نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: درگیری ذهنی بخاطر رابطم با دوست پسرم

1723
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42780
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy درگیری ذهنی بخاطر رابطم با دوست پسرم

سلام
    یه موضوعی ذهن منو خیلی درگیر کرده،من با دوست پسرم ۳ ساله که دوستیم و تا ماه پیش هیچ نزدیکی ای از نظر جنسی باهم نداشتیم،اوایل رابطمون من خیلی خیلی زیاد در حد توصیف نشدنی دوستش داشتم و این قضیه تو زندگی خانوادگیمم تاثیر منفی گزاشته بود ،وقتی این اقا نبود من حالم خیلی بد بود ولی وقتی بود خیلی خوب بودم،بعد از دوسال و نیم دیدم که با یکی دوتا دختر در ارتباطه و حرف میزنه ازش جدا شدم‌ دوماه باهم نبودیم دوستم تو خیابون با دختر دیدتش و خیلی چیزا شنیدم
    .تو نبودش حالم افتضاح بود تا اینکه برگشتو خیلی منطقی حرف زدیم و تصمیم گرفتیم اشتی کنیم،این سری مثل قبل نبود برام هدیه میخرید بدون اینکه من بگم کارت عابرم و شارژ میکرد یا کارت عابر خودشو قایمکی تو کیفم میزاشت درصورتی که من تا الانم استفاده ای از پولش نکردم اما در کل میگم که رفتاراش به کل عوض شد رو من حساس و گیر شد به تایم انلاین بودن و بیرون رفتن و دوستام حساس شد و چکم میکنه همش..الان یک ماهه که ما رابطه جنسیو باهم تجربه کردیم دوبار..البته بگم که من بکارت دارم و دخترم و خودشم قصد نداره اینو ازم بگیره و روش حساسه..شنیده بودم بعد از این قضیه حس و وابستگی بیشتر میشه..اما واسه من بیشتر نشده تازه من نسبت بهش سرد شدم دیگه مثل قبل نیستم دوسش دارم قلبا،نباشه حالم بده ولی وقتی هستشم حالم خوب نیست آنچنان ..انگار دیگه مثل اوایل دوسش ندارم،ممکنه بخاطر چیزایی که قبلا ازش دیدم باشه؟
    اینم بگم که از وقتی باهم رابطه جنسی ام داشتیم که دیگه باز اخلاقش از قبلم بهتر شده زبونش خیلی شیرین شده حرفای قشنگ میزنه و حساسیتش بیشتر شده و الان دوروزه راجب اینکه نظرم در مورد طولانی مدت و اینده راجب این ادم چیه ازم سوال میپرسه و میگه خب تو گزشته منو میدونی ایندتو با من میبینی یا نه از خوشگذرونی باهامی؟!!
    من الان مشکلم اینه سر دوراهی ام نمیتونم واقعا تصمیم بگیرم نه میتونم ولش کنم برم بخاطر دلم و احساسم..نه میتونم پیشش بمونم بخاطر ذهن آشفته ام..دچار دوگانگی شدم نمیدونم واقعا دوستم داره یا بخاطر رابطه باهامه..اخه میگم اگر بخاطر رابطه ام باشه که دیگه میگه بامن هست دیگه حالا به من چه چرا انلاینه یا باکی بیرونه و چیکار میکنه..ولی خب واقعا شدید حساسه رو من..و اینم بگم مادرم در جریان دوستی ما هست و این اقا خیلی احترام به مادرم میزارن
    حالا من نمیدونم چیکار کنم واقعا رابطم درسته با ایشون یا نه
    شما با حرف هایی که زدم چه برداشتی میکنید؟؟
    من ۲۰ سالمه ایشون ۲۸ سالشون و اولین دوستپسرم بودن و همیشه میگه من تو رو بزرگت کردم بخدا دوست دارم و بحث تو از همه واسه من جداست.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : درگیری ذهنی بخاطر رابطم با دوست پسرم

سلام به شما مهسا جان
    ببین عزیزم احساساتی که دارید قابل احترام هست اما عزیزم دقت کن شما حدودا از سن 17سالگی یعنی اوج نوجوانی وارد این ارتباط شده اید و خب این موضوع تاثیر زیادی بر این احساسات و تصمیم گیری شما دارد و خب اینکه مادر شما اطلاع دارند دلیل کافی برای داشتن رابطه جنسی نیست آن هم زمانی که شما رد سردگمی زیادی نسبت به تصمیم گیری برای آینده هستید هرچند اگر تصمیم به ازدواج داشتید بازهم این رابطه را بهتر بود برای آینده می گذاشتید.
    در این مسیر خب شما از ارتباط این آقا با خانم های دیگری صحبت می کنید در کنار حساسیت های زیادی به روابط و رفتارهای شما خب این موراد موضوعات مهمی می باشند و اگر شما نسبت به ادامه مسیر و یا وارد شدن به رابطه جدی تر در جهت ازدواج شک کرده اید خب این کاملا درست می باشد .
    در اول بهتر است که در این مسیر هدف خودت را از این رابطه مشخص کنی که از این رابطه با این آقا چه هدفی داری؟ این شناختی که در این سالها کسب کرده ای به شما اطمینان برای داشتن یک رابطه رسمی تر و جدی تر می دهد؟ این تغییرات هیجانی می باشد یا ناگهانی؟ معیارهای شما برای انتخاب این اقا چه ویژگی هایی هست؟ این احساساتی که دارید بخاطر وابستگی و تایم زیاد رابطه و ترس از تنهایی و... هست و یا براساس شناخت و اعتماد شکل گرفته است؟ این سوالات موارد مهمی می باشند که نیاز است شما با دقت در مورد آنها فکر کنید و بعد در مورد رابطه تصمیم گیری کنید.
    در هرصورت بهتر است که تا تصمیم گیری نهایی از هرگونه رابطه جنسی خوداری کنید و در کنار اینکه برای تصمیم گیری بهتر و بررسی دقیق تر به صورت حضوری در صورت امکان با این اقا به روانشناس مراجعه کنید.

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47438
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داری بدجور ریسک میکنیا تو این رابطه دوستی !!! یکمم ادامه بدی ممکنه ببخش دختر بودنتم از دست بدی .
    کلا شبیه اینه چک سفید کشیدی.
    دارو ندارتو گذاشتی جلو شبیه اینه.
    امیدوارم واست بد تموم نشده باشه.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47458
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کلا داره دنیا عوض میشه... دیگه رابطه جنسی بدون ازدواج و این دوستی ها ازاد شده
    من که جدا خشکم زده... نمیدونم شاید بخاطر سن و سالم هستش؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)