نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: عشق یا منطق

1943
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2792
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق یا منطق

با سلام
    ب مقدمه میرم سر اصل مطلب
    دختری هستم 25 ساله و حدود 4 سال پیش یک آقا پسری تو دانگاه بهم پیشنهاد ازدواج داد و من هم قبول نکردم و از همونموقع هم پیگیر منه و به هیچ وجه دست بردار نیس . من میدونم و کاملاً ایمان دارم که خیلی دوسم داره و حرکت ناشایستی هم ازش ندیدم ولی علاقه ای بهش ندارم و در واقع مشکل اینجاس که به هیچ کس علاقه ای ندارم و حس می کنم که هیچ وقت هم علاقه به هیچ کس نخواهم داشت حالا سوالم اینه که من چیکار کنم یا این کلاً از زندگیم خارج شه یا بهش علاقه مند بشم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : عشق یا منطق

طرز فکرت اشتباهه اگر واقعا آقاست و با شخصیت و خونواده داره و مطمئنی فقط و فقط از طریق خانواده بسمالله رو بگو و الا به خدا پشیمون میشی یادت نره عمر میره و همیشه جوون و پر طرفدار نمیمونی یه روزی میشه که دیگه کسی نگاهت هم نمیکنه پس این طرز فکر رو که از پسرا بدت بیاد رو از خودت دور کن - اگر فکر میکنی فقط به این آقا علاقه نداری بحث جداست ولی اگر نه کلا مشکل داری با همه که بهت گفتم چه آینده ای پیش رو داری ! آخرش هم خدای نکرده میای اینجا یه پست میزنی من پیر دختر شدم خاستگار ندارم میخوام خودکشی کنم کمک کمک !!! شوخی میکنم ولی به فکر باش! فقط سر سری نه با تحقیق که یه دفعه اشتباهی نکنی که سرخورده بشی در جریان بودن خانواده ها و تحقیق اونها بزرگترین کمک هست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد