نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اختلاف سنی

1028
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2524
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy اختلاف سنی

سلام من 23 سالمه و لیسانس مترجمی هستم
    یک سال پیش با پسری دوست شدم که توی شهر مادری من زندگی میکرد (من ساکن شهر دیگه ای هستم) ما با هم دوست شدیم و دوری و کم دیدن هم دیگه مانعی واسه رابطه مون نبود، رابطه هر روز عمیقتر شد و همه چیز خوب بود و من واقعا ازش راضی بودم، تا اینکه بعد یک سال یه روز که با هم بودیم من خیلی اتفاقی فهمیدم که اون سه سال از من کوچیکتره!!!!! اول فکر کردم که باهام بازی شده و این یک سال همه چیز دروغ بوده ولی بهم گفت که همیشه می خواسته واقعیت رو بهم بگه ولی ترس از بین رفتن رابطه مانع این کارش شده و گفت که سنگینی این دروغ همیشه روی دوشش بوده و این که رابطه همه چیزش واقعی بوده و این که سنش کمتره فقط یه عدده و اون از هم سن و سالاش همه چیزو زودتر شروع کرده و واسه همین من توی یک سال به این که اون کوچیکتره شک نکردم! و الان داره واسه ادامه رابطه خیلی تلاش میکنه اما من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم! یک روز فکر مینم که باید رابطه تموم شه و دیگه نمیشه ادامه داد چون سه سال تفاوت سنی خیلی زیاده ولی بعضی وقتا هم به یک سال گذشته فکر میکنم و اینکه چقدر همه چیز خوب بود و این که من رفتار بچه گانه ای ازش ندیده بودم!!! حالا موندم چیکار کنم!
    پی نوشت: ما قبلا درباره ازدواج هم غیر مستقیم حرف زده بودیم و هر دومون می خواستیم به رابطه زمان بدیم تا ببینیم میشه جدی به ازدواج فکر کرد یا نه، ولی الان نمیدونم اگه ادامه بدیم درسته که بازم به ازدواج فکر کرد اونم با پسری که 3 سال کوچیکتره؟!!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : موندم چی کار کنم

با سلام و خسته نباشید به خواهر گلم این که 3 سال کوچیک تر هست واسه ازدواج اشتباه هست چون به مرور زمان با هم اختلاف سلیقه پیدا میکنید و این از نظر اساتید فکر نکنم درست بشه ولی بازم بستگی به شما داره

3. کاربران زیر از behzad211 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2351
    تشکـر
    133
    تشکر شده 55 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : موندم چی کار کنم

سلام..به نظرم بهتره كه با كسي كه عاقل ومنطقي باشه مشورت كنيد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد