صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 61

موضوع: ازدواج 2 همجنسگرا با غیر همجنس

7619
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    تشکر شده 18 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

Question ازدواج 2 همجنسگرا با غیر همجنس

سلام
    مطمئن هستم نتونستم عنوان رو درست بنویسم که همه متوجه بشید منظورم رو
    من یه پسر 23 ساله هستم که از وقتی به خودم اومدم به پسرا علاقه داشتم، گی بودم. اما نه علاقه ای که فکرش رو می کنید. همش دلم میخواست رابطه نزدیک داشته باشم باهاشون. بعد از مدتی که دیگه وارد دوران راهنمایی شدم و بعد هم دبیرستان و ... با پسرهای زیادی بودم و با چندتا از اونا هم رابطه جنسی داشتم. در این بین کم کم احساسات دخترونه در من پیدا شده بود. دوست داشتم مثل دخترها آرایش کنم، لاک بزنم و در کل کارای دخترونه بکنم. داروهای هورمونی می خوردم بدون اجازه پزشک اما تاثیری نداشت زیاد. این آخرها هم یعنی اولای سال 92، فکر تغییر جنسیت زد به سرم تا اینکه با دختری آشنا شدم که لزبین بود و مثل پسرها لباس می پوشید و صداشو ضخیم می کرد و در کل یه پسر کرده بود خودش رو. سینه هاشو کش می بست تا معلوم نشن و... ما باهم آشنا شدیم و خیلی باهم صمیمی شدیم. اون 21 سالشه و قصد داشته تغییر جنسیت بده و پسر بشه اما نتونسته چون خانوادش اجازه ندادن. ما از اواسط تابستون امسال باهم آشنا شدیم و اومدیم تا به الان. اما موضوع اینجاست که هر دو از وضعیت همجنسگرایی خسته شده بودیم چون بن بست رسیده بودیم. با هم قرار گذاشتیم که به هم کمک کنیم تا از جنسیتی که داریم، لذت ببریم و اون دختر بودنش رو دوست داشته باشه و من هم پسر بودنم رو. بعد از چند ماه علاقه ما به هم خیلی زیاد شد، خیلی خیلی زیاد و به جایی رسیدیم که تصمیم گرفتیم خودمون رو هرطور که شده اصلاح کنیم و ازدواج کنیم باهم. در حال حاضر اون یه دختر شده و لباس دخترونه میپوشه و کارای دخترونه می کنه و حالاتش هم تغییر کرده. من هم مثل پسرها شدم و این حسم رو خیلی دوست دارم چون خیلی لذت بخشه. از طرفی از اینکه کنار هم هستیم خیلی خوشحالیم و اصلاً فکر این رو نمی کنیم که برگردیم به دوران همجنسگرایی. حالا یه مشکلی هست که خیلی ما 2 تا رو درگیر کرده. همش ترس داریم که ازدواج کنیم و بعد از ازدواج نسبت به هم سرد بشیم و نتونیم ارتباط برقرار کنیم و دوباره برگردیم به همجنسگرایی. آخه پیش یه دکتر رفتم و گفت اصلاً همجنسگراها و ترانسکشوال ها درمان نمیشن و شماهایی هم که میگید تغییر کردید، وانمود می کنید و دوباره برمیگردید به دوران قبل یا خودکشی می کنید.
    این حرفها خیلی تاثیر بد رو من و اون گذاشته و ترس گرفته ما 2 تا رو. در صورتی که از طرفی علاقه و عشقمون اونقدر به هم زیاد شده که حاضر نیستم با هیچ کس دیگه عوض کنیم همدیگه رو. وقتایی که همدیگه رو می بوسیم یا بدن همدیگه رو لمس می کنیم، حس بی نظیری داریم. البته منظورم رابطه کامل جنسی نیست. البته این رو هم بگم که اون تا قبل از آشنایی با من نقش پسرها رو بازی میکرده، همونطور که گفتم و حالا وقتایی که از آینده و بچه حرف میشه، میگه از رابطه جنسی می ترسم و می دونم نمی تونم. این هم من رو خیلی نگران کرده. نمی دونم چیکار کنیم. از طرفی علاقه هست. از طرفی ترس از سرد شدن، اون هم بعد از ازدواج که دیگه میشه خوده تاریکی و بن بست.
    بعد از اینهمه پرحرفی که کردم و می دونم کلافه شدید، می خواستم بپرسم و بدونم واقعاً ما که تغییر کردیم، دوباره به گی و لزبین بودن رو میاریم؟ سر میشیم؟ خودکشی می کنیم؟ واقعاً سردرگم شدم یا بهتره بگم شدیم. اگه میشه راهنماییم کنید.

2. کاربران زیر از Cafe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج 2 همجنسگرا با غیر همجنس

تنها راه درمان این جور بیماری ها -راه اعتقادی هست باید 360 درجه برگردی - باید چیزی بشی که نیستی میتونی ؟ باید کارایی رو بکنی که احتمالا تا الان نمیکردی و هر کس هم میکرد بهش میگفتی بچه مثبت بسیجی مذهبی میتونی ؟! نماز شب - نماز سر وقت - خدا خدا خدا خدا - باید بری سمتش - شدید هم بری میتونی ؟ اگر نمیتونی قیدشو بزن ولی اما اگر رفتی به چنان لذتی میرسی که فکرشو هم نمیکردی خدا رو جدی بگیر ! یه کلیپ برات میزارم از برنامه ویتامین ث که متوجهبشی این چیزها بی خود نیست - خدا فرصت میده - تا زندگی کنی و لذت ببری مطمئن باش مخصوصا به جوونا خیلی کمک میکنه . این کلیپو ببین دیگه مرده بود ولی خدا بهش فرصت داد - کلیپش کامل نیست چون توش میگه چقدر سمت خدا بوده چقدر هیئتی بوده چقدر تو خونشون روزه برگزار میشده . سمتش برو همه چی حله مطمئن باش بهت قول میدم قول

http://host13.aparat.com//public/use...08a1041621.mp4

4. کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    تشکر شده 106 بار در 74 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Cafe نمایش پست ها
    سلام
    من یه پسر 23 ساله هستم که از وقتی به خودم اومدم به پسرا علاقه داشتم، گی بودم. اما نه علاقه ای که فکرش رو می کنید. همش دلم میخواست رابطه نزدیک داشته باشم باهاشون. بعد از مدتی که دیگه وارد دوران راهنمایی شدم و بعد هم دبیرستان و ... با پسرهای زیادی بودم و با چندتا از اونا هم رابطه جنسی داشتم. در این بین کم کم احساسات دخترونه در من پیدا شده بود. دوست داشتم مثل دخترها آرایش کنم، لاک بزنم و در کل کارای دخترونه بکنم. داروهای هورمونی می خوردم بدون اجازه پزشک اما تاثیری نداشت زیاد. این آخرها هم یعنی اولای سال 92، فکر تغییر جنسیت زد به سرم تا اینکه با دختری آشنا شدم که لزبین بود و مثل پسرها لباس می پوشید و صداشو ضخیم می کرد و در کل یه پسر کرده بود خودش رو. سینه هاشو کش می بست تا معلوم نشن و... ما باهم آشنا شدیم و خیلی باهم صمیمی شدیم. اون 21 سالشه و قصد داشته تغییر جنسیت بده و پسر بشه اما نتونسته چون خانوادش اجازه ندادن. ما از اواسط تابستون امسال باهم آشنا شدیم و اومدیم تا به الان. اما موضوع اینجاست که هر دو از وضعیت همجنسگرایی خسته شده بودیم چون بن بست رسیده بودیم. با هم قرار گذاشتیم که به هم کمک کنیم تا از جنسیتی که داریم، لذت ببریم و اون دختر بودنش رو دوست داشته باشه و من هم پسر بودنم رو. بعد از چند ماه علاقه ما به هم خیلی زیاد شد، خیلی خیلی زیاد و به جایی رسیدیم که تصمیم گرفتیم خودمون رو هرطور که شده اصلاح کنیم و ازدواج کنیم باهم. در حال حاضر اون یه دختر شده و لباس دخترونه میپوشه و کارای دخترونه می کنه و حالاتش هم تغییر کرده. من هم مثل پسرها شدم و این حسم رو خیلی دوست دارم چون خیلی لذت بخشه. از طرفی از اینکه کنار هم هستیم خیلی خوشحالیم و اصلاً فکر این رو نمی کنیم که برگردیم به دوران همجنسگرایی. حالا یه مشکلی هست که خیلی ما 2 تا رو درگیر کرده. همش ترس داریم که ازدواج کنیم و بعد از ازدواج نسبت به هم سرد بشیم و نتونیم ارتباط برقرار کنیم و دوباره برگردیم به همجنسگرایی. آخه پیش یه دکتر رفتم و گفت اصلاً همجنسگراها و ترانسکشوال ها درمان نمیشن و شماهایی هم که میگید تغییر کردید، وانمود می کنید و دوباره برمیگردید به دوران قبل یا خودکشی می کنید.
    این حرفها خیلی تاثیر بد رو من و اون گذاشته و ترس گرفته ما 2 تا رو. در صورتی که از طرفی علاقه و عشقمون اونقدر به هم زیاد شده که حاضر نیستم با هیچ کس دیگه عوض کنیم همدیگه رو. وقتایی که همدیگه رو می بوسیم یا بدن همدیگه رو لمس می کنیم، حس بی نظیری داریم. البته منظورم رابطه کامل جنسی نیست. البته این رو هم بگم که اون تا قبل از آشنایی با من نقش پسرها رو بازی میکرده، همونطور که گفتم و حالا وقتایی که از آینده و بچه حرف میشه، میگه از رابطه جنسی می ترسم و می دونم نمی تونم. این هم من رو خیلی نگران کرده. نمی دونم چیکار کنیم. از طرفی علاقه هست. از طرفی ترس از سرد شدن، اون هم بعد از ازدواج که دیگه میشه خوده تاریکی و بن بست.
    بعد از اینهمه پرحرفی که کردم و می دونم کلافه شدید، می خواستم بپرسم و بدونم واقعاً ما که تغییر کردیم، دوباره به گی و لزبین بودن رو میاریم؟ سر میشیم؟ خودکشی می کنیم؟ واقعاً سردرگم شدم یا بهتره بگم شدیم. اگه میشه راهنماییم کنید.
    اگر تونستین به اون دختر علاقه مند بشین پس شم همجنسگرا نیستین بایسکشوال (دوجنسگرا) هستین و میتونین به هر دو جنس علاقه مند بشین فقط باید ادم متعهدی باشین غیر از این دیگه مشکلی براتون پیش نمیاد.میتونین ازدواج کنین .خوشبخت شین ایشالا

6. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    تنها راه درمان این جور بیماری ها -راه اعتقادی هست باید 360 درجه برگردی - باید چیزی بشی که نیستی میتونی ؟ باید کارایی رو بکنی که احتمالا تا الان نمیکردی و هر کس هم میکرد بهش میگفتی بچه مثبت بسیجی مذهبی میتونی ؟! نماز شب - نماز سر وقت - خدا خدا خدا خدا - باید بری سمتش - شدید هم بری میتونی ؟ اگر نمیتونی قیدشو بزن ولی اما اگر رفتی به چنان لذتی میرسی که فکرشو هم نمیکردی خدا رو جدی بگیر ! یه کلیپ برات میزارم از برنامه ویتامین ث که متوجهبشی این چیزها بی خود نیست - خدا فرصت میده - تا زندگی کنی و لذت ببری مطمئن باش مخصوصا به جوونا خیلی کمک میکنه . این کلیپو ببین دیگه مرده بود ولی خدا بهش فرصت داد - کلیپش کامل نیست چون توش میگه چقدر سمت خدا بوده چقدر هیئتی بوده چقدر تو خونشون روزه برگزار میشده . سمتش برو همه چی حله مطمئن باش بهت قول میدم قول

http://host13.aparat.com//public/use...08a1041621.mp4
    سلام
    ممنونم ازت به خاطر راهنمایی
    به خدا قسم خیلی خدا رو قبول دارم. همون زمانی هم که همجنسگرا بودم، بازم تو هیئت و مسجد بودم چون می دونستم خدا صدامو میشنوه
    الان خیلی می ترسم که این علاقه و عشق به این زیبایی رو از دست بدم. این حس رو هیچ وقت با پسر نتونستم تجربه کنم. آخر راهم بن بست بود، می دونستم اما الان می دونم آینده هست.
    بازم ممنونم به خاطر راهنمایی بی نظیرت دوست من

8. 2 کاربران زیر از Cafe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط elisa نمایش پست ها
    اگر تونستین به اون دختر علاقه مند بشین پس شم همجنسگرا نیستین بایسکشوال (دوجنسگرا) هستین و میتونین به هر دو جنس علاقه مند بشین فقط باید ادم متعهدی باشین غیر از این دیگه مشکلی براتون پیش نمیاد.میتونین ازدواج کنین .خوشبخت شین ایشالا
    سلام
    ممنونم به خاطر پاسخ و راهنماییت. تنها من اینطوری نیستم. اون هم که قبلاً جای پسرها رفتار می کرده تو رابطش با دخترها، الان از اینکه بگه من همسرشم، مردشم، لذت میبره و نمیخواد از دست بده این فرصت رو
    مرسی که بهم قوت قلب دادی دوست عزیزم

10. 2 کاربران زیر از Cafe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

سلام
    ممنونم ازت به خاطر راهنمایی
    به خدا قسم خیلی خدا رو قبول دارم. همون زمانی هم که همجنسگرا بودم، بازم تو هیئت و مسجد بودم چون می دونستم خدا صدامو میشنوه
    الان خیلی می ترسم که این علاقه و عشق به این زیبایی رو از دست بدم. این حس رو هیچ وقت با پسر نتونستم تجربه کنم. آخر راهم بن بست بود، می دونستم اما الان می دونم آینده هست.
    بازم ممنونم به خاطر راهنمایی بی نظیرت دوست من

نمیگم قبول نداری ممکنه هیئتی هم باشی حتی - ولی باید بیشتر درگیرش بشی به خودش قسم این لذت زندگی با اون رو که هیچ لذتهای بالاتری رو نصیبت میکنه

بهت پیشنهاد میکنم مشکلت رو نه با یه روانشناس عادی بلکه با یه روانشناس مذهبی در میون بزاری و این مشکل رو از این مسیر بری - مطمئن باش خدا مثل دکتر نیست که بگه متاسفم و نا امیدت کنه از این مسیر وارد شو و با یه روانشناس و یا یه شیخ بزرگ و دانا دردو دل و مشورت کن ببین چه جوری آروم میشی بهت راه حلهایی میده که فکرشم نمیکردی اینقدر ساده باشه !

بهت میگه چه دعایی رو بخونی (ما برای اکثر مشکلات دعای خاص داریم) میگه چه نمازی رو چه وقت بخونی و .... خلاصه مطمئن باش از این مسیر بری 100 درصد جواب میگیری البته یادت نره مسئله فقط خودت نیستی !! اگر تو درمان بشی و اون دختر نشه فایده ای نداره پس تمام این ها رو به اون هم بگو و با هم شورع کنید .ایشالا تو هم میشی بانی خیر برای اصلاح شدن اون دختر و یه پاداش و اجر هم بخاطر این کارت اون دنیا میگیری

12. کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

سلام
    ممنونم به خاطر پاسخ و راهنماییت. تنها من اینطوری نیستم. اون هم که قبلاً جای پسرها رفتار می کرده تو رابطش با دخترها، الان از اینکه بگه من همسرشم، مردشم، لذت میبره و نمیخواد از دست بده این فرصت رو
    مرسی که بهم قوت قلب دادی دوست عزیزم
    پس نگران چیزی نباش . احساسی که بینتون به وجود اومده قطعا واقعیه . فقط الان بهتره مثل هر زوج معمولیه دیگه ای تمام جوانب رو برای ازدواج در نظر بگیرین مثلا سر چیزای دیگه با هم تفاهم دارین یا نه و مسائل دیگه

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

راستی ارتباطت رو به طور صد در صد با رفیقهای (در اصل دشمنت) قطع کن - به هیچ وجه دیگه حتی سمتشون هم نرو جواب سلامشون رو هم ندادی که بهتر ! من خودم یه گناهی رو یه مدت ترک کردم (خودارضایی) و بعد از مدتی بخاطر بودن با رفقا ی در اصل دشمن سمتش رفتم ! رفیق بد - بدترین در هست

15. کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

نمیگم قبول نداری ممکنه هیئتی هم باشی حتی - ولی باید بیشتر درگیرش بشی به خودش قسم این لذت زندگی با اون رو که هیچ لذتهای بالاتری رو نصیبت میکنه

بهت پیشنهاد میکنم مشکلت رو نه با یه روانشناس عادی بلکه با یه روانشناس مذهبی در میون بزاری و این مشکل رو از این مسیر بری - مطمئن باش خدا مثل دکتر نیست که بگه متاسفم و نا امیدت کنه از این مسیر وارد شو و با یه روانشناس و یا یه شیخ بزرگ و دانا دردو دل و مشورت کن ببین چه جوری آروم میشی بهت راه حلهایی میده که فکرشم نمیکردی اینقدر ساده باشه !

بهت میگه چه دعایی رو بخونی (ما برای اکثر مشکلات دعای خاص داریم) میگه چه نمازی رو چه وقت بخونی و .... خلاصه مطمئن باش از این مسیر بری 100 درصد جواب میگیری البته یادت نره مسئله فقط خودت نیستی !! اگر تو درمان بشی و اون دختر نشه فایده ای نداره پس تمام این ها رو به اون هم بگو و با هم شورع کنید .ایشالا تو هم میشی بانی خیر برای اصلاح شدن اون دختر و یه پاداش و اجر هم بخاطر این کارت اون دنیا میگیری
    واقعاً ممنونم
    الان می دونم خدا شما رو اینجا آورد تا من رو راهنمایی کنید. به خدا گریه دارم می کنم از خوشحالی که راه هست و بن بست نیست. دلم نمیخواد شکست بخورم. می دونم خدا هم کمک می کنه من رو. من هم با شرمندگی که از گذشته دارم، میرم سمتش تا من رو ببخشه
    بازم ازت ممنونم
    واقعاً مرسی

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

پس نگران چیزی نباش . احساسی که بینتون به وجود اومده قطعا واقعیه . فقط الان بهتره مثل هر زوج معمولیه دیگه ای تمام جوانب رو برای ازدواج در نظر بگیرین مثلا سر چیزای دیگه با هم تفاهم دارین یا نه و مسائل دیگه
    مرسی از کمکت
    امروز خیلی نگرانیم بیشتر بود. یعنی روز به روز بیشتر میشه چون علاقه ما 2 تا بهم بیشتر میشه
    ممنونم که کمک کردی من رو
    امید دارم خدا جواب این خوبیت رو میده

18. 2 کاربران زیر از Cafe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

راستی ارتباطت رو به طور صد در صد با رفیقهای (در اصل دشمنت) قطع کن - به هیچ وجه دیگه حتی سمتشون هم نرو جواب سلامشون رو هم ندادی که بهتر ! من خودم یه گناهی رو یه مدت ترک کردم (خودارضایی) و بعد از مدتی بخاطر بودن با رفقا ی در اصل دشمن سمتش رفتم ! رفیق بد - بدترین در هست
    با هیچ فردی که همجنسگرا باشه، ارتباطی ندارم دیگه

20. کاربران زیر از Cafe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

بن بست چیه عزیز من بن بست واسه اون بدبختایی هست که خدا رو نمیشناسن واسه اون کسایی که ایمان ندارن . برای یه مسلمون و بالا تر از اون شیعه بن بست اصلا معنی نداره ! مخصوصا برای یه جوون دیگه حرف از بن بست نزنی خدا خودش گفته بزرگترین گناه نا امیدی از درگاه من هست

علی لهراسبی تو یه آ]نگش خیلی قشنگ گفت:
    خدا خاصیت دستاش اینه

که بی اندازه میتونه ببخشه

22. 4 کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

مرسی از کمکت
    امروز خیلی نگرانیم بیشتر بود. یعنی روز به روز بیشتر میشه چون علاقه ما 2 تا بهم بیشتر میشه
    ممنونم که کمک کردی من رو
    امید دارم خدا جواب این خوبیت رو میده
    خواهش میکنم خدا از دهنت بشنوه دوست عزیز .... ایشالا که همه ی مشکلات سر راهتون حل شهو با خانوم ازدواج کنین,چنتا نی نی کوچولو بیارین زندگیتون از این رو به اون رو شه. موفق باشین.

24. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام

به نظر من .
    همین که خودتونو تونستید تغییر بدید و دختره دوباره تونسته کارای دخترونه .و شما هم دوباره به وضعیت قبلی خودت برگشتی .جای امید داره .
    به نظر من شمایی که بهم اهمیت دادید و بخاطر همدیگه . دوباره سعی کردید اصلاح بشید. خیلی عالیه.و بهتره باهم ازدواج کنید . و به فکر هم و تغییر کردن همدیگه باشید .

ممکنه اگه قیدشو بزنی و ازدواج نکنی باهاش یا.... بعداز چندماه دوباره به همون حالت قبلی برگردید .

ایشالا موفق باشید

26. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

بن بست چیه عزیز من بن بست واسه اون بدبختایی هست که خدا رو نمیشناسن واسه اون کسایی که ایمان ندارن . برای یه مسلمون و بالا تر از اون شیعه بن بست اصلا معنی نداره ! مخصوصا برای یه جوون دیگه حرف از بن بست نزنی خدا خودش گفته بزرگترین گناه نا امیدی از درگاه من هست

خدا خاصیت دستاش اینه

درسته، حق با توئه
    نباید نا امید باشم
    حتی اون زمانی هم که گی بودم، باز امیدم به خدا بود. الان که باید بیشتر برم سمتش
    مرسی به خاطر تک تک کلماتی که گفتی و بهم امید دادی، امید بیشتر و زیبا

28. کاربران زیر از Cafe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم خدا از دهنت بشنوه دوست عزیز .... ایشالا که همه ی مشکلات سر راهتون حل شهو با خانوم ازدواج کنین,چنتا نی نی کوچولو بیارین زندگیتون از این رو به اون رو شه. موفق باشین.
    مرسی عزیزم
    وای تصورش هم واسم خوشحالی بی حد میاره
    ممنون به خاطر اینکه بهم امید میدی دوست عزیزم

30. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

خدا خاصیت دستاش اینه

خیلی خوب جواب دادید . مرسی بابت راهنمایی قشنگتون

31. 2 کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    به نظر من .
    همین که خودتونو تونستید تغییر بدید و دختره دوباره تونسته کارای دخترونه .و شما هم دوباره به وضعیت قبلی خودت برگشتی .جای امید داره .
    به نظر من شمایی که بهم اهمیت دادید و بخاطر همدیگه . دوباره سعی کردید اصلاح بشید. خیلی عالیه.و بهتره باهم ازدواج کنید . و به فکر هم و تغییر کردن همدیگه باشید .

ممکنه اگه قیدشو بزنی و ازدواج نکنی باهاش یا.... بعداز چندماه دوباره به همون حالت قبلی برگردید .

ایشالا موفق باشید
    مرسی دوست عزیزم به خاطر کمکت که بهم قوت قلب دادی. امیدوارم خدا هوامون رو داشته باشه و راه رو دوباره کج نریم.
    دقیقاً حرفی که همیشه باهم زدیم، گفتیم اگه همدیگه رو از دست بدیم، مطمئناً دوباره به همجنسگرایی رو میاریم و خودمون رو توش نابود می کنیم.

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

مرسی دوست عزیزم به خاطر کمکت که بهم قوت قلب دادی. امیدوارم خدا هوامون رو داشته باشه و راه رو دوباره کج نریم.
    دقیقاً حرفی که همیشه باهم زدیم، گفتیم اگه همدیگه رو از دست بدیم، مطمئناً دوباره به همجنسگرایی رو میاریم و خودمون رو توش نابود می کنیم.
    دوست عزیز .
    یه راهی . بیا با دختره تصمیم بگیرید که هیچوقت همدیگه رو ترک نکنید .یه عهد ببندید . بهم قول بدید تو زندگی همیشه مشوق هم باشید .
    بیا بهش بگو بیا باهم یه دنیا و زندگی جدید رو درست کنیم .

بهش بگو دوست دارم تو زندگی اگر مشکلی یا چیزی داشتی .اول از همه من تو جریان باشم .بیای به من بگی . منم تمام سعیمو واست میکنم .

کلا وقتی میخوای باهاش حرف بزنی .فکرشو عوض کن .دیدگاهشو . بیشتر به اینده خوب و زندگی خوب اشاره کن . حرفای امیدوار کننده بهش بزن . نذار فکرش دوباره به گذشته و کاراهای گذشته بیوفته .

نظر خودت چیه ؟

34. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amin نمایش پست ها
    دوست عزیز .
    یه راهی . بیا با دختره تصمیم بگیرید که هیچوقت همدیگه رو ترک نکنید .یه عهد ببندید . بهم قول بدید تو زندگی همیشه مشوق هم باشید .
    بیا بهش بگو بیا باهم یه دنیا و زندگی جدید رو درست کنیم .

بهش بگو دوست دارم تو زندگی اگر مشکلی یا چیزی داشتی .اول از همه من تو جریان باشم .بیای به من بگی . منم تمام سعیمو واست میکنم .

کلا وقتی میخوای باهاش حرف بزنی .فکرشو عوض کن .دیدگاهشو . بیشتر به اینده خوب و زندگی خوب اشاره کن . حرفای امیدوار کننده بهش بزن . نذار فکرش دوباره به گذشته و کاراهای گذشته بیوفته .

نظر خودت چیه ؟
    ممنونم که راههای خوب بهم پیشنهاد میکنی
    اتفاقاً خودمون هم اینطوری تصمیم گرفتیم. همیشه از آینده باهم بودن و روزای خوب حرف می زنیم اما یه دکتر و حرفش خیلی نگرانمون کرده اما الان من که خیلی آروم شدم به محبتهای شما دوستای عزیزم
    می دونم اگه اونم بیاد اینا رو بخونه، حالش خیلی بهتر میشه

36. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

اتفاقاً خودمون هم اینطوری تصمیم گرفتیم. همیشه از آینده باهم بودن و روزای خوب حرف می زنیم اما یه دکتر و حرفش خیلی نگرانمون کرده اما الان من که خیلی آروم شدم به محبتهای شما دوستای عزیزم
    اون تشخیصی که دکترتون داده برای هم جنس خواها صدق میکنه چون یه هم جنس خواه اصلا نمیتونه با جنس مخالف ارتباط عاطفی برقرار کنه ولی وقتی شما تونستی پس دیگه همون بایسکشوال هستین نه گی . در ضمن فک میکنم یعنی فکر نمیکنم یه جایی تو یه سریال امریکایی بود اتفاقا که از قول یه دکتر معروف میگف که افراد بایسکشوال نمیتونن هم زمان با دو جنس باشن بلکه به صورت دوره ای تمایل پیدا میکنن به یه سمت و خودشونم میتونن به خودشون کمک کنن که تو همون سمتی که در حال حاظر هستن بمونن .یعنی دیگه مثه این خواننده ها هنرپیشه های ولو تل نیستش که هم زمان با هر کی میخان هستنو اینا.اونا دیگه خودشون تو هیچ قیدو بندی نیستن .وگرنه شما که الان این وری,میتونی تا اخر عمرت همینوری بمونی چون ایمان به خدا داری و در رابطتت پایبندی. مطمعنا خوشبخت میشی .

37. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    سلام
    خیلی خوشحالم که هر دو دارید اصلاح می شید
    فقط برای من جای تعجبه از اون حرفایی که اون به اصطلاج دکتر زدن
    مطمئنی اون دکتر بود؟
    شما به خدا توکل کنید و فکرای مثبت داشته باشید
    انشاءالله که ازدواج موفقی خواهید داشت
    در پناه حق

39. 2 کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

اون تشخیصی که دکترتون داده برای هم جنس خواها صدق میکنه چون یه هم جنس خواه اصلا نمیتونه با جنس مخالف ارتباط عاطفی برقرار کنه ولی وقتی شما تونستی پس دیگه همون بایسکشوال هستین نه گی . در ضمن فک میکنم یعنی فکر نمیکنم یه جایی تو یه سریال امریکایی بود اتفاقا که از قول یه دکتر معروف میگف که افراد بایسکشوال نمیتونن هم زمان با دو جنس باشن بلکه به صورت دوره ای تمایل پیدا میکنن به یه سمت و خودشونم میتونن به خودشون کمک کنن که تو همون سمتی که در حال حاظر هستن بمونن .یعنی دیگه مثه این خواننده ها هنرپیشه های ولو تل نیستش که هم زمان با هر کی میخان هستنو اینا.اونا دیگه خودشون تو هیچ قیدو بندی نیستن .وگرنه شما که الان این وری,میتونی تا اخر عمرت همینوری بمونی چون ایمان به خدا داری و در رابطتت پایبندی. مطمعنا خوشبخت میشی .
    حرفات درسته و قبولشون دارم
    مرسی که اینقدر بهم امید میدی
    ممنونم ازت
    امید دارم، موضوعی هم که برای تو پیش اومده، رفع بشه و همونطور که گفتم ازدواج کنی و نی نی بیاد تو زندگیت

41. کاربران زیر از Cafe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط تک ستاره نمایش پست ها
    سلام
    مطمئنی اون دکتر بود؟
    در پناه حق
    اره تک ستاره منم که قبلا دکتر رفتم همینو بم میگفتن

43. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

سلام
    مطمئنی اون دکتر بود؟
    در پناه حق
    دوست عزیزم مرسی که راهنماییم میکنی و بهم قوت قلب میدی
    بله، اون آقا دکتر بود، اون هم از نوع متخصص
    اما همونطور که دوستمون در پست قبلی گفت، در مورد همجنسگرایان اینطوریه اما خب امید دارم که راه ما خراب نشه و بتونیم آینده داشته باشیم

45. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

حرفات درسته و قبولشون دارم
    مرسی که اینقدر بهم امید میدی
    ممنونم ازت
    امید دارم، موضوعی هم که برای تو پیش اومده، رفع بشه و همونطور که گفتم ازدواج کنی و نی نی بیاد تو زندگیت
    ماله منم نصف اصلی قضیه حل شده به بقیشم امیدوارم . شما و خانومتم خوشبخت باشین ایشالا

46. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

به نظر من اراده آدم قویتر از این حرفاست
    فقط کافیه آدم بخواد و به خدا توکل کنه و همچنین متوسل به ائمه اطهار (ع) بشه
    اونوقت می تونه هر کاری بکنه
    که از دست هر دکتری هم خارجه
    بهرحال موفق باشین

47. کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

موافقم تک ستاره . من فقط با اراده خودمو راهنمایی هایی که تو برای بیشتر عبادت کردنم کردی تونستم این چنروزو بگذرونم . دیگه پشت سرمم نگاه نکردم ...حالا امید دارم به زندگی .....راستی بچه ها من چجوری کاربر فعال شدم؟! اسمم چه خوشرنگ شده

49. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

با صحبت هر دوی شما دوستای عزیزم موافقم
    وقتی 7 ماه پیش تصمیم گرفتیم که اصلاح بشیم، واقعاً این اتفاق افتاد. خیلی از دور و بری ها که همجنسگرا بودن، بهمون انگ زدن، بهم فحش دادن، تهدید کردن، اذیت کردن و میگفتن و هنوزم میگن که شماها ادا در میارید و دوباره برمیگردید به قبل
    اما می دونم خدا هست و کمک می کنه ما 2 تا و همچنین هرکس رو که مثل من و ما هست.
    ممنون تک ستاره و Elisa عزیزم

50. کاربران زیر از Cafe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

موافقم تک ستاره . من فقط با اراده خودمو راهنمایی هایی که تو برای بیشتر عبادت کردنم کردی تونستم این چنروزو بگذرونم . دیگه پشت سرمم نگاه نکردم ...حالا امید دارم به زندگی .....راستی بچه ها من چجوری کاربر فعال شدم؟! اسمم چه خوشرنگ شده
    خدا رو شکر الیسا جان
    من برای شما دعا می کنم شما هم برا من دعا کنید
    راستی روزه هم خیلی خوبه
    صبر انسان رو زیاد می کنه
    الان بهترین موقع برای گرفتن روزه های قضاتونه
    پس بسم الله
    موفق باشین

52. کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

خدا رو شکر الیسا جان
    من برای شما دعا می کنم شما هم برا من دعا کنید
    راستی روزه هم خیلی خوبه
    صبر انسان رو زیاد می کنه
    الان بهترین موقع برای گرفتن روزه های قضاتونه
    پس بسم الله
    موفق باشین
    ممنون تک ستاره جان .روزه هم میگیرم هرکاری لازم باشه میکنم تا به خدام نزدیکتر شم .از اون روز تا حالا سر تمام نمازام برا شما هم دعا کردم,بازم میکنم ...ایشالا که همیشه بی دردو غم باشین . التماس دعا

54. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    میزان امتیاز
    12

خداروشکر . به نظرمن .تو زندگی مشوق هم باشید و همدیگه رو خیلی حمایت کنید . اینجوری خیلی عالی میشه
    با ارزوی موفقیت

56. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    تشکر شده 47 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    11

شما دچار انحراف جنسی شده بودید.تغییر جنسیت چه کوفتیه.مرد باش.این مسیری رو که توش قرار گرفتی ادامه بده.فکر لاک زدن به ناخنت رو هم دیگه نکن!!

58. کاربران زیر از zero بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zero نمایش پست ها
    شما دچار انحراف جنسی شده بودید.تغییر جنسیت چه کوفتیه.مرد باش.این مسیری رو که توش قرار گرفتی ادامه بده.فکر لاک زدن به ناخنت رو هم دیگه نکن!!
    سلام
    مرسی دوست عزیزم
    ممنون که بهم قوت قلب میدی
    الان 7 ماهه که دیگه هیچ کاره دخترونه ای انجام ندادم
    امیدوارم خدا کمک کنه من رو و همچنین کسی رو که الان کنارمه و قبلاً مثل من بود

60. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    11

سلام
    مرسی دوست عزیزم
    ممنون که بهم قوت قلب میدی
    الان 7 ماهه که دیگه هیچ کاره دخترونه ای انجام ندادم
    امیدوارم خدا کمک کنه من رو و همچنین کسی رو که الان کنارمه و قبلاً مثل من بود
    امیدوارم اینطور بشه
    البته اواتارت یه مرد زن نما به نظر میاد

61. کاربران زیر از zero بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

امیدوارم اینطور بشه
    البته اواتارت یه مرد زن نما به نظر میاد
    دوست من اگه قیافم ظرافت داره معنیش این نیست که زن نما هستم

63. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    11

دوست من اگه قیافم ظرافت داره معنیش این نیست که زن نما هستم
    یعنی این عکس خودته؟!!
    ژست عکس انداختن مدل مو شبیه دختراست
    البته ظاهر فردی کسی به من ربط نداره ولی ظاهرت مردونه تر باشه بهتره

64. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

یعنی این عکس خودته؟!!
    ژست عکس انداختن مدل مو شبیه دختراست
    البته ظاهر فردی کسی به من ربط نداره ولی ظاهرت مردونه تر باشه بهتره
    بله، خودم هستم اما نقاشیه
    چشم، ممنونم که راهنماییم می کنی

65. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2153
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    11

بله، خودم هستم اما نقاشیه
    چشم، ممنونم که راهنماییم می کنی
    امیدوارم ناراحت نشده باشی ازم من نمیدونستم خودتی این عکس
    هرچی میگم واسه خودته باید به حالت طبیعی برگردی تا تو جامعه دچار مشکل نشی

66. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

امیدوارم ناراحت نشده باشی ازم من نمیدونستم خودتی این عکس
    هرچی میگم واسه خودته باید به حالت طبیعی برگردی تا تو جامعه دچار مشکل نشی
    نه عزیزم، ناراحت نشدم
    مرسی، چشم، دارم سعی می کنم همه رفتارا و حالات و اوضاعم رو پسرونه کنم

67. کاربران زیر از Cafe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

اما به نظر من که شبیه مازیار فلاحیه قیافت نه زن

69. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

راستی فکر کنم ته ریش خیلی بهت بیاد امتحانش کن هم بهت جذایت مردونه میده هم حس خوبی بهت میده هم دخترا معمولا از این نوع پسرا خوششون میاد

70. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

راستی فکر کنم ته ریش خیلی بهت بیاد امتحانش کن هم بهت جذایت مردونه میده هم حس خوبی بهت میده هم دخترا معمولا از این نوع پسرا خوششون میاد
    آخه ریش و سبیل ندارم. در حده خیلی خیلی کم هستش و بلند هم نمیشه زیاد
    اما ممنونم که کمک می کنی بهم دوست عزیزم

71. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

اشکالی نداره خیلی ها ریش و سبیل در نمی آرن تو فک و فامیل ما هم هستن اتفاقا ! این اشکال نیست

ولی تو این عکسه انصافا شبیه مازیار فلاحی هستی

72. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2329
    تشکـر
    30
    تشکر شده 22 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بنظر منم قرار گرفتن شما دوتا توی زندگی هم کمتر از معجزه نیست و قطعا خواست خدا بوده از این لحاظ خیالتون راحت باشه وقتی این تغییر در هردوتون بوجود اومده حتما میتونین تقویتش کنین , فقط سعی کنین با آدمایی رابطه داشته باشین که حس معنویتونو بیشتر کنن و سعی کنین همو بیشتر بشناسین تا مطمینتر ازدواج کنید کار و فعالیت و ورزش زیاد هم تو تصفیه و بهبود افکارتون خیلی موثره آرزوی خوشبختی و موفقیت دارم براتون

73. کاربران زیر از تابان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    از صمیم قلب واستون ارزوی خوشبختی میکنم دوست عزیز
    با نظر الیسا کاملا موافقم
    خدا کمکتون کنه و انشاالله خوشبخت بشین

75. 2 کاربران زیر از rahil بابت این پست مفید تشکر کرده اند

76. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تابان نمایش پست ها
    سلام بنظر منم قرار گرفتن شما دوتا توی زندگی هم کمتر از معجزه نیست و قطعا خواست خدا بوده از این لحاظ خیالتون راحت باشه وقتی این تغییر در هردوتون بوجود اومده حتما میتونین تقویتش کنین , فقط سعی کنین با آدمایی رابطه داشته باشین که حس معنویتونو بیشتر کنن و سعی کنین همو بیشتر بشناسین تا مطمینتر ازدواج کنید کار و فعالیت و ورزش زیاد هم تو تصفیه و بهبود افکارتون خیلی موثره آرزوی خوشبختی و موفقیت دارم براتون
    سلام دوست عزیزم
    با صحبت هایی که کردی، کاملاً موافقم. واقعاً خدا ما رو در راه همدیگه قرار داد. نگرانی هایی که داریم به این خاطر هستش که باید بشناسیم همدیگه رو و مطمئن بشیم که راه رو برنمی گردیم و موندمون کنار هم همیشگی هستش نه از روی هوس و الکی
    اونی که الان دیگه به دختر بودنش راضیه، از بازیکنای تیم ملی بانوان فوتساله
    من هم ورزشم شنا هستش
    مرسی از اینکه بهم امید دادی دوست گلم

77. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rahil نمایش پست ها
    سلام
    از صمیم قلب واستون ارزوی خوشبختی میکنم دوست عزیز
    با نظر الیسا کاملا موافقم
    خدا کمکتون کنه و انشاالله خوشبخت بشین
    سلام دوست من
    ممنونم ازت به خاطر آرزوی خوبت برای ما
    امیدوارم خدا کمک کنه ما دو تا رو نزاره دوباره به قبل برگردیم. باور نکردنیه این حسی که الان داریم. هیچ وقت با همجنسم اینطوری آروم نبودم
    مرسی ازت

78. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    11

راستی cafe این قیافت خیلی شبیه یکیه که تو یه فیلم بود الان اسم اون فیلم یادم نمیاد...گلشیفته فراهانی توش بود البته مال زمانی که هنو خیلی معروف نبود...اتفاقا نقش اون پسره این بود که به خاطر حالتای دخترونش میخاس از ایران فرار کنه

79. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2804
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    0

راستی cafe این قیافت خیلی شبیه یکیه که تو یه فیلم بود الان اسم اون فیلم یادم نمیاد...گلشیفته فراهانی توش بود البته مال زمانی که هنو خیلی معروف نبود...اتفاقا نقش اون پسره این بود که به خاطر حالتای دخترونش میخاس از ایران فرار کنه

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)