نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: به دشت به کمک نیاز دارم

1127
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2628
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

به دشت به کمک نیاز دارم

سلام
    دخترم و 24 سالمه
    هم بازیای بچگیم بزرگتر از خودم بودن ... همه نو جوون
    بحث خود ارضایی رو داشتند و حین بازی منم اینو یاد گرفتم
    4-5 سالم بود که حین بازیام به شدت خود ارضایی می کردم و این کم کم شد عادت برام تا دوران دبستان، راهنمایی
    اول دبیرستان بودم که تصمیم گرفتم ترک کنم
    یه دوره 6 ماهه خیلی مصرر بودم که به هیچ عنوان انجامش ندم اما دوباره شروع کردم...!
    از اونجا که تا حدودی هم خلا عاطفی تو زندگیم داشتم، خیلی زود - سال اول دبیرستان- از یکی از پسرای فامیل خوشم اومده بود، کم کم خود ارضاییام شکل واقعی پیدا کرد، دیگه تو خیالم یه نفر بود که بهش فکر کنم، تا قبلش داستانای عجیب غریب سر هم می کردم اما از اون موقع ذهنم درگیر شد...(البته فقط ذهنی بود نه بیشتر)
    دوباره محکم ایستادم برا ترک و از اتفاق به خاطر اختلاف خانوادگی رابطمون با اون خانوادم قطع شد و منم به خودم قول دادم که دیگه بهش فکر نکنم و اصلا بذارم کنار
    با این وجود بازم خود ارضایی رو داشتم
    گاه به گاه
    وارد یکی از دانشگاه های خیلی خوب کشور شدم، گروه فنی، ولی همچنان این برنامه برقرار بود....
    واقعا ناراحتم می کرد ولی بود
    دو سال متوجه شدم که یکی از همکارام بهم علاقه داره و اینو از رفتارش می بینم که متفاوته
    تمام تلاشمو می کردم که ذهنم درگیرش نشه ولی خوب ..... شد!!!
    و از ترس اینکه یه موقع این تصورات جنبه ی واقعی پیدا نکنه مدام ازش دوری می کردم
    ولی اون همچنان رفتارش برام کشش داشت و وانمود می کرد که بهم علاقه داره .... منم دیگه برام یه تصور نبود... واقعا ازش خوشم اومده بود به خاطر تمام نکات مثبتی که داشت.
    تا 8 ماه پیش که اتفاقی متوجه شدم نامزد کرده ولی همچنان داره منو بازی میده ...
    این خیلی تو روحیم تاثیر گذاشته
    هم خود ارضاییان بیشتر شده هم نا امید شدم از زندگی
    دیگه تمرکز ندارم که بخوام درس بخونم برا دوره بعدی
    زندگیم کان لم یکن مونده
    بیشتر اوقاتمو یه گوشه نشستم دارم گریه می کنم
    یا خود ارضایی می کنم
    یا تو اینترنت پرسه میزنم
    از طرفی خانوادمم به خاطر تغییر رفتارم بهم شک کردند و فک می کنن یه موضوعیه
    یا من با کسی هستم
    و اعتمادی که بینمون بوده شکسته
    و من از محبت اونام بی بهره موندم
    خیلی حال روحیم بده
    چکار کنم؟؟
    برا ترک خود ارضایی؟؟
    برا اینکه حال روحی بهتری پیدا کنم و دوباره به زندگی برگردم؟؟
    برا اینکه دوباره بشینم سر درسم و درسمو بخونم؟
    برا اینکه تمرکزمو به دست بیارم؟
    برا اینکه حافظم بهتر بشه... آخه دارم آلزایمر میگیرم!!!!
    راهنماییم کنین....

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : به دشت به کمک نیاز دارم

سلام
    در وهله اول سعی کن خونسردو اروم باشی.بیشتر به خودت و زندگیت فکر کن.تنهایی هاتو کم کن تا از این وضع بیرون بیای.چندتا دوست خوب پیدا کن و باهاشون برو بیرون.روابط اجتماعی تو پررنگ تر کن تا بخشی از جنبه های زندگیت که دلخواهت نیستن کم رنگ شن.هدف داشته باش و بدون لیاقت تو بیشتر از اینهاست.کتاب بخون. مطالعه زیاد داشته باشه. کتابهای لوییس هی مفید و موثره.حتما و حتما بایک مشاور خوب حضوری صحبت کن
    خواستی بیشتر با هم صحبت میکنیم

3. کاربران زیر از roeya بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2623
    تشکـر
    5
    تشکر شده 15 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست من.سعی کن وقتت رو پر کنی با درس خوندن و کلاس های متفرقه رفتن.به این فکر کن که با هوش و موقعیتی که داری میتونی به بهترین ها برسی.پس اراده ای قوی کن و از خدا کمک بخاه که هر چی بخای بهت میده

5. کاربران زیر از کیمیا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    106
    تشکـر
    24
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

منم از زندگی نا امید شده بودم تا اینکه رفتم مرکز مشاوره دانشگاه. حالا فقط حسرت می خورم چرا زود تر نرفتم.
    هر چه زودتر برو پیش یک روانشناس و مشکلت رو مطرح کن. اینطور که میگی دانشگاه شما معتبره و باید همچین جایی داشته باشه.
    از نظر هزینه هم توی دانشگاه ما تقریبا رایگانه.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

7. 2 کاربران زیر از poke1024 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

دوست عزیزم همیشه هر اتفاقی هم بیفته سعی کن یخورده هم حق رو به خودت بده ... من شما رو درک می کنم . طلب خودارضایی در واقع بصورت ناخودآگاه پاسخی هست از جانب ذهن خسته و پراسترس یه چوون که مشکلات زیادی داره ، کمبود محبت داره، نیاز جنسی فیزیکی روحیش برطرف نمیشه، ولی همه ی اینا یه طرف، سهل انگاری ما هم یه طرف. مطمئنا بدن و ذهن شما نیاز به تحرک و ورزش داره. شما حق داری بدن سالمی داری و انرژی فراوان. این انرژی از راه ناسالم تخلیه میشه و رفته رفته هم بیشتر میشه. من بعنوان فردی که خودم این عمل رو ترک کردم میگم که اولا ورزش کن. روزانه نیم ساعت یا برقص یا پیاده روی در هوای آزاد یا اینکه ثبت نام کن در باشگاه و برو ورزش کن.برو استخر. خلاصه اینکه بدنتو اونقدر خسته کن که دیگه اصلا نایی نداشته باشی که خود ارضایی کنی. و اینکه خودت رو دوست داشته باش. به خودت افتخار کن که یه دختر با استعداد هستی که تو بهترین دانشگاه درس می خونی. البته یادت باشه یکهو ترک نمیشه کرد ولی کم کم میشه. خودت رو تشویق کن.هر بار پیشرفتت برای خودت کادو بخر. مطمئن باش میتونی. آفرین

9. کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد