نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: دوست پسر مشکوک

1303
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2592
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست پسر مشکوک

دختری 23 ساله هستم توی یه شرکت خصوصی استخدام شدم مدیر عامل شرکت که پسری حدودا 26 ساله اس ولی رفتارها و حرکاتش کلا بزرگتر از سنش نشون میده بعد از دو روز به من گفت که ازت خوشم میاد ... خب این حرف برای من زیاد عجیب نبود به این خاطر که از روزی که برای استخدام رفتم از حالت نگاهش اینو احساس کردم و چون قیافه ی نسبتا خوبی دارم خیلیا میخوان که باهام باشن و خلاصه ما بهم نزدیک شدیم زمانیکه توی شرکته منم معمولا توی اتاقش هستم وبعضی روزا هم جاهایی که کار داره منو با خودش میبره که پیشش باشم...
    من از این وضعیت احساس بدی دارم چون دخترمعتقدی هستم پسرایی که معمولا ازم میخواستن رابطه ی خاصی باهاشون برقرار کنم رو قبول نمیکردم ... به این آقا هم از روز اول گفتم اگه بهم علاقه داری خب بیا خواستگاری ولی اون گفت این حرفت خیلی بچه گانه است وقتی ما هیچ شناختی از هم نداریم بذار یه مدت بگذره من میام... گفت همه جوره حاضره تضمین کنه که بامن میمونه حتی یه چک سفید امضا بهم داده...!! من میترسم که این آقا قصدش از من فقط سو استفاده باشه...
    اما من نمیدونم چطور میتونم بهش اعتماد کنم؟اصلا کنار ایشون کار کردن من صحیح هست یا نه؟ خواهشا راهنمایی ام کنید.
    با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2583
    تشکـر
    7
    تشکر شده 21 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خواهشا منو راهنمایی کنید............

به نظر من اگه این اقا قصدش ازدواج باشه میاد خواستگاری شما یه چند مدت با اطلاع خوانواده هاتون با هم رفت وآمد داشته باشید و اگه دیدید که مناسب هم نیستید از هم جدا میشید
    دوست عزیز مطمئن باش عشق در نگاه اول وجود نداره و اگه میخوای بیشتر مطلع شی پیشنهاد میکنم کتاب آیا تو آن گمشده هستی و حتما بخون فک کنم الان خیلی بهش احتیاج داشته باشی نوشته باربارا دی آنجلیس

3. کاربران زیر از zahraz246 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2592
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم از توجهت ممنون...
    این آقا میگه که بذار همدیگروخوب بشناسیم بعد میام اما من نمیتونم این وضعیت روتحمل کنم به خاطرهمین تصمیمموگرفتم و دیگه شرکت نرفتم ..اونم خیلی مخالفت کرد اما وقتی دید جدیم دیگه چیزی نگفت ... میترسم که علاقش به من از بین بره آخه خیلی کارای شرکت زیاده و وقت بیرون اومدن واینا رونداره و از طرفی دورش دختر زیاده ... نمیدونم چیکارکنم؟؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیزم
    به نظر من اگه واقعا شمارو بخواد بی معطلی برای اینکه از دستت نده به خواستگاریت میاد حالا میگیم بحث شناخت قبل از ازدواج پیش اومده
    باشه بیاد با پدرت صحبت کنه یه مدت با اطلاع خانواده هاتون رفت و امد کنین تا همو بهتر بشناسین ولی اینکه پنهانی رفت و امد کنین هیچ تضمینی هیچ تضمینی وجود نداره که پابندت بمونه
    ضمنا اگه واقعا دوستت داشته باشه هرگز از علاقش به تو کم نمیشه و اتفاقا گذر زمان باعث میشه بفهمی چقدر این احساس واقعیه
    یه چیز دیگه اینکه تا میشه مواظب باش قبل از ازدواج خیلی بهش نزدیک نشی. منظورمو که متوجه ای؟ رابطه نداشته باشی که پایه های رابطتو و درصد ازدواجتو پایین میاره
    باید طوری باهاش رفتار کنی که بدست اوردنت براش بشه ارزو
    امیدوارم موفق باشی گلم

6. 2 کاربران زیر از rahil بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2592
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه دقیقا بگی باهاش چه جوری رفتارکنم که داشتنم واسش بشه آرزو؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست عزیزم. به نظر من ایشون قصد سوئ استفاده دارند... آخه دادن چک سفید چه ربطی به ایجاد اعتماد داره. در ضمن قانون پسر ایرانی: اگه برای ازدواج ازت خوشت بیاد میگه مامانمو میفرستم بیاد خواستگاری! بعدش شروع می کنید به آشنایی. یعنی حداقل مادرش خبر داشته باشه . نه اینکه تو شرکت باهم ... تنها... خودتون هم حس می کنید که این کار اشکال داره نه؟

9. 2 کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)