نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: بخته شدن بست

1196
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47237
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بخته شدن بست

سلام و خسته نباشید
    من الان ۳۴ سالمه و تا حالا کلی خواستگار داشتم که اصلا به نتیجه نمی رسه، یعنی می ان صحبت می کنیم، اول خیلی خوشسون می اد بعد که بیان دوباره صحبت کنیم، پسره یا خانوادش نمی دونم می گن نه، همه چیز به هم می خوره، خودم اعتقاد به دعا گرفتن و بسته شدن بخت ندارم، چون از بچگی نمازم اول وقته، قرآنم هر روز می خونم ، ولی خب خانواده می گن تو قصد ازدواج نداری و ناراحتن، خودشون رفتن پیش چند نفر و اونا گفتن بختش بسته،دعا دادن ولی خب خواستگارا بیشتر شد ولی اتفاقی نیافتاد. باز هم دیروز دوستم رفته پیش یه نفر، گفتن بختش بسته، دیگه خودم گیج شدم، واقعا راهنمایی می خوام

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47237
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بخته شدن بست

خودم اعتقادم اینه تا خدا نخواد برگی از درخت نمی ریزه، مطمئنا خوا تا حالا نخواسته، مثلا الان ۶ ماهه اخیر ۷ تا ۸ مورد اومدند که با سه تاشون صحبت کردم ولی اول خیلی خوششون اومد ولی بعد نشده، خانوادم خیلی ناراحتن، خودم هم ناراحت می شم و همش دنبال اینم که چه گناهی کردم که گره به زندگیم افتاده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Hana2044 نمایش پست ها
    خودم اعتقادم اینه تا خدا نخواد برگی از درخت نمی ریزه، مطمئنا خوا تا حالا نخواسته، مثلا الان ۶ ماهه اخیر ۷ تا ۸ مورد اومدند که با سه تاشون صحبت کردم ولی اول خیلی خوششون اومد ولی بعد نشده، خانوادم خیلی ناراحتن، خودم هم ناراحت می شم و همش دنبال اینم که چه گناهی کردم که گره به زندگیم افتاده
    سلام. فال و دعا و بسته شدن بخت همه سرکاری و از یاده لوحی افراد سواستفاده میشود. باید دلیل را پیدا کنید. شغل پدر و مادرتون چیه؟ دقیقا چه اتفاقی می افته که خواستگارها نمیان؟ خواستگارها از سمت چه افرادی معرفی میشوند؟ ایا همسایه با فامیلی دارید که از شما بدگویی کند؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47237
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا خودم هم نمی دونم، خانواده سرشناسی تو شهرستان هستیم و تحصیل کرده و مذهبی، از نظر زیبایی، هم که دیگران تعریف می کنند.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

تو این مدت دلیلت برای رد کردن خاستگارات چی بوده؟
    ایا شده یه حرف منفی و نقطه ضعف خاسی بروز بدی که ممکنه با معیارهای طرف مقابلت همخوانی نداشته باشه؟
    به نظر خودت خاستگارات از نظر تیپ و ظاهر چقدر با خودت متناسبن؟ اختلاف سیاسی مذهبی فرهنگی دارن؟
    اعتماد به نفست در چه حده؟ اگر به فرض محال هیچ وقت ازدواج نکنی چه احساسی پیدا میکنی و چقدر آیندت به ازدواج وابستس و چه برنامه ای برای ایندت داری؟

اما یه راه برای اینکه میخای از شره چشم زخم و جادو جنبل دور باشی توصیه شده که همیشه حرز امام جواد با خودت داشته باشی و البته دعاهای دیگم هست که میتونی سرچ کنی
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47237
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چون به خاطر شرایط خانوادگیم، بیشتر مذهبی و تحصیلکرده می آن، به ظاهر هم مشکل خاصی وجود نداره و از هر دو طرف پسندیده می شه ولی بعد چند روز، همه چیز به هم می خوره، چند ماه که حرز امام جواد علیه السلام رو دارم. خب ازدواج سنت پیغمبره، این همه آیات قرآنی داریم، زن و مرد در کنار هم به آرامش می رسن، اگر قسمت شد باید ازدواج کرد وگرنه که تودم مشکلی ندارم، راضیم به رضای خدا، اما خب خانواده خیلی فشار می آرن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)