نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خود انزالی

2520
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2738
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خود انزالی

سلام من دچار مشکل خود ارضایی شدم تا حالا چند دفعه سعی کردم ترکش کنم اما نشده
    تو را خدا کمک کنید خودمم دیگه خسته شدم چه جوری بذارمش کنار همه سایت ها هم خوندم که لباس تنگ نپوش و از جای خلوت دوری کن و...
    اما نمیشه یه راهی نشونم بدید
    راستی به خاطر این بیماری دچار زود ارضایی شدم و به هیچ وجهم نمیتونم به دکتر مراجعه کنم
    یه راهی یا یه دارویی بگید که باهاش معالجه بشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 47 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خود انزالی

الان دیگه تمام جوونا به این مساله دچار هستن فقط شما نیستید و طبیعی هم هست شما تو اوج نیازهای جنسی هستید ولی چون نمیتونید به طور طبیعی ارضا بشید ساده ترین راه خود ارضایی هست. اگه این کار به طور بیمارگونه و به صورت اعتیادی انجام نشه بی ضرره.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2736
    تشکـر
    176
    تشکر شده 120 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    من نمی خواهم به شما راه حل اشتباه بدم اما خودم هر چند روز یک نخ سیگار مارلبرو قرمز اصل می کشم و این کار باعث می شه به شدت از میل جنسیم کم بشه تا الان که خوشبختانه میلی ندارم ولی کلا سیگار رو بخاطر آرامش اعصابم می کشم و انصافا که خیلی آرامش بخش است گرچه من سیگاری نیستم و هر سیگاری هم نمی کشم مگر اینکه اصل و با اصالت باشد ولی شما تحت هیچ شرایطی طرفش نرید.
    پیشنهاد می کنم اگر مثلا هر 3 روز یکبار اینکه رو می کنید این 3 روز رو بکنید 5 روز و به همین ترتیب تا مدت زمانش افزایش پیدا کنه دوم در زمان تحریک هم تحت هیچ شرایطی تصویر و فیلم های غیر اخلاقی رو مشاهده نکنید ممکنه یک ساعت بعدش خودتون رو خالی کنید ولی آثار وضعی که اینطور تصاویر و فیلم ها روتون باقی می گذارند باعث می شه دوباره چند روز بعد اینکار رو انجام بدید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2853
    تشکـر
    2
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

خب این کار شدنیه . سعی کنید میوه و عرقیات خنک بنوشید ( طبع خنک ) از دیدن فیلم ها و سریال های عاشقانه و ************ی دوری کنید و وقتی یه صحنه مستحجن دیدین سریع به هوا نگاه کنید و اعوذ باالله من الشیطان رجیم بگید . وقتی میرید خیابون دختر هایی که ارایش کردن رو زیاد نگاه نکنید . خود ارضایی رو زمان بندی کنید . ابتدا مثلا 3 روز یکبار بعر 5 روز بعد 1 هفته بعد 2 هفته و ..... . نماز خوندن ورزش کردن درس خوندن کمک بزرگی میکنه . تنها هم نباشید و وقتی توی اتاق هستین در اتاق رو نبندید . فیلتر شکن و فیلم های مستحجن هم دارید همه رو پاک کنید . فعلا بای

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseyn1373 نمایش پست ها
    سلام من دچار مشکل خود ارضایی شدم تا حالا چند دفعه سعی کردم ترکش کنم اما نشده
    تو را خدا کمک کنید خودمم دیگه خسته شدم چه جوری بذارمش کنار همه سایت ها هم خوندم که لباس تنگ نپوش و از جای خلوت دوری کن و...
    اما نمیشه یه راهی نشونم بدید
    راستی به خاطر این بیماری دچار زود ارضایی شدم و به هیچ وجهم نمیتونم به دکتر مراجعه کنم
    یه راهی یا یه دارویی بگید که باهاش معالجه بشم

دوست عزیز این یک سیستم طبیعی در بدنه که وقتی سطح هورمون ها به حدی مشخص میرسه باید راهی به خارج پیدا کنن

یکی از عواملی که روی این موضوع تاثیرگذاره تحریک شدنه

تا وقتی که شما خودتون رو در معرض تحریکات جنسی قرار میدید نباید انتظار کم شدنش رو داشت

چیزی هم که برای ترک وجود داره کم کردن تعداد دفعات هست تا شما بتونید به مرز ترک برسید و ازدواج کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد