نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: پانیک

4224
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2841
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Cool پانیک

من بیماری پانیک دارم و الان سرباز و در یگان هستم آیا بیماری عصاب و روان و پانیک دارم معاف دائم می شوم و باید چه کار کنم؟

2. کاربران زیر از dgtestgw45tw5t بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1338
    تشکـر
    315
    تشکر شده 1,186 بار در 704 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : پانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط dgtestgw45tw5t نمایش پست ها
    من بیماری پانیک دارم و الان سرباز و در یگان هستم آیا بیماری عصاب و روان و پانیک دارم معاف دائم می شوم و باید چه کار کنم؟
    بیماری شما .بستگی به سطح بیماری ( مثلا تا چه حدی این بیماریتون قوی یا موثر هست) داره .که اونم باید دکتر متخصص نظر بده . یا دکتر مورد اعتماد حوزه ی نظام وظیفه شهرتون .

این یک راهش بود .و راه دیگه ایی هم هست .

از طریق همون یگانتون برید بیهیاری .اگر قبلا از دکتر متخصصی نامه ایی مبنی بر بیماریتون دارید که خیلی بهتره داشته باشید . رو ببرید
    بعدش دکتر بهیار اگر دید بیماریتو جدی هست وبه سلامتتون آسی میرسونه و اذیت میشید . میفرصتتون بیمارستان خوده جایی که خدمت میکنی ( اگر ارتشه یا نیرو انتظامی یا هر ارگان دیگه ایی هست . میفرستتون بیمارستان همون ارگان . احتمالا دفترچه هم داری که ؟
    خلاصه میری پیش دکتر .حسابی میوفتی به پاش .هی آه و ناله میکنی و از مشکلاتت و تاثیرات بیماریت میگی .باید زرنگ باشی .

بعدش دکتر یا بهت مرخصی میده برای انجام ازمایش . یا درجا کمیسیون پزشکی برات تشکیل میده .

خوب این کمیسیون پزشکی . تایید میکنه که چقدر بیماریت دخالت داره رو سلامتیت . چقدر بهت کسری بهت تعلق میگیره . اگر معاف شدی خو هیچی .
    اگر کسر خدمت بهت دادن .حتما یا خودشون دستور میدن که یه سری کارها رو انجام ندی .نامه مینویسن واسه فرمانده ت . اگر احیانن نامه ایی درکارنبود .همونجا باید زرنگ باشی . و بگی من یه سری کارها برام سخته .رو اعصابم تاثیر میذاره و...... که بهت نامه بدن .

راستی .مه خودم تو پادگان .مسول بهیاری بودم .بخاطرهمین همه راه و چاه هارو بلدم . در این حدی که هفته اول .4روز مرخصی گرفتم . همه کپ کرده بودن

خوب سوالی دیگه هم هست ؟

4. کاربران زیر از a بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2749
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط unique : 04-21-2014 در ساعت 12:05 PM

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    من به شما پیشنهاد میکنم که به روانپزشک مراجعه کنید . و در واقع این بزرگترین کمکی هست که میتونید دراینباره بخودتون بکنید . این ناراحتی بوسیله دارو درمانی همراه رفتار درمانی بعد از مدتی بسته به پیشرفتش و پیگیری شخص کاملا درمانپذیر هست. داروهای مورد استفاده در این اختلال معمولا جزو داروهای پرخطر روانپزشکی قرار نمیگیرن و فکر نمیکنم بابت اونها معافیت بشما تعلق بگیره . باین ترتیب هم دوره سربازی رو میتونید به منوال طبیعی بگذرونید و هم انشاالله حالتون خوب میشه.
    خوردن داروهای غیر لازم و سرخود مشکل زا خواهد شد.
    در مورد انتخاب روانپزشک هم باید دقت کافی داشت و بعد بهش اعتماد کرد تا بهبودی حاصل بشه.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد