http://www.dl2.mobfa.org/Winter90/EB...BFA.ORG%5D.zip

اگر دریا دریا ثروت داشته باشی اما سلامتی نداشته باشی، هیچ کاری از تو ساخته نیست.
شکی نیست که کتاب فروشی ها و حتی دنیای مجازی پر است از کتاب های گوناگون با موضوعات مختلف در زمینه علم پزشکی و شاخه های وابسته به آن.
اما این بار،قصد دارم دستت را بگیرم و تو را از راه دیگری وارد دنیای پزشکی کنم، دنیایی که شاید هرگز به آن سری نزده ای!
آمده ام تا کمکت کنم که ابن سینا و ابن سینا ها را بشناسی.
می خواهم با بیان چند نکته یاریت کنم تا وقتی با حادثه ای مواجه شدی، بی آن که خودت را ببازی، به یاری هم نوعانت بشتابی.
برایت توشه ای آوردم پر بار، پر از اسم، پر از نام.
برایت کتابی آوردم کامل و جامع.
خواستم به جای این که صد ها کتاب بخوانی، صدها کتاب را برایت در یک کتاب قرار دهم تا در آن با بیش از 400 نوع بیماری آشنا شوی.
شاید نام بعضی از این بیماری ها را تا کنون نشنیده باشی!
برایت بیماری ها را، با جزئیات کامل، شرح دادم تا بخوانی و بدانی.
شاید روزی مطالب این کتاب باعث شود تا جان عزیزی را نجات دهی و
به مصداق آیه “وَ مِن اَحیاها فَکَانما احیاالناس جمیعا” باعث نجات تمام مردم شوی!
موضوعات کتاب پزشک همراه:
پزشکی:
- تعریف پزشکی
- تاریخچه پزشکی
- شاخه های پزشکی
- بیوگرافی مشاهیر پزشکی
- دانشگاه های علوم پزشکی ایران
کمک های اولیه:
- تاریخچه کمک های اولیه
- بیماری های شایع
- بیماری های مناطق آسب
- درمانهای خانگی
- آموزش کمک های اولیه
(سوختگی، مسمومیت، زخم ها و خونریزیها ، خفگی و غرق شدگی ، صدمات استخوانی و عضلانی ، سرما زدگی و گرما زدگی ، شوک و غش و صرع و …)
و در آخر لیست بیش از 400 بیماری به ترتیب حروف الفبا که در آنها:
(شرح بیماری ، علایم شایع ، علل، عوامل افزایش دهنده خطر، پیشگیری، درمان، داروها، رژیم غذایی و…)
مورد بررسی قرار گرفته است

این کتاب به صورت جاوا و آندروید ارائه شده است و قابل نصب روی گوشی های نوکیا ، سونی اریکسون ، سامسونگ و تمام گوشیهایی که ازسیستم عامل جاوا و آندروید برخوردار می باشند
همچنین نسخه قابل نمایش برای آیفون و تبلت هم قرار داده شده است
برداشته شده از:موبفا – اندروید,برنامه موبایل,برنامه و بازی اندروید,بازی موبایل, زنگ و کلیپ موبایل

پسورد فایل : موبفا – اندروید,برنامه موبایل,برنامه و بازی اندروید,بازی موبایل, زنگ و کلیپ موبایل