نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تنهایی و افسردگی شدید...

487
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47256
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تنهایی و افسردگی شدید...

سلام خسته نباشید.من یه دختر ۱۴ ساله هستم و تقریبا میانگرا هستم و روابط اجتماعی خیلی ضعیفی با اطرافیانم دارم و به سختی دوستای شبیه به خودم پیدا میکنم و به همین خاطر دوستای خیلی زیادی ندارم.من چند وقت پیش با چندنفر اشنا شدم و دوست شدم اما بعد یه مدت متوجه شدم اونها پشت سرم حرف میزدن و شایعه درست میکردن و مسخرم میکردن و در ظاهر باهام خوب بودن و بعد این قضیه من باهاشون کات کردم و بصورت انتقام جویی تمام غیبتایی که پشت سر بقیه میکردنو به اون افراد گفتم ولی متاسفانه از شانس بدم کسی حرفامو باور نکرد و با نقش بازی کردن من جلو تمام اطرافیان و دوستانم بد کردن و بعد از اون من از رو لجبازی رابطمو با تمام اطرافیانم قطع کردم (هرچند که برای هیچکی مهم نبود !) و از اون موقع به بعد خیلی تنهام و روزام همشون تکرارین و خیلی افسردم و گاهی وقتا از تنهایی و بی کسی و بی توجهی یسری دوستام احساس مرگ میکنم ممنون میشم راهنماییم کنید ببخشید وقتتونو گرفتم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : تنهایی و افسردگی شدید...

سلام به شما مارال جان
    ببین عزیزم شما در سن نوجوانی هستید و در این سن گرایش و توجه به بودن با همسالان بیشتر می شود و این مسیر ارتباطی می تواند اگر با شناخت خودت و احترام به فرد مقابل چه از سمت شما و چه دوستان باشد شرایط یک ارتباط سالم را ایجاد کند.
    سعی کن در یک رابطه بدون قید و شرط در ان رابطه قرار داشته باشی و با تمام تفاوت هایی که فرد مقابل با شما دارد با احترام برخورد کنید و اگر مشکلی و رفتار نامناسبی هم وجود دارد در احترام و با تعامل و صحبت در مورد ان پیش بروید چون اینکه بخواهید یک رفتار اشتباه را با رفتار اشتباه دیگر تلافی کنید هیچ کمکی به بهبود رابطه شما و پاسخ به نیازهایتان نمی کند و اگر هم رضایتی باشد شاید در زمان محدودی بازهم با تنهایی این احساس رضایت از بین می رود در کنار اینکه رابطه دوستیتان نیز تمام شده است.
    اینکه مسیر ارتباط شما با دوستان چگونه هست و از چه طریقی ارتباط برقرار می کنید از اهمیت زیادی برخودار می باشد چون روابط اجتماعی می تواند تاثیر زیادی بر نتیجه گیری شما در روابط دوستی داشته باشد .
    سعی کن که برای بهبود روابط دوستی خودت و بازسازی انها و یا ایجاد روابط جدید تلاش کنی تا بتوانی شرایط بهتری را ایجاد کنید و در این مسیر شرایط روحی خودت نیز تاثیر زیادی دارد ازنظر روحی و نوع ارتباط خودت را چگونه ارزیابی می کنی در این موارد اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بده در کنار اینکه در مورد رابطه با خانوادیت نیز مقداری صحبت کن تا بتوانیم باهم بیشتر در این مورد صحبت کنیم و نتیجه گیری بهتری داشته باشیم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)