نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: راهنمایی

1295
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2879
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

راهنمایی

دختری هستم که می کوشم ادم باشم تا حدود یکسال پیش مشکل اخلاقی ودینی نداشتم اما بر حسب اتفاق و تا حدودی اجبار و اشتباه خودم با پسری اشنا و ارتباط داشتم با اینکه خودم هم می دانستم که چه کار اشتباهی میکنم وان پسر تمام حرفهایش دروغ است من با او با صداقت بودم کم کم پسر دچار عذاب وجدان شد و به گفته ی خود به من علاقمند شد و مرا برای ازدواج می خواست اما شرایط هیچ یک جور نبود من گفتم دیگر از خودم بدم میاد نمی توانم به رابطه ای که جز ضرر چیزی ندارد ادامه دهم و رابطه را قطع کردم وهمه چیز را بخدا سپردم اما بعد از دوماه دوباره پسر برگشته خود او می گوید اگر خواستگار خوب تر از من پیدا کردی ازدواج کن و همین موصوع باعث می شود نتوانم به او اعتماد کنم ولی میگوید من نمی خواهم اگر در اینده مشکلی پیش امد تو پاسوز شده باشید حال دوباره برگشته و از من میخواهد با او در ارتباط باشم ارتباطی که خدا در ان حضور داشته باشد نمی دانم چکار کنم!از طرفی هم خودم وهم او نمی توانیم باهم قطع ارتباط کنیم شرایط ازدواج نداریم ونمی خواهیم خدا از ما ناراضی باشد او در شهر دیگری است و نهایت ارتباط ما تلفن می باشد که حرفهای عادی است و در عموم هم می توان بیان کرد ما قرار است قانون و خط قرمز تعیین کنیم از شما می خواهم مرا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2880
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : راهنمایی

سلام من پیشنهاد میدم که رابطتو قطع کن واز این خیال ها هم بیرون بیا وتا مدتی خودتو سرگرم یه وابستگی دیگه مثلا اهنگ فیلم هرچی که خودت میدونی زمان مناسبی هم هست تعطیلات عید وپیشرو داریم
    موقع درست نیست که ضربه بخوری چرا؟چون شما با توجه به صحبتات خیلی سریع عاشق شدی وبا توجه حرفات این ماندگاری ثبات ندارد چون حس ترحم داخلش هست ومن پیشنهاد میدم هنوز زوده بای تصمیم گیری برای ازدواج در اینده چراکه هنوز فکر شما در حا خود سازی وشکل گیری میباشد التماس دعا

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1452
    تشکـر
    88
    تشکر شده 69 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    11

In the name of god
    سلام
    اللهم صل علی محمد وآل محمدو عجل فرجهم

به نظرم:
    یه دختروپسرنامحرم نباید باهم دوست باشن،شما گفتین که حضورخداروحس میکنید واین خیلی عالیه پس راهبر مسیر زندگیتون رو خداقراربدین،پس اینو هم باوردارین که ،زمانی که خداوند مارو از کاری نهی میکنند حتما خیروصلاح مارو میخواهند،
    شما میتونید یه گوشه از پیامد های این دوستی هارو حتی با داشتن قصد ازدواج تو همین سایت ببینیدکه چه شد!
    چراعاقل کند کاری ،که باز آرد پشیمانی!
    هرچقدر هم فضا رو با کشیدن این خط قرمز ها محدود کنی باز جایی پاک میشن چون مواد سازنده این رنگ قرمز صحیح انتخاب نشدن...
    آخه مگه از این رابطه چی بدست میاد،آخرش که چی؟
    امام علی علیه السلام می فرماید:
    عاقبت اندیشی پیش از عمل تو را از پشیمانی باز می دارد.
    درپناه حق
    یاعلی
    اللهم صل علی محمد وآل محمدو عجل فرجهم

4. کاربران زیر از mhtaheri بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3901
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    راه حل مشکل شما خیلی ساده است:از طرفتون بخواید که همراه خانوادشون به خواستگاری شما بیان
    از عکس العملشون خیلی چیزا رو میتونید متوجه بشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد