نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: سلام بچه ها شما چی کار میکنید خجالتی نیستین؟

969
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    1970
    تشکـر
    0
    تشکر شده 39 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بچه ها شما چی کار میکنید خجالتی نیستین؟

خواهش میکنم نظرات و تجربیاتون بگین بدونم چ کار میکنید و چطوری هستین که خجالتی نیستین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    تشکر شده 106 بار در 74 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سلام بچه ها شما چی کار میکنید خجالتی نیستین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mosbat نمایش پست ها
    خواهش میکنم نظرات و تجربیاتون بگین بدونم چ کار میکنید و چطوری هستین که خجالتی نیستین
    من شخصا همیشه تو حالو هوای خودمم و هیچوقت به این فک نمیکنم که که اطرافیان روم چه نظری دارن . وقتی تو یه جمع نشستم اصلا تو فکر فرو نمیرم که به این موضوع فک کنم دیگران رفتارشون با من چجوریه یا چه فکری در موردم میکنن برا همینم اصلا معذب نمیشم .تو خیابون که راه میرم اصلا ادمارو نمیبینم برا همینم نگران نمیشم که شاید شالم رو سرم خوب صاف نباشه یاهرچیز دیگه ای.هر وقتم اشتباهی ازم سر بزنه به راحتی میپزیرم و اینجوری نیس که کم بیارم .چون میدونم همه ی ادما اشتباهی ازشون سر میزنه و هیچکس علامه دهر نیس.فقط باید فک کنی از دیگران کمتر نیستی هیچکسم از تو سرتر نیس.همه ی ادمها کمبود های دارن و هیچکس بی عیب و نقص نیست بنابرین نباید در مقابل دیگران احساس کمبود کنی . یکی ممکنه در ظاهر خیلی خوشگل و پولدارم باشه ولی در دهنشو که باز میکنه مشخص میشه اخلاقو اصلو نسب نداره.یکی ممکنه بیریخت باشه اما بسیار بااخلاق و خوشبخت باشه . تو به دنیا اومدی که برای خودت زندگی کنی نه برای دیگران ! پس نیازی نیس که دیگران رو تو مهر تایید بزنن یا نظر بقیه رو جلب کنی .تو باید محبت کنی چون به خودت ارامش میده نه اینکه محبت کنی تا طرف ازت خوشش بیاد .تو باید سعی کنی به دنیا خدمت کنی چون میخای قبل از مرگت این دنیارو بهتر از قبل به جا بزاری به این دلیل که تو یک روزی اینجا زندگی کردی.پس همه چی به خاطر خودته خودت خودت خودت . پس به نفس خود اعتماد داشته باش .

3. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)