نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشكل عصبي بودن همسرم

1051
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2573
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشكل عصبي بودن همسرم

سلام لطفا كمكم كنيد حدود 13 سال پيش با پسري آشنا شدم با كلي مشكلات بعد از 7 سال باهم ازدواج كرديم ازدواج من و همسرم باعث شد كه تمام خانواده همسرم او را ترد كنند. همسرم معتاد به مواد مخدر ترياك بود توي اين سه سال سر اين موضوع خيلي بحث داشتيم تا اينكه به قول خودش الان يه 6 ماهي هست كه ترك كرده . شوهرم خيلي مهربونه ولي متاسفانه سر هر موضوع كوچيكي بلوا به پا ميكنه و اينقدر عصبي ميشه كه سر من داد و بيداد ميكنه مهم نيست كسي پيشمون هست يا نه اين رفتارش روي من و فرزند 2 ساله ي من هم تاثير گذاشته ميشه حتي اين رفتارش باعث شده كه با خانواده من هم قطع رابطه كنه و گاهي هم نميزاده من با خانواده ام رفت وامد كنم كمكم كنيد چيكار كنم البته حاضر به مشاوره هم مراجعه كنه ولي مشكلات مالي اجازه نميده كه به مشاوره بريم يه مشاور خوب ولي ارزون بهم معرفي كنيد ممنون ميشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشكل عصبي بودن همسرم

سلام طاهره جان عزیزم فکر نمیکنی بهتر باشه بعد از سیزده سال کم کم رابطتتو با خانواده ی شو هرت برقرار کنی؟
    میدونی به نظر من این بهترین کاره چون باعث میشه شوهرت بهت بیش از پیش علاقمند شه و به زندگیت برگرده
    اینکه عصبی و ناراحته شاید دلیلش ترک اعتیادشم باشه ولی من فکر میکنم بهترین راه برای اروم کردنش و خوشحال کردنش ارتباط با خانوادش باشه
    هر چی باشه اون یه مرده حتی اگه به روی خودش نیاره بازم دلتنگشون میشه خانومی و علت دلتنگیشو ازدواج با تو میدونه حتی اگه حرفی نزنه
    مردها بیشترین چیزی که خوشحالشون میکنه رفت و امد با خانوادشونه و دوری از اونا عصبیشون میکنه
    البته این نظر منه خانومی
    نظرت چیه؟
    موفق باشی گلم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2573
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشكل عصبي بودن همسرم

من چجوري رفت و آمد و شروع كنم من با مادر و دو تا از برادراش رفت و آمد دارم اين رفت و آمد هم به خاطر اصرار هاي منه ولي با يكي از برادراش كه زنش هم الگوي موفقيت بود براي همسرم قطع رابطه هستيم من خيلي تلاش كردم ولي نشد خود همسرم ميگه به اين روابط راضي نيست چون كار تمام فاميل توهين مستقيم و غيرمستقيم به منه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)