نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: دخول اما دیر انزالی و گاهی عدم انزال در شوهرم

4812
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2861
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دخول اما دیر انزالی و گاهی عدم انزال در شوهرم

سلام
    دختری 25 ساله هستم که 6 ماهه ازدواج کردم،من وشوهرم همدیگرو خیلی دوس داریم اما موقع رابطه جنسی هم من وهم شوهرم دیر ارضا میشیم و گاهی نمیشیم .پیش نوازش هم صورت میگیره...
    مشکل مهم من عدم ارضا شدن همسرمه ،موقع ************ میگه خیلی دارم لذت میبرم حالا شاید ب خاطر اینکه من ناراحت نشم اما ارضا نمیشه و من واقعا ناراحت میشم حس میکنم منو دوس نداره یا من براش جذاب نیستم.. اینم بگم که منم شروع کننده رابطه میشم گاهی بازم فرق نداره

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12062
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : دخول اما دیر انزالی و گاهی عدم انزال در شوهرم

نه ربطي به دوست داشتن نيست شما سعي كن زمان رابطه رو كم كنيد مطمئن باشيد كه زود ارضا ميشيد وشما سعي كن تحريك كننده براي همسرت باشي .موفق باشيد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44265
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هایده نمایش پست ها
    سلام
    دختری 25 ساله هستم که 6 ماهه ازدواج کردم،من وشوهرم همدیگرو خیلی دوس داریم اما موقع رابطه جنسی هم من وهم شوهرم دیر ارضا میشیم و گاهی نمیشیم .پیش نوازش هم صورت میگیره...
    مشکل مهم من عدم ارضا شدن همسرمه ،موقع ************ میگه خیلی دارم لذت میبرم حالا شاید ب خاطر اینکه من ناراحت نشم اما ارضا نمیشه و من واقعا ناراحت میشم حس میکنم منو دوس نداره یا من براش جذاب نیستم.. اینم بگم که منم شروع کننده رابطه میشم گاهی بازم فرق نداره
    سلام دوست عزیز. نگرانی رو از نوشته شما درک کردم اما خبر خوب این هست که مشکل دیر انزالی، هزار و یک علت میتونه داشته باشه که حتی یکی از اونها هم دوست نداشتن شریک جنسی نیست. ممکنه سابقه بیماری های مادرزادی داشته باشین، ممکنه روز پر از استرسی رو گذرونده باشید، ممکنه یک سری فانتزی ذهنی داشته باشید که باید درباره اون ها باهم صحبت کنید. یا به طور موقت درگیر عفونت های مجاری ادراری باشید. بهرحال دلایل خیلی زیادی داره. بنده خودم این مشکل رو داشتم و با جستجوی فراوان و کمک از دکتر این مشکل حل شد. به شما یک پیشنهاد میکنم. دکتر محمد جباری مقاله خوبی درباره علت و درمان دیر انزالی آقایان منتشر کردند. حتماً اونو پیدا کنید و بخونید (تو اینترنت سرچ کنید هست). همچنین عادات برقراری رابطه تونو عوض کنید. تایمشو، پوزیشن ها رو، تحریک کننده هارو، سعی کنید با آزمون و خطا و در صورت نیاز کمک از پزشک به بهترین حالت برسید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط هایده نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    خیلی خوبه که به فکر بهتر کردن رابطه ات هستی. ولی اول مطمئن شو این مسئله واقعاً دیرانزالی باشه. ممکنه بگی مدت دخول چقدره و شرایطی که می گی دیر انزالیه چیه. یعنی رابطه تون چقدر طول می کشه و چطور ادامه می یابه و به پایان می رسه؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    در این مرود نیاز هست که مسیر و فرایند رابطه شماها و مشکلاتی که رد ارضا شدن وجود دارد همچنین شرایط جسمی و روحی شماها هردو مورد بررسی قرار گیرد تا بتواینم به شما کمک کنیم.
    در این مسیر با همسرتان صحبت کنید و برا دریافت مشاوره با ************ تراپ اقدام کنید تا بتوانید با بررسی شرایط نتیجه گیری بهتری داشته باشید .
    رابطه جنسی یک رابطه دو طرفه می باشد که با شناخت نیازها و علایق و بدن یکدیگر می توانید در این مسیر رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنید .
    اینکه شما این افکار را در ذهن خودتان پرورش بدهید بجای اینکه مشکلات اصلی پیدا شود نه تنها به بهبود رابطه کمک نیم کند بلکه حتی می تواند این افکار در فرایند رابطه شماها نیز نقش مخربی داشته باشد .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685741

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47706
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

از روش 69استفاده کنید پیش نوازش جنسی خیلی اثر بخشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد