نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل بی پولی پدر

1226
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2329
    تشکـر
    30
    تشکر شده 22 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل بی پولی پدر

سلام دوستان این مطلبی که مینویسم یکم جنبه دردو دل هم داره راستش اعصابم بدجور خرابه پدرم مدت زیادیه که مشکل مالی زیادی داره حدود ده دوازده سال من سه ساله که میرم سر کار تا الان هروقت ازم پول خواستن نه نگفتم اگه تو حسابم بوده که تقریبا هیچوقت بهم برنگشته یه سال پیش ماشین صفر خریدم چون ماشین بابام دربو داغون بود و کار کردن باهاش فقط مایه عذاب بود دادمش به بابام باهاش کار کنه (آژانس) سه سال پیش برام خاستگاری اومد که باهاش قصد ازدواج داشتم تمام هزینه جهیزیه و اینا مال خودمه که البته پول همشم هنوز نتونستم جور کنم و مدام فکرم مشغوله و تحت فشارم گاهی که زیاد بهم فشار میاد با مامان بابام بدخلقی میکنم بعد عذاب وجدان... اما با خودم میگم خیلی از دوستای من سر ازدواجشون اصلا نفهمیدن چجوری جهیزیه شون جور شد و یا اموراتشون چطور میگذره یعنی هیچ درکی از مشکلات من یا خیلیای مثل من نداشتنمثلا با وجودیکه احتمال قبولیم تو ارشد کم نبود نتونستم کنکور بدم چون رشتمو شهر خودم نداره شرایط اجازه نداد بهم باید میرفتم سر کار نمیدونم بچه ها بنظرتون من خیلی متوقعو بی چشم و روام که گاهی تو بحث ناراحتشون میکنم؟ دلخورم ازشون چون یادمه زمانیکه جوون بودن اوضامون طوری بود که اگه یکم به آینده ما فکر میکردن الان هیچ کدوم ازین مشکلات نبود بنظرتون من حق دلخوری ندارم ؟ یا کارم خیلی بده که گاهی اعصاب خوردیامو بروم میارم جلوشون؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : من اشتباه فکر میکنم؟ آدم متوقعی هستم؟

تابان جان سلام
    شما خیلی با محبتی تمام صحبتت هات به جاس ولی مطمعن باش پدر مادرتم این لطف های شمارو یادشون نرفته و همیشه جلوی چشمشونه
    مطمعن باش پاداش محبت هاتو از خدا میگیری و دعای پدر مادرت همیشه بدرقه ی زندگیت خواهد بود
    فقط تا میشه سعی کن تو عصبانیت خدای ناکرده زحماتی که براشون کشیدی رو به روشون نیاری وناخواسته دلشون نشکنه
    باور کن تمام کارهایی که کردی در پیشگاه خدا محفوظه و جای دوری نرفته
    اگه از حالا بتونی تو عصبانیت خودتو کنترول کنی مطمعن باش در زندگی زناشویی ایندتم موفق خواهی بود
    برای ادامه تحصیلت شاید بتونی تو شهر جدید که دانشگاهتو قبول شدی جویای کار شی عزیزم
    موفق باشی
    ویرایش توسط rahil : 03-12-2014 در ساعت 02:12 PM

3. کاربران زیر از rahil بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : من اشتباه فکر میکنم؟ آدم متوقعی هستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rahil نمایش پست ها
    تابان جان سلام
    شما خیلی با محبتی تمام صحبتت هات به جاس ولی مطمعن باش پدر مادرتم این لطف های شمارو یادشون نرفته و همیشه جلوی چشمشونه
    مطمعن باش پاداش محبت هاتو از خدا میگیری و دعای پدر مادرت همیشه بدرقه ی زندگیت خواهد بود
    فقط تا میشه سعی کن تو عصبانیت خدای ناکرده زحماتی که براشون کشیدی رو به روشون نیاری وناخواسته دلشون نشکنه
    اگه از حالا بتونی تو عصبانیت خودتو کنترول کنی مطمعن باش در زندگی زناشویی ایندتم موفق خواهی بود
    برای ادامه تحصیلت شاید بتونی تو شهر جدید که دانشگاهتو قبول شدی جویای کار شی عزیزم
    موفق باشی
    سلام . منم با نظر راهیل جان موفقم
    و خیلی حواست باشه که:

5. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)