نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: زبونم قفل میشه

1108
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46687
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy زبونم قفل میشه

سلام
    من آدم ضعیفی ام هیچ وقت نتونستم از حقم دفاع کنم هیچ وقت اقتدار نداشتم به ندرت میتونم نه بگم همیشه هم از عوا کردن میترسم هر وقت میام از خودم دفاع کنم اصلا زبونم قفل میشه و نمیتونم حرف بزنم به شدت جامعه گریز هم هستم و از بحث کردن متنفرم
    کمکم کنید.
    ویرایش توسط Ali1180 : 09-12-2021 در ساعت 10:15 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : زبونم قفل میشه

سلام به شما اقا علی
    بحث و دعوا با اینکه شما بتوانید در مسیر رشدی خودتان حرکت کنید و اگر نیاز باشد از حقوق خودتان دفاع کنید متفاوت است قرار نیست که از طریق بحث و درگیری همیشه دفاع از خودمان جواب بده اما آنچه اهمیت دارد که باعث می شود بر عملکرد شما نیز تاثیر گذارد نوع نگرش ، تجربیات، الگوهای رفتاری شما، مسیر ارتباطی با خانواده، شرایط روحیتان، احساسات و افکار می باشد.
    در این مسیر نیاز است که در احترام به خودتان بدون سرزنش کردن برای بهبود مسیر ارتباطی که دارید به روانشناس مراجعه کنید چون حتما در روان شما دلایلی وجود دارد که باعث ایجاد این عملکرد در شما می شود.
    اینکه بیان می کنید جامعه گریز هستید نیز بی ارتباط با موضوع قبلی یعنی دفاع از حقوق خودتان نیست در این مسیر بهتر است با مراجعه به روانشناس و طی کردن جلسات درمانی برای بهبود شرایط خودتان اقدام کنید .
    در هرصورت ما در مسیر رشدی نیاز به تعامل با دنیای بیرون و مذاکره در مورد موضوعات مختلف داریم تا بتوانیم در این مسیر رشدی نتیجه گیری بهتری داشته باشیم.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88422495

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد