نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: هیچ حسی ندارم

1231
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

هیچ حسی ندارم

باسلام.من یکی از همکارهام از من خواستگاری کرده خیلی پسر مثبت و خوبیه .من از همون اول بهش گفتم بیاد خونمون خواستگاری ،چون قصد دوستی نداشتم.امدن خواستگاریم و خانوادم ازش خوشش امدن ،ولی من حس خاصی بهش ندارم و قیاقه خوبی هم نداره.الان شاید بیش از ده بازه که باهاش رفتم بیرون ولی هیچ حسی به عنوان مرد آیندم هنوز بهش پیدا نکردم.الان موندم سر دوراهی به حرف خانوادم گوش کنم باهاش ازدواج ازدواج کنم یا نه .کسی اگر مثل من بوده کمکم کنه.بعضی ها میگن تا وقتی عقد نکنی این حس پیدا نمیشه ،بعضی ها هم میگن از اول باید عاشق کسی بشی بعد ازدواج کنی .بنظرتون درسته؟؟؟من چیکار کنم

2. کاربران زیر از ssamin بابت این پست مفید تشکر کرده اند

MHY

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10
    تشکـر
    88
    تشکر شده 70 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دوراهی انتخاب

نقل قول نوشته اصلی توسط ssamin نمایش پست ها
    باسلام.من یکی از همکارهام از من خواستگاری کرده خیلی پسر مثبت و خوبیه .من از همون اول بهش گفتم بیاد خونمون خواستگاری ،چون قصد دوستی نداشتم.امدن خواستگاریم و خانوادم ازش خوشش امدن ،ولی من حس خاصی بهش ندارم و قیاقه خوبی هم نداره.الان شاید بیش از ده بازه که باهاش رفتم بیرون ولی هیچ حسی به عنوان مرد آیندم هنوز بهش پیدا نکردم.الان موندم سر دوراهی به حرف خانوادم گوش کنم باهاش ازدواج ازدواج کنم یا نه .کسی اگر مثل من بوده کمکم کنه.بعضی ها میگن تا وقتی عقد نکنی این حس پیدا نمیشه ،بعضی ها هم میگن از اول باید عاشق کسی بشی بعد ازدواج کنی .بنظرتون درسته؟؟؟من چیکار کنم
    سلام
    به مشاور خوش آمدید
    خب یه کم بیشتر توضیح بدید
    مثلا اینکه سنتون، کارهاتون، سطح فرهنگی تون و از همه مهمتر دیدگاه شما نسبت به زندگی فری خودتون چیه؟ و در نهایت اینکه خوشحال میشیم یه کم از برنامه هاتون برای آینده تون رو هم برای ما بگید ... !
    امضای ایشان
    قبل از اینکه در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنی
    کمی با کفش های او راه برو ...

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2447
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوراهی انتخاب

سلام .من دختری 28 ساله هستم و خواستگارم هم همسن خودمه. هر دو کارمون حسابداریه قبلا تو یه جا باهم کار میکردیم ولی الان ایشون از شرکت ما رفتن.هردو لیسانس حسابداری داریم.من اخرین فرزند خانوادم ایشون هم همین طور و تک پسره.از نظر سطح خانوادگی و فرهنگی ومالی احساس میکنم خانوادش از ما کمی پایین تر باشن.ولی با صحبتهایی که باهاش داشتم احساس میکنم زیاد با خودم فاصله نداره به نظر من هیچ ادمی مثل هم نیست همه ادما نقاط مثبت ومنفی دارن و طرز فکرها باهم فرق میکنه. خوش اخلاقه،خانواده دوسته به شخصیت زن خیلی احترام میزاره (با توجه به رفتارهایی که نسبت با خواهراش دیدم دارم این حرفو میزنم) به قول خودش اصلا تاالان دوست دختر نداشته و میگه من باعرف کار میکنم دوست شدن با دختر معنی نداره ،الان هم که امدم سراغت به نیت ازدواج امدم ( من خودم زیاد معتقد به دین نیستم ولی ایشون نمازشو میخونه هییتشو میره ولی به من گفته من نمیخوام تو مثل من باشی اگر دوست داشتی تغییر کن نداشتی هیچ اصراری نیست)به نظرتون این قضیه هم مشکل سازه که ادم با فردیکه از نظر مذهبی و دینی باهم فرق داره ازدواج کنه؟؟

یه مسله دیگه که منو ناراحت میکنه تک پسر بودن ایشونه و احساس میکنم به خانوادش وابستگی داره .ایا این تو زندگی اینده من مشکل سازه؟
    ویرایش توسط ssamin : 03-01-2014 در ساعت 09:28 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد