نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: رفتار عجیب خواستگار

1453
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2623
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار عجیب خواستگار

سلام.من دختری 25 ساله هسم که حدود 5 ماه پیش از استاد معروفی برای رفع مشکل پایان نامه ام وقت گرفتم. چند جلسه که گذشت ایشون ازم خاستن که برای آشنا شدن با خانوادم به منزل ما بیان. بعد از اون ایشون به خارج از کشور رفتن و از طریق ایمیل به من گفتند که عاشقم شدند و من رو بهترین گزینه میدونن واسه ازدواج.و خاستند که تا عید که بر می گردن با هم از طریق چت آشنا بشیم. ایشون ادم بسیار خوبی به نظر میرسید 39 ساله بودن و کلی اعتبار علمی تو دنیا دارن. اما تا من قبول کردم فهمیدم ایشون شدیدا ************ی هسن و ازم میخان باهاشون ************ چتی داشته باشم. ایشون پشت چت واقعا مثل روانی ها رفتار میکنن. من نمیتونسم باهاشون راه بیام چون ایشون دنبال یه ************ کامل بودند. جدا از حرفای وحشتناکشون همش در حال فرستادن عکسای کثیف و چندش آور از خودش هست. ایشون میگن چون منو دوس دارن این حس رو بهم دارن. اما من اثری از دوس داشتن ندیدم چون به جز حرف ************ی چیزی به من نگفتن.وقتی میبینن من پایه نیستم بهم فحشای زشت میده و تا چند وقت پیداش نمیشه. هم ازش میترسم و مطمئنم ذره ای باهاش شاد نخاهم بود هم به خاطر موقعیتش دلم میخاد خودمو گول بزنم که همه مردا ای طورن.ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2623
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازش میترسم

خواهشا راهنماییم کنید.به همفکری هموطن های عزیزم نیاز دارم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2351
    تشکـر
    133
    تشکر شده 55 بار در 40 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام...به نظرم بهتره رابطتو باهاش قطع كني...تاهم به ارامش برسي وهم دچارگناه نشي و...
    ویرایش توسط parenaz : 02-28-2014 در ساعت 03:46 PM

4. کاربران زیر از parenaz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام .
    به طور کلی .بهتره رابطه تو باهاش قطع کنی . همچین ادمی .عشقشون فقط تو ************ه / مواظب باش که آینده تو خراب نکنی

موفق باشی

6. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2482
    تشکـر
    19
    تشکر شده 51 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط کیمیا نمایش پست ها
    سلام.من دختری 25 ساله هسم که حدود 5 ماه پیش از استاد معروفی برای رفع مشکل پایان نامه ام وقت گرفتم. چند جلسه که گذشت ایشون ازم خاستن که برای آشنا شدن با خانوادم به منزل ما بیان. بعد از اون ایشون به خارج از کشور رفتن و از طریق ایمیل به من گفتند که عاشقم شدند و من رو بهترین گزینه میدونن واسه ازدواج.و خاستند که تا عید که بر می گردن با هم از طریق چت آشنا بشیم. ایشون ادم بسیار خوبی به نظر میرسید 39 ساله بودن و کلی اعتبار علمی تو دنیا دارن. اما تا من قبول کردم فهمیدم ایشون شدیدا ************ی هسن و ازم میخان باهاشون ************ چتی داشته باشم. ایشون پشت چت واقعا مثل روانی ها رفتار میکنن. من نمیتونسم باهاشون راه بیام چون ایشون دنبال یه ************ کامل بودند. جدا از حرفای وحشتناکشون همش در حال فرستادن عکسای کثیف و چندش آور از خودش هست. ایشون میگن چون منو دوس دارن این حس رو بهم دارن. اما من اثری از دوس داشتن ندیدم چون به جز حرف ************ی چیزی به من نگفتن.وقتی میبینن من پایه نیستم بهم فحشای زشت میده و تا چند وقت پیداش نمیشه. هم ازش میترسم و مطمئنم ذره ای باهاش شاد نخاهم بود هم به خاطر موقعیتش دلم میخاد خودمو گول بزنم که همه مردا ای طورن.ممنونم
    سلام بین اختلالات جنسی
    اختلالی هست بهش میگن هرزه درایی تلفنی که:
    با ابراز کلمات وقیحانه پشت تلفن مشخص میشه فرد اشتغال ذهنی خودشو بیان میکنه یا طرف رو به صحبت کردن در این موارد وادار میکنه و مکالمه با استمناء برای اون فرد همراهه
    در واقع با این راه تحریک و ارضاء میشه. بعضی از مردم از طریق شبکه های کامپیوتری متداخل به منظور انتقال پیام های وقیحانه از طریق پست الکترونیک استفاده میکنند .
    مشکل ایشون ************ی بودن نیست
    ایشون اختلال دارن ....
    اگر تصمیم ازدواج با ایشون رو دارید بدونید این حالت به احتمال بسیار بسیار زیاد بعد از ازدواج هم ادامه خواهد داشت(دقیقا حالاتی که بالا توضیح دادم)
    درمورد اینکه میگید همه مردها همین طور هستند....چه تعداد مردی رو دیدید که دقیقا این طوری باشند؟

8. کاربران زیر از yahoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    تا جاییکه اطلاع دارم این یک اختلال در فرد هست و نیاز به درمان های تخصصی داره ولی افراد چون از این اختلال لذت میبرن حاضر به پذیرفتن و معالجه نیستن.
    در حالیکه اگر درمان نشه روز به روز حادتر میشه و اصلا ممکنه زندگی فرد رو مختل کنه.
    بنظرم اگر اهل طلاق نیستید این گزینه رو فراموش کنید.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    دوست خوبم با توجه به اینکه دختر تحصیلکرده ایی هستی بیشتر راه مشاوره رو خودت رفتی و تشخیص دادی. مطمن باش کار ایشون اخلاقی و صحیح نیست و به گفته دوستمون امکان دارد یک اختلال باشد.بنابراین حتی اگر بیماری حادی هم نباشد از نظر اخلاقی در حدی نیستند که شما بخوایید واسه اینده ایشون رو در نظر بگیرید ویا حتی در حد صحبت باشند.درضمن باید بررسی کنی مقام و پست مهمه یا اخلاقیات.بهرحال همونطور که خودت گفتی خیلی از اقایون این روزها تا فرصتی برای ارتباط پیدا میکنن میرن سراغ مسايل جنسی اما بهرحال اون افراد دنبال هدف مورد نظر هستند نه ازدواج.این اقا اگر قصد ازدواج داره باید بیان این مسایل رو موکول به زمان بعد از اشنایی بیشتر کنه.دقت کن قبل از تصمیم گیری به ایشون وابسته نشی
    موفق باشی

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2611
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ارامشتو فدای موقیعت نکن چون همیشه در عذاب خواهی بود

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2623
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ازتون ممنونم دوستای خوبم.خدا میدونه چقدر نیاز داشتم یکی بهم بگه اینکارو نکن.داشتم خودمو گول می زدم.

13. 3 کاربران زیر از کیمیا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2623
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاور عزیز شما نظر خاصی نداری؟ یا دیگر دوستان.هر اسمی ازش میشنوم در حیطه کاری که اینقدر خبره هس وسوسه میشم برم طرفش.الان یک هفتس که هر راه ارتباطیمو باش قط کردم.اما گاهی پشیمون میشم.اما ته دلم میدونم تحمل حرفای وحشتناکشو ندارم.خاهشا کمکم کنید

15. 2 کاربران زیر از کیمیا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

عزیزم خیلی از ناراحتیهای روانی در ظاهر افراد به نظر آمدنی نیستن.
    وقتی وارد زندگی اونها بشین تازه از فضاحت مسائل و اختلالات غیر عادی خبردار میشین.
    مطمئن باشید همینطور در افراط در این مورد پیش میرن و چیزای وحشتناکتری هم ممکنه بشنوید و ببینید ازشون...

باین جمله توجه کنید: «اگر اهل طلاق هستید باهاشون ادامه بدید»

یادتون باشه اگر یکی دوسال دیگه بعد از شکست قطعی در این مورد یادتون بیفته که همه کسانیکه مطلب رو باهاشون درمیون گذاشتم نظر منفی در مورد این ازدواج داشتن دیگه هیچ فایده ای نداره!

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2623
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

میدونم دوست من. خیلی بده که بدونی داری اشتباه محض میکنی اما باز وسوسه بشی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد