادا مقابلم کم می آوردن بعضیا هم میترسیدن ازم.... حتی بعضی کارهام جهانی شده ولی خب مستقیم پولی عایدم نکرده.
    کارم هم نابه ولی تحریم ها لطمه ناجوری زد و فعلا از نظر درآمدی در حد 5 6 تومن درآمدمه

از نظر شخصیتی کاملا غیر خرافی و غیر سنتی. نگاه کاملا اخلاقی و انسانی به دنیا دارم و بسیار پایبند به اخلاق و انسانیت.
    تو عمرم کسی رو اذیت نکردم/با هیچ خانومی ارتباط دوستی نداشتم/خیلی خوش قلبم در مورد بقیه و کمک به بقیه- حتی حوونا.
    از نظر سخن وری و فن بیان خیلی قویم قاضی و وکیل رو زمین گیر میکنم....خیلی خوشنام و مورد احترام...طرز و لحن حرف زدنم جوریه که دکتر و وکیل و .... مقابلم ممکنه احساس دون بودن بکنن. خیلی سنگین و با وقار رفتار میکنم نه نمایشی واقعا اینجوری بالا اومدم.
    نسبت به پدر مادر مسنم بسیار مسئولیت پذیرم و عین گل بهشون رسیدگی میکنم مراقبشونم برای خوشحالیشون هزینه میکنم و....

ولی:
    شهر کوچیکی زندگی میکنم با فرهنگ و ارتباطات خیلی محدود. مثلا ارتباط دختر پسر اصلا آسون نیست و دشوار اگه ناممکن نباشه. منم اهل ریسک نیستم.
    خودم هم از موقع مدرسه سرم تو یادگیری و المپیاد و اینترنت و پژوهش و... بوده اصلا اهل رفاقت با همجنس هم نیستم.

حالا تو این سن از تنهایی خسته شدم دیگه واقعا اینجوری نمیخوام زندگی کنم. یعنی ترجیح میدم دیگه زندگی نکنم تا این جوری. نه کسی رو برای ازدواج دارم نه خانواه ام میتونن کسی رو معرفی کنن نه فضای محیط زندگیم جوریه که کسی پیدا کنم. از نظر شخصیتی هم دوس دارم به کسی پایبند باشم و دوسش داشته باشم و دوستی خیابونی اینترنتی نمیخوام اصلا.

ولی نمیدونم واقعا چجوری.

نه خاله دارم نه عمه نه خواهر و....کسی ندارم کلا. تو فامیل خانواده ما مسن ترین هستن و الان نسل عوض شده اینجوری نیست فامیل کسی معرفی/پیدا کنه. همه پیر شدن.

اینجوری هم نیستم که فقط خانوم باشه تمام، نه. زیبایی طرز فکر جهان بینی شاد بون حس سر زندگی و شیطونی خیلی برام مهمه.
    قیافه هم بد نیست...

سلام تو صحبت هاتون گفتین تخصص ناب و خاصی دارین و تحریم لطمه زده خواستم بپرسم چه کاری؟
    میشه بگین کارتون رو؟؟ چون من کارم واردات هست و تحریم ها کارم رو خراب کرده بود ۲۵ سالگی ورشکست شدم اما راهشو پیدا کردم.
    اگه کار شما هم مربوط به تجارت و بازرگانی هست شاید تونستم کمک کنم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط آنجلینا نمایش پست ها
    سلام تو صحبت هاتون گفتین تخصص ناب و خاصی دارین و تحریم لطمه زده خواستم بپرسم چه کاری؟
    میشه بگین کارتون رو؟؟ چون من کارم واردات هست و تحریم ها کارم رو خراب کرده بود ۲۵ سالگی ورشکست شدم اما راهشو پیدا کردم.
    اگه کار شما هم مربوط به تجارت و بازرگانی هست شاید تونستم کمک کنم.
    ُسلام دوست گرامی
    با توجه به اینکه فضای عمومی است و شرایطی که عرض کردم، امکانش بود پی وی عرض میکنم خدمتون.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

ُسلام دوست گرامی
    با توجه به اینکه فضای عمومی است و شرایطی که عرض کردم، امکانش بود پی وی عرض میکنم خدمتون.
    بله حتما
    منم فردا جواب میدم

5. کاربران زیر از آنجلینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام به همگی

ولی:

ولی نمیدونم واقعا چجوری.

قیافه هم بد نیست...

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

شما به اندازه کافی بزرگ هستین و مدیریت فردی و مهارت برای اشتغال دارید، پس چرا به یک شهر بزرگ سفر نمیکنید و اونجا زندگی و اشتغال کنید ؟
    چون دراین صورت در خلال کار و زندگی در شهر پیشرفته و بزرگ با تفکرات باز و روابط منبسط شما با این همه مهارت میتونید با خانم ها ارتباط با هدف ازدواج بر قرار کنید

توی شهر دیگه میتونید برای ازدواج یک کیس مناسب پیدا کنید
    خدارو شکر طبق گفته خودتون به دنیا دیدگاه سنتی یا تعصب گرانه هم ندارید پس این یعنی میتونید خیلی خوب برای آشنایی و ازدواج غیر سنتی کاندید باشید
    بهتره در این مورد فکر کنید و انجامش بدین چون زمان گران بها ترین
    چیزیه که دارید از دست میدین

شما خودتون بهتر میدونید توی شهر های محدود و کوچک هرچقدر هم مهارت و تحصیلات داشته باشید بازم فضای کافی برای رشد و نمو کردن وجود نداره !
    حتما اگر به شهری دیگه مهاجرت کنید تحریم ها نمیتونه تا اندازه شما رو محدود کنه

شما که به زبان انگلیسی مسلط هستید حتما این جمله انگلیسی که حالت ضرب المثل داره رو شنیدین

Changing places changes happiness

تغییر مکان خوشبختی را تغییر می دهد

البته معنی که براش نوشتم معنی لغوی و کلمه ای نیست.
    ترجمه با معادل فارسی هستش

7. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

شما به اندازه کافی بزرگ هستین و مدیریت فردی و مهارت برای اشتغال دارید، پس چرا به یک شهر بزرگ سفر نمیکنید و اونجا زندگی و اشتغال کنید ؟
    چون دراین صورت در خلال کار و زندگی در شهر پیشرفته و بزرگ با تفکرات باز و روابط منبسط شما با این همه مهارت میتونید با خانم ها ارتباط با هدف ازدواج بر قرار کنید

توی شهر دیگه میتونید برای ازدواج یک کیس مناسب پیدا کنید
    خدارو شکر طبق گفته خودتون به دنیا دیدگاه سنتی یا تعصب گرانه هم ندارید پس این یعنی میتونید خیلی خوب برای آشنایی و ازدواج غیر سنتی کاندید باشید
    بهتره در این مورد فکر کنید و انجامش بدین چون زمان گران بها ترین
    چیزیه که دارید از دست میدین

شما خودتون بهتر میدونید توی شهر های محدود و کوچک هرچقدر هم مهارت و تحصیلات داشته باشید بازم فضای کافی برای رشد و نمو کردن وجود نداره !
    حتما اگر به شهری دیگه مهاجرت کنید تحریم ها نمیتونه تا اندازه شما رو محدود کنه

شما که به زبان انگلیسی مسلط هستید حتما این جمله انگلیسی که حالت ضرب المثل داره رو شنیدین

Changing places changes happiness

تغییر مکان خوشبختی را تغییر می دهد

البته معنی که براش نوشتم معنی لغوی و کلمه ای نیست.
    ترجمه با معادل فارسی هستش
    سپاس دوست من
    خب پدر مادرم نیاز به مراقبت دارند و حداقل باید تو شهر خومون باشم
    از طرفی رفتن به یه شهر بزرگ=هزینه های سنگین خصوصا الان که نه شرایط اقتصادی خوبه نه کاری.

9. کاربران زیر از پسر تنهای تنها بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

سپاس دوست من
    خب پدر مادرم نیاز به مراقبت دارند و حداقل باید تو شهر خومون باشم
    از طرفی رفتن به یه شهر بزرگ=هزینه های سنگین خصوصا الان که نه شرایط اقتصادی خوبه نه کاری.
    سلام یه چیزی الان یادم اومد گفتم به شما بگم شاید به دردتون بخوره...
    برای ازدواج وبسایت های رسمی مثل آدم و حوا وجود دارن. منم از بقیه شنیدم گفتن که سایت خوب و معتبری هست. جوریه که شرایط رو مینوسید و مورد هایی که به دردتون میخورن به شما پیشنهاد میشن...
    البته تبلیغ نمیکنما هر سایت معتبر دیگه ای هم میتونه باشه.و این که من استفاده نکردم فقط شنیدم اسمشو نمیدونم شاید هم خوب نباشه...
    به هر حال امتحانش مجانیه.

11. کاربران زیر از آنجلینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    4

سلام یه چیزی الان یادم اومد گفتم به شما بگم شاید به دردتون بخوره...
    برای ازدواج وبسایت های رسمی مثل آدم و حوا وجود دارن. منم از بقیه شنیدم گفتن که سایت خوب و معتبری هست. جوریه که شرایط رو مینوسید و مورد هایی که به دردتون میخورن به شما پیشنهاد میشن...
    البته تبلیغ نمیکنما هر سایت معتبر دیگه ای هم میتونه باشه.و این که من استفاده نکردم فقط شنیدم اسمشو نمیدونم شاید هم خوب نباشه...
    به هر حال امتحانش مجانیه.
    ممنون بابت توجهتون
    به سرنوشت و این جور چیزا اعتقادی ندارم ولی متاسفانه فکر میکنم به دلیل مکان و شرایطی که توش هستم و جنبه های شخصیتی که دارم؛ سهم منم از دنیا همین تنهایی باشه...البته اصلا دوسش ندارم و متفرم ازش ولی این همه سال نتونستم ازش بیرون بیام
    ویرایش توسط پسر تنهای تنها : 06-14-2021 در ساعت 12:36 AM

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45950
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به همگی

ولی:

ولی نمیدونم واقعا چجوری.

قیافه هم بد نیست...

وا ! دروغ به این آشکاری ؟
    آدم نخبه باشه
    در آمدش ۵ ، ۶ تومن باشه
    تازه تنها هم باشه !
    انجمنی هارو خر فرض کردی ؟
    چه جالب !
    خب اگر روستا نشین هستی چرا دنبال خانوم جهان بین میگردی خخ
    اگرم مدعی نخبه بودن و تحصیلکرده بودن هستی پس چرا اصرار داری بگی تحریم ها جلو تو گرفته ؟
    آدمی که واقعا نابغه باشه همیشه برای فضای کافی برای شغل و درآمد هست

لطفا مارو احمق فرض نکن .

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرزاد قصه ها نمایش پست ها
    وا ! دروغ به این آشکاری ؟
    آدم نخبه باشه
    در آمدش ۵ ، ۶ تومن باشه
    تازه تنها هم باشه !
    انجمنی هارو خر فرض کردی ؟
    چه جالب !
    خب اگر روستا نشین هستی چرا دنبال خانوم جهان بین میگردی خخ
    اگرم مدعی نخبه بودن و تحصیلکرده بودن هستی پس چرا اصرار داری بگی تحریم ها جلو تو گرفته ؟
    آدمی که واقعا نابغه باشه همیشه برای فضای کافی برای شغل و درآمد هست

لطفا مارو احمق فرض نکن .
    شفا بگیری عزیزم.

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

ممنون بابت توجهتون
    به سرنوشت و این جور چیزا اعتقادی ندارم ولی متاسفانه فکر میکنم به دلیل مکان و شرایطی که توش هستم و جنبه های شخصیتی که دارم؛ سهم منم از دنیا همین تنهایی باشه...البته اصلا دوسش ندارم و متفرم ازش ولی این همه سال نتونستم ازش بیرون بیام
    جسارت نباشه ولی تا بیست و پنج که آدم بچه هست ازدواج قبل 25 زیاد اوکی نیست.
    بعدشم که آدم سراغ کار و بار میره ...حتی استاندارد سن ازدواج تو اوروپا 32هست.
    در ضمن تنهایی مگه چشه؟ تفریحات مجردی دیگه هیچ وقت برنمیگرده...قدر بدونید.

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45950
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شفا بگیری عزیزم.
    چرا ؟ چون عاقلم باس شفا بگیرم ؟
    نخبه هایی شبیه تو بیشتر به کودن فانتزی تمثیل دارن تا یک نابغه با ۵ ۶ تومن در آمد در ماه
    واقعا عقلت بهت اشتباهی خط داد نابغه جان

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

جسارت نباشه ولی تا بیست و پنج که آدم بچه هست ازدواج قبل 25 زیاد اوکی نیست.
    بعدشم که آدم سراغ کار و بار میره ...حتی استاندارد سن ازدواج تو اوروپا 32هست.
    در ضمن تنهایی مگه چشه؟ تفریحات مجردی دیگه هیچ وقت برنمیگرده...قدر بدونید.
    سلام. منبع این حرفتون که در اروپا ازدواج 32 سالگی میشه بفرسید.
    چون کلا نادرست. اروپا یکجا نیست که سن ازدواج یکی باشه. و نکته دوم در کشورهای اروپایی سالها با هم زندگی می کنند بعد تصمیم میگیرن رسمیش کنند
    پس با توجه به فرهنگ ما میانگین 30 سال و 27 سالی که دراروپا رایجه سن رسمی کردن ازدواج و از سن 20 سالگی ممکن فرد در رابطه ازدواج غیر رسمی قرار داشته باشه
    البته اگر رده بندی سن ازدواج در ویکی پدیا ببینید معمولا در کشور های پیشرفته سن ازدواج برای مردان بین 27 تا 31و برای خانم ها 24 تا 30 است. از نظر روانشناسی هم این سنین مناسب است در صورتی که زوجین رشد و بلوغ عقلی و رفتاری لازم را داشته باشند
    ویرایش توسط MohsenPSY : 06-14-2021 در ساعت 03:15 PM

18. کاربران زیر از MohsenPSY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46773
    تشکـر
    29
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenPSY نمایش پست ها
    سلام. منبع این حرفتون که در اروپا ازدواج 32 سالگی میشه بفرسید.
    چون کلا نادرست. اروپا یکجا نیست که سن ازدواج یکی باشه. و نکته دوم در کشورهای اروپایی سالها با هم زندگی می کنند بعد تصمیم میگیرن رسمیش کنند
    پس با توجه به فرهنگ ما میانگین 30 سال و 27 سالی که دراروپا رایجه سن رسمی کردن ازدواج و از سن 20 سالگی ممکن فرد در رابطه ازدواج غیر رسمی قرار داشته باشه
    البته اگر رده بندی سن ازدواج در ویکی پدیا ببینید معمولا در کشور های پیشرفته سن ازدواج برای مردان بین 27 تا 31و برای خانم ها 24 تا 30 است. از نظر روانشناسی هم این سنین مناسب است در صورتی که زوجین رشد و بلوغ عقلی و رفتاری لازم را داشته باشند
    من قبلا هم تو خصوصی به خود آقای پسر تنها هم عرض کردم بیزینس من تو فرانسه هست...
    منظور من از اوروپا کشور فرانسه بود چون بیشترین رفت و آمد رو به این کشور داشتم و تمامی قوانین و آداب و رسومشون رو به صورت آمار دارم..اما نگفتم چون نمیخواستم شناخته بشم.
    میانگین سن ازدواج برای مردان در فرانسه ۳۱.۶ هست که من ۳۲ عرض کردم حتی تو ویکی پدیا هم به صورت معتبر هست..

20. کاربران زیر از آنجلینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بر نخبه عزیز
    گذشتم از اینکه یه تیکه به من انداختی ولی خب
    توی فضای اینترنت موردهای خوبی میشه پیدا کرد

22. کاربران زیر از Mr_pymani بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_pymani نمایش پست ها
    سلام بر نخبه عزیز
    گذشتم از اینکه یه تیکه به من انداختی ولی خب
    توی فضای اینترنت موردهای خوبی میشه پیدا کرد
    پوزش یادم نمیاد چی بوده.
    مشکلی هست که در این زمینه من به دلیل مشغله و گرفتاری که دارم کشش و توان چت کردن و فک زدن مجازی ندارم متاسفانه.
    ولی خب برام این سوال پیش اومد که چجوری؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد