نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: محدود شدن توسط خانواده

1447
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2889
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question محدود شدن توسط خانواده

تو یه خونواده کاملا سنتی و مذهبی بزرگ شده ام و هنگام تحصیلات عالیه در شهری به جز شهر خودم قبول شدم در دوران تحصیل در دانشگاه خطاهایی کردم (دوستی با پسر)که از این قضیه بارها و بارها خانواده ام بو برده و شدیدا واکنش نشان داده اند. حال با فارغ التحصیلی ام خانواده تلفن همراه ام را مصادره کرده و اجازه ی بیرون رفتن از خانه و کار کردن را به من نمی دهند و همچنین بارها حتی بعد از این قضایا توسط خانواده ام مورد توهین قرار گرفته ام و خانوادم اصلا بهم اعتماد ندارند. و دیگر دوستم ندارند.
    از شما می خواهم بهم کمک کنید که چگونه اعتماد خانواده ام را دوباره بدست آورم و محبتم را در دلشارن نفوذ دهم و اجازه ی حق اشتغال به من بدهند

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2850
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : محدود شدن توسط خانواده

سلام
    واقعا اشتباه کردید اما اشکال نداره شما باید نسبت به پدر و مادرت دیگاه عوض کنی چون اونا بد تو را نمیخواهند باید هرچی میکن فعلا گوش کنی و حرف های اونا رو اطاعت کنی و لحظه ی گلایه نکنی و تو دختری باید بشینی پیش مادرت و باش درد دل کنی و ابراز پشیمانی کنی و از مادرت بخوای که تو را ببخشد به او بگو هر انسانی ممکن هست اشتباه کند و راه توبه باز است خدا توبه بنده خود را می بخشد ولی چرا شما مرا نمی بخشید ئلی اینا را با احترام بگو نه با صدای بلند هر چی گفتنند قبول کن و از خدا بخواه که کمکت کنه اگه مادرت تورا ببخشه مطمعا باش پدرت تو را هم میبخشد انشالله مشکلت حل بشه
    یاعلی

3. کاربران زیر از amin1778 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2859
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : محدود شدن توسط خانواده

سلام
    من ب شدت این حرکت خانوادتو البته با رعایت ادب محکوم میکنم...
    دوستی با جنس مخالف اصن مشکل نداره و این ایراداتی ک الان پیش روی جووناست از همین محدودیت هاست متاسفانه...این دوستی ها تا به جای باریک و بد از لحاظ اخلاقی نه اعتقادی نکشه بهترین نوع دوستی میتونه باشه...چون به نظر من این دوستیا چیز یاد آدم میده ک ب درد زندگی مشترکش میخوره و این تجارب صد سال هم از دوستی با همجنسات بدست نمیاد...
    و در مورد مشکلی ک متاسفانه شما بهش دچار شدین تنها صحبت کردن و توجیه کردنشونه فکر کنم...البته فکر نکنم با این وضعیت تعصبی که بعضیا و احتمالا خانواده شما دارن کاری از پیش ببرین
    در هر صورت امیدوارم این محدودیت شما را از مسیر اصلی موفقیت در زندگی خارج نکنه...
    موفق باشید
    امضای ایشان
    VictiM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)