نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشاوره قبل از ازدواج

1597
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2537
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره قبل از ازدواج

سلام.من مشکل قبل از ازدواج دارم لطفا کمکم میکنید؟

2. کاربران زیر از yasmina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2535
    تشکـر
    204
    تشکر شده 530 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج

ادیت شد
    ویرایش توسط _Amir_ : 01-19-2015 در ساعت 10:05 PM
    امضای ایشان
    کسی حالمو نپرسه...
    دیگه حالی ندارم...
    فقط نفس میکشم...

4. 2 کاربران زیر از _Amir_ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13510
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشاوره قبل از ازدواج

سلام،خسته نباشید.دختری سی ساله هستم ،فوق لیسانس کامپیوتر دارم و یک ترمه که در دانشگاه تدریس می کنم.خانوادم روی ازدواجهای فامیلی تعصب بسیاری دارند و اصلا غریبه راه نمی دن.موقعیت های خوبی داشتم که متاسفانه از بین رفتن،حالاپسرداییم سه ساله خواستگارمه،پسرخوبیه و بسیارمومن وبااخلاقه،اما ایشون دیپلمه هستن و شغل آزاد دارن،و ازلحاظ تحصیلی خیلی باهم اختلاف داریم،میگن سعیشونو میکنن که بخونن اماشاید هم نخونن.ازطرفی ایشون ازمن سه سال کوچکترهستن،و این موضوع بیشتر اذیتم میکنه،خانوادم اصرار زیادی برای ازدواج من باایشون دارن،درابتدامخالفتم خیلی زیاد بود،اما حالا باتوجه به ازدواج فامیلی و سنم و از طرفی اصراربیش ازحد خانواده واقعا نمی دونم چکارکنم،لطفا راهنماییم کنید .متشکرم

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه پرهیزکاری نمایش پست ها
    سلام،خسته نباشید.دختری سی ساله هستم ،فوق لیسانس کامپیوتر دارم و یک ترمه که در دانشگاه تدریس می کنم.خانوادم روی ازدواجهای فامیلی تعصب بسیاری دارند و اصلا غریبه راه نمی دن.موقعیت های خوبی داشتم که متاسفانه از بین رفتن،حالاپسرداییم سه ساله خواستگارمه،پسرخوبیه و بسیارمومن وبااخلاقه،اما ایشون دیپلمه هستن و شغل آزاد دارن،و ازلحاظ تحصیلی خیلی باهم اختلاف داریم،میگن سعیشونو میکنن که بخونن اماشاید هم نخونن.ازطرفی ایشون ازمن سه سال کوچکترهستن،و این موضوع بیشتر اذیتم میکنه،خانوادم اصرار زیادی برای ازدواج من باایشون دارن،درابتدامخالفتم خیلی زیاد بود،اما حالا باتوجه به ازدواج فامیلی و سنم و از طرفی اصراربیش ازحد خانواده واقعا نمی دونم چکارکنم،لطفا راهنماییم کنید .متشکرم
    دوست عزیز باید بدونید در اسلام همونطور که رضایت پدر و خانواده برای ازدواج شما لازمه رضایت خود شما بسیار مهمه

و کسی نمیتونه فردی رو مجبور به ازدواج کنه چون انسان آزاد آفریده شد

ولی اینکه بخاطر سن و فشارهای خانواده بخوایت ازدواج کنید بحث دیگه ای خواهد بود و مشکلات دیگه ای هم به دنبال خواهد داشت

چون یکی از بدترین نوع ازدواج ترس از تنهایی و سن و ساله ...

پس بیشتر در این مورد فکر کنید و بهتره مشاوره حضوری هم داشته باشید تا بهتر بتونید راه رو ببینید و انتخاب صحیحی داشته باشید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13510
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم ازراهنماییتون و عذرمیخام اما بزرگ تربودن من و اختلاف تحصیلات می تونن باعث اختلاف من وایشون در آینده بشن؟؟؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9838
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه پرهیزکاری نمایش پست ها
    ممنونم ازراهنماییتون و عذرمیخام اما بزرگ تربودن من و اختلاف تحصیلات می تونن باعث اختلاف من وایشون در آینده بشن؟؟؟
    اختلاف سن و تحصیلات تنها زمانی می تونه دردسر ساز باشه که توافق طرفین وجود نداشته باشه و درک و پذیرش متقابل هم وجود نداشته باشه.

خیلی از افراد تحصیلات عالیه دارن ولی اخلاق ندارن،

بسته به درک و شعور طرف مقابل شماست که چقدر یه آدم منطقی هستش و خصوصیات اخلاقیش چطوره شما اگر می خواین با هم ازدواج کنید به همراه هم برای مشاوره برید تا با ویژگی های هم بیشتر آماده شید، فقط صرف اختلاف سن و تحصیلات نمی شه گفت ازدواج درست نیست یا صرف هماهنگ بودن این دو تا معیار نمی شه گفت ازدواجی درسته.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد