نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: تردید در ازدواج کردن

1144
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2663
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تردید در ازدواج کردن

سلام.من تو شرايط ازدواج با پسري كه 6سال باهاشم قرار گرفتم.ولي نميدونم بايد قبول كنم يا نه؟؟؟؟
    پدرم قبلا مخالف بود الان موافقه از وقتي رو در رو باهاش حرف زده.مشكل خود منم كه نميدونم آمادگيشو دارم يا نه؟
    خيلي دوستم داره ولي من واقعا به اندازه اون ديوونه وار دوسش ندارم.
    در آمد خوبي داره. خانواده خوبي داره. از نظر فرهنگي بهم مي خوريم. از نظر مالي خانواده من كمي بالاتر از خانواده اونه.من 24 سالمه و اون 28 سال.همه چيزو راجع به همديگه ميدونيم.من كمكش كردم كه تو كارش موفق باشه.ترس از دست دادن من براي اون باعث شد نزاره به يه سري جاها برسم كه از انو سر تر باشم.من دانشجوي ليسانسم اون ديپلم خريد به اصرار من آخه سيكل داشت. تا حدودي تعصبي هستش كه گاهي اذيت ميشم. به جز اون خواستگار هاي ديگه هم دارم كه نميدونه و تا حدودي تو بعضي از مسائل از اين بهترن ولي من هيچ حسي بهشون ندارم. خود من هم الان 8 ماه شد كه دارم كار ميكنم. گرافيست هستم. شغل اونم عينك سازي هستش.تراش عدسي و....
    تورو خدا راهنمايي كنين.نميدونم واقعا چي كار كنم؟ مي ترسم
    ویرایش توسط شيرين صنعتي : 03-02-2014 در ساعت 02:29 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    تشکر شده 106 بار در 74 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سلام.من تو شرايط ازدواج با پسري كه 6سال باهاشم قرار گرفتم.ولي نميدونم بايد قبول كنم يا نه؟؟؟؟

اگر در اون حدی دوسش دارین که بتونین تمام مشکلاتی که تو زندگی براتون پیش میاد(توجه کنید که هیچ زندگیی بی مشکلو رویایی نیست) تا اخر عمر با اون تحمل کنین و اونم تو این شش سال امتحانشو پس داده که بهتون پایبند هستش,شک نکنید . اما اگر با توجه به شناختی که از خودتون دارین میدونین که مانع بودن این اقا برای رسیدن شما به مراحل بالاتری از درجات کاری و تحصیلی در آینده باعث نارحتی پشیمانی و حتی افسردگی شما میشه ,تامل کنید . اما بهتر هم هستش که طرفتون رو هم از این نگرانی مطلع کنید,شاید مشکلتون از این بابت بر طرف شد.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2656
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سلام.من تو شرايط ازدواج با پسري كه 6سال باهاشم قرار گرفتم.ولي نميدونم بايد قبول كنم يا نه؟؟؟؟

...
    ویرایش توسط بانوي شرقي : 03-02-2014 در ساعت 06:24 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط شيرين صنعتي نمایش پست ها
    سلام.من تو شرايط ازدواج با پسري كه 6سال باهاشم قرار گرفتم.ولي نميدونم بايد قبول كنم يا نه؟؟؟؟
    پدرم قبلا مخالف بود الان موافقه از وقتي رو در رو باهاش حرف زده.مشكل خود منم كه نميدونم آمادگيشو دارم يا نه؟
    خيلي دوستم داره ولي من واقعا به اندازه اون ديوونه وار دوسش ندارم.
    در آمد خوبي داره. خانواده خوبي داره. از نظر فرهنگي بهم مي خوريم. از نظر مالي خانواده من كمي بالاتر از خانواده اونه.من 24 سالمه و اون 28 سال.همه چيزو راجع به همديگه ميدونيم.من كمكش كردم كه تو كارش موفق باشه.ترس از دست دادن من براي اون باعث شد نزاره به يه سري جاها برسم كه از انو سر تر باشم.من دانشجوي ليسانسم اون ديپلم خريد به اصرار من آخه سيكل داشت. تا حدودي تعصبي هستش كه گاهي اذيت ميشم. به جز اون خواستگار هاي ديگه هم دارم كه نميدونه و تا حدودي تو بعضي از مسائل از اين بهترن ولي من هيچ حسي بهشون ندارم. خود من هم الان 8 ماه شد كه دارم كار ميكنم. گرافيست هستم. شغل اونم عينك سازي هستش.تراش عدسي و....
    تورو خدا راهنمايي كنين.نميدونم واقعا چي كار كنم؟ مي ترسم
    سلام .
    اگر واقعا اینقد دوست داره .درامدش خوبه . ازهمه مهمتر خانوادش هم خوبه و قبولشون داری و پدرت هم موافقت کرده . پس دیگه چی میخوای ؟
    یه وقتایی تو زندگی همه چی خوب پیش میره ولی یه تصمیم غلط احساسی یا هرچی . باعث میشه بعدا پشیمون بشی .

سعی کن همیشه تا موقعیت خوب یک چیزو داری .به طور احسنت از موقعیتت به خوبی استفاده کن .چه ازدواج چه هر چیز دیگه ایی .
    شماهم بد به دلت راه نده .پسره که خوبه ( به قول خودت دیونه وار عاشقته ) خانوادش هم که خوبن .دیگه چی میخوای .

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2053
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    با elisa موافقم

6. کاربران زیر از roeya بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد