نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: راز گذشته دوست دختر

797
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2766
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راز گذشته دوست دختر

سلام من با دختر خانومی نزدیک به هفت ماه رابطه دارم رابطه جنسی هم تا حدی داشتیم این دختر خانوم به من همیشه میگفتند که با هیچ پسری هیچ آشنایی نداشتند اما بعد از شکهای من متوجه شدم داشته اما ایشون بازم انکار کردن و گفتن کلا یک بار باهاش حرف زده اما با عقل من جور در نیومد و با پیگیری و سختیگیریهایی که زندگی هر دومون شده بود جهنم بالاخره گفت یک ماه دوست بودند و دوبار رفتن با هم بیرون اما من دیگه اعتماد ندارم بهش و فک میکنم رابطه بیشتری داشتن من نمیخوام از دستش بدم ولی نمیدونم په مشکلی دارم اما نمیدونم چه مشکلی من میخوام از همه چیش خبر داشته باشم چیکار باید بکنم
    به دلیل مدل زندگیم همیشه به همه چی شک دارم البته هیچوقتم شکم اشتباه نبوده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : کمک میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad-u30 نمایش پست ها
    سلام من با دختر خانومی نزدیک به هفت ماه رابطه دارم رابطه جنسی هم تا حدی داشتیم این دختر خانوم به من همیشه میگفتند که با هیچ پسری هیچ آشنایی نداشتند اما بعد از شکهای من متوجه شدم داشته اما ایشون بازم انکار کردن و گفتن کلا یک بار باهاش حرف زده اما با عقل من جور در نیومد و با پیگیری و سختیگیریهایی که زندگی هر دومون شده بود جهنم بالاخره گفت یک ماه دوست بودند و دوبار رفتن با هم بیرون اما من دیگه اعتماد ندارم بهش و فک میکنم رابطه بیشتری داشتن من نمیخوام از دستش بدم ولی نمیدونم په مشکلی دارم اما نمیدونم چه مشکلی من میخوام از همه چیش خبر داشته باشم چیکار باید بکنم
    به دلیل مدل زندگیم همیشه به همه چی شک دارم البته هیچوقتم شکم اشتباه نبوده
    سلام .

نگا کن .شما همیشه تو زندگیت یه بین خودت و خانمت (فرقی نداره فعلا نامزدیتدیا نه ) یه فضای اعتماد سازی به وجود بیار . که باهات راحت باشه .
    یه مثال میزنم که راحت تر موضوعو درک کنیم:
    مثلا یه خانمی میاد قشنگ به شوهرش میگه من از نگاه های پسر همسایه خوشم نمیاد .یه احساس بدی بهم دست میده . یا خیلی از این چیزا . دلیلش اینه که شوهرش یه فضای اعتماد سازی برای زنش به وجود آورده که این باعث میشه زنشو تحت کنترل داشته باشه و حتی از چیزهایی که خبر نداره هم .خوده زنش بیاد براش تعریف کنه .

بهتره توهم سعی کنی اینجور باشی . روش غیرت داشته باش ولی بزارش باهات راحت باشه . مثلا نترسه بهت بگه که یکی داره با نگاهش اذیتش میکنه یا.......
    وقتی اینجور بهش مشکوک میشی و دنبال رابطه ایی که ممکنه قبلا داشته چه یک روز. چه یک سال اینجور ازش اطلاعات بخوای یا از زبونش کش بری و وادارش کنی حرف بزنه . بعدا تو زندگیت دچار مشکل میشی و ممکنه اگه اتفاقی هم بیوفته خدای نکرده . چون میدونه اگر حرفی بزنه .هی دنبالشو میگیری و بهش شک پیدا میکنی . هیچ وقت مطرحش نمیکنه .

یه جور براش فضای اعتماد سازی و راحت بودن رو فراهم کن .که خودش بیاد بهت بگه و احساس سبکی کنه که هیچی بینتون نمیمونه .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    تشکر شده 106 بار در 74 پست
    میزان امتیاز
    11

خب دوست عزیز اگه قبلابا کسی رابطه داشته که نباید الان شما اینقد بزرگش کنین .اون مال زمانی بوده که شما تو زندگیش نبودین .حالا که هستین که به شما خیانتی نکرده ! کرده؟! اگر هم نگفته شما پای این نزارین که شاید اخلاقش درست نیس یا شاید خبریه!. تقریبا همه ی زنای ایرانی جرعت نمیکنن در مورد رابطه های قبلیشون به شریک حالشون بگن چون اکثرا اگه این موضوع رو در میون بزارن یا با خوشونت خانگی چه لفظی چه فیزیکی و یا با قضاوت های ناشیانه و سرزنش مواجه میشن .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2766
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

daste shoma dard nakone az inke komak mikonid
    ama man tamame sayamo kardam k fazaye etemado b vojod biaram va inam bayad begam man khanomo az khodam va yeki midonam ba khodam va tamame gozashtamo behesh goftam hame etefaghaye zendegimo behesh goftam va az in narahatam ke behem etemad nadare agar na ke in majara va sad taye badtar aslan baram mohem nis
    man kolan fk mikonam ke hame mikhan behem zarbe bezanan va man bayad zodtar az una zarbe bezanam khanomam kheyli khobe va man nemitonam bavar konam to in zamone kasi enghad khob bashe va rigi b kafshesh nabashe

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad-u30 نمایش پست ها
    daste shoma dard nakone az inke komak mikonid
    ama man tamame sayamo kardam k fazaye etemado b vojod biaram va inam bayad begam man khanomo az khodam va yeki midonam ba khodam va tamame gozashtamo behesh goftam hame etefaghaye zendegimo behesh goftam va az in narahatam ke behem etemad nadare agar na ke in majara va sad taye badtar aslan baram mohem nis
    man kolan fk mikonam ke hame mikhan behem zarbe bezanan va man bayad zodtar az una zarbe bezanam khanomam kheyli khobe va man nemitonam bavar konam to in zamone kasi enghad khob bashe va rigi b kafshesh nabashe
    نگا کن . بهتره یکم دلتو صاف کنی . این مسایل ماله گذشته بوده اگر چیزی بوده یا نبوده . الان به فکر آینده باش . کم کم این موضوعو فراموش کن
    .اگر هی .پی این موضوعو بگیری .هی بیشتر بهش شک میکنی . هی تفکراتت عوض میشه . یه سری سوال های بی پاسخ تو ذهنت به وجود میاد بر اثر همین شکی که کردی . و خیلی چیزای دیگه .

بهتر فراموش کنی و به دست زمان بسپاری .

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2766
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

bebakhshid dir j midam ama akhe bade in ghazie hamash fk mikonam hame harfash doroghe fk mikonam mishe in harfaro be unam zade bashe???nakone ba unam rabete jensi dashte bode bashe nakonen nakone to fkre un bashe nakone dorogh bashe in eshghesh chon man kasio nadashtam k behesh tekye konam shode hame chizam hame kar barash kardam abero khodamo to khanevadeo dostamo hame bordam k yek fereshte bashe pisheshun nemidonam chikar konam mikham ba yeki harf bezanam ke befahme man cheme chon khodamam nemidonam cheme

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)