نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: تغییرات ساده برای سلامتی

632
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1410
    تشکـر
    12
    تشکر شده 314 بار در 223 پست
    میزان امتیاز
    12

تغییرات ساده برای سلامتی

چند تغییر ساده که شاید برای سلامتی شما مفید باشد.

۱) كمربند‌های ایمنی را ببندید. در دهه گذشته، كمربند ایمنی جان بیش از ده‌ها هزار نفر را نجات داده و از بروز صدمات به میلیون‌ها نفر پیشگیری نموده است.
    ۲) هر روز یك میوه یا وعده اضافی سبزی بخورید. اضافه نمودن میوه و سبزیجات بیشتر به غذای‌تان می‌تواند موجب بهبود هضم غذا و كاهش خطر ابتلا به سرطان‌های مختلف شود.
    ۳) به انداز كافی بخوابید. استراحت خوب شبانه، انرژی كافی برای روز بعد را تامین می‌كند.
    ۴) استرس را به‌طور مرتب، خنثی سازید. چند دقیقه رفع خستگی، نگاه به بیرون از پنجره یا به سادگی خود را به بی‌خیالی‌ زدن، برای بدون روح‌تان خوب است.
    ۵) از وزن‌تان بكاهید. اگر چاق هستید، ممكن است كاهش یك كیلو از وزنتان چندان سخت نباشد اما گامی در جهت صحیح و درست است.
    ۶) اگر خانم هستید، سینه‌‌هایتان را به‌طور منظم معاینه كنید. عادت كنید كه هر ماه و پس از عادت ماهیانه، سینه خود را معاینه كنید.
    ۷) اگر مرد هستید، بیضه‌هایتان را به‌طور مرتب معاینه كنید. این خودآزمایی‌ها می‌تواند علایم اولیه سرطان را برای درمان زودرس، شناسایی نماید.
    ۸) ورزش كنید. فقط كمی ورزش، خوب خواهد بود. یك برنامه منظم ورزشی برای قلب، ریه، عضلات و استخوان‌هایتان خوب خواهد بود، حتی برای خلق‌تان.
    ۹) آب بیشتر بنوشید. هشت لیوان آب در روز آنچه كه برای جبران مایعات بدن‌تان لازم است را تامین نموده و از بروز یبوست، جلوگیری كرده و امكان فعالیت موثر دستگاه گوارش‌تان را میسر می‌سازد.
    ۱۰) عمل نیك انجام دهید. مراقبت و اهمیت قایل‌شدن برای سایرین، روشی بی نظیر برای مراقبت‌كردن از روح‌تان و ارتباط با سایر افراد است.‌
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست fb6ffee72feba328745c184f179ebfe9.jpg  
    امضای ایشان
    این روزها
    خدا هم از حرفای تکراری من خسته است
    چه حس مشترکی داریم من و خدا ...
    او از حرفای تکراری من خسته است ...
    و من ...
    از تکرار غم انگیز روزهایم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)