نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: همسر بد دهن و خشن و شكاك

728
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2779
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسر بد دهن و خشن و شكاك

با سلام سه ساله كه ازدواج كردم با شوهرم يك سال دوست بوديم قبل از ازدواج خيلي با هم خوش بوديم البته يه هفته ي اول يكي از دوستام از روي حسودي چيزايي به شوهرم گفت كه هنوز دارم تاوانش رو ميدم اوايل فكر ميكردم اين بدبينيها بالاخره تموم ميشه بالاخره بهم اعتماد ميكنه اول كارم رو رها كردم و بعد به جايي رسيد كه گفت اگه بخواي باهم ازدواج كنيم بايد بدون من تا سر كوچه هم نري! منم كه فكر ميكردم اون فقط ميخواد از من اطاعت رو ببينه تا آروم شه قبول كردم با خودم فكر كردم اون كه نمي تونه يه انسان رو زندوني كنه اما كرد؟ اون سه سال منو زندوني كرد و من هميشه در انتظار باز شدم درهاي اعتمد شو درهاي اين خونه موندم اما اين درا باز نميشه هيچوقت اين اتفاق نخواهد افتاد اينو دائم بهم ميگه ميگه اگه ناراحتي ميتوني طلاق بگيري! مني كه مهريه ام پنج سكه است و هيچ پشتوانه اي ندارم پدر و مادرم طردم كردند و به هيچ وجه حاضر به قبولم نيستند و هيچ تخصصي ندارم به نظر شما چكار بايد بكنم تازه نميدونم با اين وضعيت و با وجود اينكه ميدونم به من خيانت كرده بازم دوسش دارم ميترسم جدا از مسائل مالي بعد از طلاق دوريش باعث بشه خودكشي كنم خيلي حالم بده لطفاً كمكم كنيد نميدونم چكار كنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همسر بد دهن و خشن و شكاك

سلام
    به خدا توکل کن
    و سعی کن بهش بیشتر محبت کنی
    شاید تغییر کنه
    راههای مختلف جلب اعتماد همسر و عشق ورزی و ... تو اینترنت هست بخون
    امتحان کن
    انشاءالله موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد