نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دیگه علاقه ای به هم نداریم

1348
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2502
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دیگه علاقه ای به هم نداریم

salam

khanoomi hastam 28 sale ke 3 sale ezdevaj kardam be az hamoon avayele bad az ezdevaj motevajehe rabeteye hamsaram ba ye khanoom shodam vali nA dide gereftam chon mikhastam zendegi konam vali be moroor motevajehe vabastegie shadide hamsaram be khanevadash shodam ke hamishe khanevadash ro dar hameye masaele zendegimoon dar olaviat gharar midad.., man az hamoon dorane namzadimoon kheili too ravabete jensimoon garm boodam va bad az ezdevaj garmtar ham shodam vali hamsaram kheili adame sardie tori shode ke faghat alan ba ham ham khooneie hastim... man asheghe bacheam va delam mikhad bache dar sham vali chon hesam behesh az beyn rafte nemitoonam albate oonam hichvaght taghazaye bache dar shodan nakarde...man vaghean negarane khodam va oon hastam..ma vase ham sakhte nashodim motmaenam oon ba yeki dg khoshbakht mishe... mikham azash joda sham harchand ke ma harvaght baham davamoon mishe oon kheili rahat mipazire ke az ham joda shim vali aslan nemidoonam bayad chikar konam ta hala chandin bar be moshavere moraje kardam va khastam moshkelatemoon ro hal konam vali har dafe bejaye inke behtar beshe bad tar shode... komakam konin ke chikar konam baraye jodaie bayad az koja shoroo konam??

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1754
    تشکـر
    25
    تشکر شده 39 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دیگه علاقه ای بهم نداریم

سلام عزیزم.متاسفم از مشکلی که ظاهرا از اول وجود داشته و شما خبر نداشتی. عزیزم لطفا فارسی بنویس تا سرعت خوندن بالاتر بره اینطوری بیشتر مشکلت خونده میشه. یه سوال: ایشون که یکی دیگه رو دوست داشته واسه چی با شما ازدواج کرده؟ اون شخصو میشناسید؟شما چرا در برابرش سکوت کردی؟آخه این مساله ای نیست که بشه ندیده گرفت

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2502
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم نمیدونم فکر کردم زندگیمو نگه دارم ... راستش هرکاری میکنم نمیتونم از پس مشکلاتم بر بیام الان تصمیم جداییه ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1754
    تشکـر
    25
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط negarin نمایش پست ها
    سلام عزیزم نمیدونم فکر کردم زندگیمو نگه دارم ... راستش هرکاری میکنم نمیتونم از پس مشکلاتم بر بیام الان تصمیم جداییه ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم
    نگفتی که اون شخصو میشناسی یانه.اگه تصمیمت واسه جدایی قطعیه و هیچوقت پشیمون نمیشی و خانوادت هم همراهیت می کنن و از هر لحاظ (هم مادی هم معنوی و هم کاری) پشتوانه داری با یه وکیل خوب مشورت کنن. می دونی که حق طلاق با اقایونه و خانوم برا طلاق باید دلیل داشته باشه(اونم دلایلی که تو عقدنامه قید شده) و به نظر شما هیچکدوم از اونارو نداری. و تنها چیزی که می تونی که ازش استفاده کنی مهریه است که اونم طبق شرایط مالی مرد قسط بندی میشه مگر اینکه مرد اموالی به غیر از مستثنیات دین (یک خودرو و یک خونه)داشته باشه و برای گرفتنشون قبل از به اجرا گداشتن مهریه باید اموالش توقیف بشه تا بالاخره به خاطر بخشیدن مهریه هم که شده طلاقت بده.
    شغل ایشون چیه؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2502
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اون شخص رو نمیشناختم ولی از همکارای سابقش بود..همسر من در کل خانواده حسابی خودشو جا کرده و همه دوستش دارن یعنی اخلاقش خوبه کارش هم بد نیست در یک شرکت وارداتی کار میکنه ولی من هیچکدوم از مشکلاتم رو به خانواده م نگفتم مطمعنم اگه بخوام جدا بشم اونا خیلی اذیت میشن. خودم موقعیت شغلی خوبی دارم...مشکلم اینه که از لحاظ احساسی دیگه به همسرم نزدیک نیستم و هرچی تلاش میکنم درست نمیشه...این در صورتیه که اون هیچ تلاشی واسه برگردوندن احساس من به خودش نمیکنه فقط گوشه گیر شده همین....حالا من باید چیکار کنم؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1754
    تشکـر
    25
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیزم منظورت از چیکار کنم چیه؟ شما که گفتی تصمیمتو واسه جدایی گرفتی!

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2502
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منظورم اینه که نمیدونم از کجا شروع کنم که کمتر اذیت شیم و همه چی زود تموم بشه...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد