نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عشق به دختر خاله

7607
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47125
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق به دختر خاله

سلام بنده ۱۶ سالمه و دختر خاله ای ۹ ساله دارم ک اگ الان بگه بمیر حاضرم بمیرم براش و این حسم بهش اصلا یک هوس نیست من از ته دل عاشقشم بار ها تست دادم و این بهم ثابت شده جوری ک پسر خالم فهمیده این موضوعو و همش مسخرم میکنه برخلاف هم سنو سالام برای اینکه خدایی نکرده با هیچ دختره دیگه ای به هر دلیل وارد رابطه نشم هر دختری میبسنم تا میتونم بهش تیکه میندازم و کاری میکنم ازم متنفر شه ک اگ ... اون خانوم مقابلم قبول نکه چون واقعا عاشق دختر خالمم از ته دل
    از نظر درسی مطمئنم به راحتی میتونم بهترین رشته در بهترین دانشگاه درس بخونم و ۱۰۰ البته که از نظر مالی هم اوکی هستم چون دارم به کمک دوستانم شرکت تاسیس میکنیم سربازیم هم ک بنا به دلایلی معاف هستم تها مشکلم تفاوت سنیمونه البته خود خالم و شوهر خالمم ۷ سال اختلاف سن دارن ولی خوب به هر حال ...
    و تقریبا شب ها قبل خواب عکسهای خانوادگیمون ک دختر خالمم هست رو میبوسم و میخوابم با کلمه عشق یادش میفتم هر اهنگ یا فیلمی ک میبینم یادش میفتم و یه جورایی انگیزم واس درس خوندن و کار کردنه ایشون دختری چادری و محجبست و بنده هم از نظر مذهبی مثل ایشون هستم
    البته علاوه بر این قضیه غیر از برای دختر خالم یکمم خود رای و لجباز هستم و اصلا نظر دیگران ( غیر دختر خالم ) برام مهم نیس حتی نظر مادرم و پدرم
    از اینرو هم از نظر پدربزرگم هم مادرم هم کلا خانواده غیر خالم یه لجباز نا خلف مغرورم اما واقعا من بخاطر دختر خالم همه چیمو عوض کردم برای مثال من معتقدم ک انسان میتونه با ۲ ساعت خواب در روز دووم بیاره
    یا مثلا دلم میخواست موهامو بلند کنم و حرف و نظر دیگران واسم مهم نبود تا یبار دختر خالن بهم گفت موی کوتاه بیشتر بهت میاد دقیقا ۳ روز بعد ( ک تابلو نشه ) رفتم سلمونی
    خلاصه
    تنها مشکلاتم اینه :
    ۱_ میترسم بین خانواده ها جدایی بیفته
    ۲_ از نظر همه من هیشکی رو ادم حساب نمیکنم پس راجع به دختر خالمم همینه ( البته احتمالا)
    ۳_ تفاوت سنی ۷ سالمون ک من ازش ۷ سال بزرگترم

لطفا کمکم کنید متشکرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عشق به دختر خاله

سلام به شما دوست عزیز
    خب تجربه احساس دوست داشتن و حتی تمایل به مورد توجه جنس مخالف بودن در شرایط سنی نوجوانی کاملا طبیعی هست و اصلا چیز بدی نیست در صورت که نوجوان بداند در چه شرایط سنی قرار دارد و نخواهد در همین سن به همه احساسات و نیازهای خود پاسخ بدهد .
    در زمان فعلی شما یک نوجوان و این خانم یک کودک هستند پس شرایط تصمیم گیری برای موضوع مهمی چون ازدواج برایتان وجود ندارد در این مسیر نیاز است که به خودت و این خانم نیز فرصت بیشتری بدهی در آینده در شرایط سنی و رشدی بهتر در صورتی که بازهم همین احساسات وجود داشت می توانید به صورت رسمی در مسیر خواستگاری از این خانم اقدام کنید و براساس شرایط ان زمان هردویتان این خانم نیز می توانند تصمیم گیری داشته باشند .
    در کنار اینکه این اختلاف سنی در آینده زمانی که هویت کامل برای هردویتان شکل گرفت و مرحله نوجوانی را پشت سر گذاشتید خب براساس سن رشدی اگر مشکلی وجود نداشت می توانید در این مسیر با مشاوره پیش از ازدواج تصمیم گیری کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد