نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شوهر رفیق باز

1292
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر رفیق باز

سلام دوستان
    من 29 ساله و همسرم 32 ساله
    به صورت سنتی ازدواج کردیم
    همسرم در کودکی پدرش رو از دست داده و مادرشون رابطه شون رو با فامیل مدری قطع کرده و دعوا و دادگاه و.... و یه ذهنیت خیلی بدی از اطرافیان تو ذهنش ساخته
    که انگار کل دنیا میخواهند علیه ش توطئه کنن و پول هاشرو بگیرن
    همسرم 6 ماه متوالی خواستکاری آمد تا آخرین بار خودش حضوری با پدرم صحبت کرد و پدرم رو راضی کرد
    حرفای که بینشون رد و بدل شده رو نمیگن فقط تنها حرفی که گفتن این که گفته دخترتون رو خوشبخت میکنم
    متاسفانه بسیار بد اخلاق زودرنج و .... است که همه رو به جون خریدم
    جز رفیق باز بودنش رو که همه چیز رو ترجیح میده به دوستاش خسته م کرده شده حالم بد بوده سر بارداریم بیمارستان بستری بودم ولی رفته با دوستاش خوشگذرونی
    یا به من قول میده آخر هفته میریم خرید یا بیرون تا دوستاش زنگ میزنن منو میزاره خونه مادرش یا خواهر م ومیره ساعت 2 شب میاد دنبالم
    گریه کردم قهر کردم التماس کردم محبت کردم هیچ راهی تاثییر نذاشت روش
    چمدونم رو بستم برم زنگ زدم پدرم که بیاد دنبالم التماس کرد که یک ماه وقت بده درست میشم فایده نداشت
    دائم سرش تو گوشیش یا اینستا کلیپ میبینه یا با دوستاش چت میکنه
    میدونم بهم خیانت نمیکنه ولی از حد گذرونده
    کل هفته از 6 صبح تا 11 شب سرکار جمعه خونه اونم میره میش دوستاش
    خونه هم مال خواهرشوهرم رایگان توش زندگی میکنیم ولی وسط بیابون هیچی دورو بر نیست حتی یه سوپر مارکت خسته شدم از تنهای
    بچه م یک سالش دنبالش گریه میکنه اهمیت نمیده میره
    دارم دیونه میشم حتی وقتی خونه هم هست
    انقد از خونواده م بد میگه که دوست ندارم حرف بزنه
    ازش خواهش کردم بریم مشاوره قبول نمیکنه
    همش از خونواده خودش تعریف میکنه و خونواده من رو خرد میکنه
    میدونم حسادت میکنه ازش بالاتر هستن
    همه پی به خساستش بردن که میخوره خونه اینو اون ولی راضی نیست هزار تومن خرج کنه
    ولی برای دوستاش راحت پول خرج میکنه که از دستشون نده
    تو را خدا بگین چیکار کنم
    تا حالا چند بار به جدای فکر کردم و خواستم برم هربار مانع م شده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : شوهر رفیق باز

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه شده است اما عزیزم در این مسیر دقت کنید که شما شناخت لازم نسبت به همسرتان دارید و در این مسیر بعد شخصیتی افراد به راحتی تغییری نمی کند و در این مسیر اگر قرار است تغییری رخ بدهد نیاز است که همسرتان اشتباه بودن مسیر خود را بپذیرند و بخواهند در این مسیر تغییری ایجاد کنند تا بتوانیم در طی جلسات زوج درمانی و درمان فردی به شما و ایشان کمک کنی
    بدبینی در کنار نداشتن مسئولیت لازم در مورد نگهداری فرزندتان و نیازهای شما و همراهی و همچنین خساست همه در یک مسیر برای نشان دادن بعد شخصیتی ایشان قرار دارند بهتر است که در این مسیر احساسات خود را به ایشان بیان کنید و بخواهید که در این مسیر برای بهبود زندگی مشترکتان با شما همراه شوند تا با مراجعه به زوج درمانگر این مسیر را طی کنید اما اگر ایشان نخواستند که در این مسیر همراه شوند بهتر است خود شما برای بررسی و تصمیم گیری این مسیر را طی کنید.
    هردوی شما در کنار احترام به خانواده ها نیاز است که بدانید که مسیر زندگی مشترک شما از زندگی خانوادگی جدا می باشد و بهتر است که مشکلات آنها و تفاوت هایی که وجود دارد را وارد زندگی مشترکتان نکنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد