نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: شک به گذشته دوست دختر

1225
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

شک به گذشته دوست دختر

با عرض سلام به دوستان گلم من یک مشورت میخام خواهشا کمکم کنید من همینطورم هم میدونید با دختری دوست و واقا دوسش دارم و بخاطر پاک بودن نسبت به این دوره زمونه عاشقش شدم فقط یک مشکل دارم من قبلا با دختر عمه این خانوم دوست بودم به دلایلی از هم جدا شدیم و با ایشون دوست شدم و این خانوم فقط 3 روز با دوست من دوست بود نه این که ببینن همو فقط یکبار همو دیدن اینم اشناییشون من بودم حالا مشکل اینجاست دختر عمه این خانوم میگه ************ داشته و رفیق منم ازش پرسیده که ************ داشتی گفته اره .گفته به دوستم گفته که کم نیاره قسم ایه میخوره که که نداشته و میگه دختر عمش باهاش مشکل داره حسادتش میشه ترو قران کمک کنید دارم دیوانه میشم که ایا داشته یا نه؟ ببخشید سرتون درد اوردم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خواهشا کمکم کنید خواهش

نقل قول نوشته اصلی توسط patteerr نمایش پست ها
    به احتمال قوی دروغه و نداشته . اصولا دختر ************ کنه نمیره به دوست فامیلش تعریف کنه . ************ برا پسر افتخار میشه لامصب برای دختر کسر شان میشه . همه دخترا سعی میکنن خودشون رو پاک نشون بدن . فکرشم نکن . ایشالا که نداشته . اگر رابطه هایی که قبلا داشته رابطه های طولانی مثلا چندماه و سال بوده میشه گفت که احتمالش هست که داشته باشه .
    میگه کلا با یکی بوده ولی ************ نداشته میگه به دوستم گفته کم نیارم میگه ازمایش هرچی بخایی انجام میدم جطا گفتم دختر عمت این حرف زدی کلی شاکی ترو خدا چیکا کنم اخه من یکمم بد دلم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

داش من مرددی یه استخاره بگیر و خلاص

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    داش من مرددی یه استخاره بگیر و خلاص
    خوب استخاره بگیرم خوب در بیاد دلیل نمیشه که باور کنم داشته یا نداشته جیکا کنم؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2356
    تشکـر
    32
    تشکر شده 51 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام عاقا یه سوال میپرسم شما تا حالا با هیچ دختری رابطه نداشتید ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگ تا حالا نداشتید که خوبه انقدر حساس بشین رو گذشته ی طرف

اما اگه شما هم رابطه داشتین باید به عرضت برسونم که اونم نیاز داشته ..گذشته ی اون به خودش مربوطه ...خیلی مردی واسه اون دختر ایندش را بساز

دلگیرم از پسرا که با هر دختری هم خوابی میکنن اما واسه ازدواج دنبال یه دست نخوردن...........................

به قول امام علی اگر از بنده ای یه شب گناهی سر زد فردا صب به گناهش فکر نکن شاید سحر توبه کرده
    بعد شما ندیده فقط با گوش دادن به ادم های حسود روی پیشونی یه دختر بر چسب میزنید...واااای بر شما

من خودم شخصا گذشته ی خاصی ندارم اما به محض اینکه یه پسری بیاد تو زندگیم و از گذشتم بپرسه به هر دلیلی خطش میزنم چون یه مرد واقعی نیست

خدا پشت و پناهت......انشاالله خوشبخت .به حرف دلت گوش کن نه مردم دل همه چیز را میداند
    امضای ایشان
    این روزها ساکت که بمانی.....
    میگذارند به حساب جواب نداشتنت.....
    عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا احترامشان را نگه داری........

6. 2 کاربران زیر از خانم دکتر اینده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط خانم دکتر اینده نمایش پست ها
    سلام عاقا یه سوال میپرسم شما تا حالا با هیچ دختری رابطه نداشتید ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگ تا حالا نداشتید که خوبه انقدر حساس بشین رو گذشته ی طرف

اما اگه شما هم رابطه داشتین باید به عرضت برسونم که اونم نیاز داشته ..گذشته ی اون به خودش مربوطه ...خیلی مردی واسه اون دختر ایندش را بساز

دلگیرم از پسرا که با هر دختری هم خوابی میکنن اما واسه ازدواج دنبال یه دست نخوردن...........................

به قول امام علی اگر از بنده ای یه شب گناهی سر زد فردا صب به گناهش فکر نکن شاید سحر توبه کرده
    بعد شما ندیده فقط با گوش دادن به ادم های حسود روی پیشونی یه دختر بر چسب میزنید...واااای بر شما

من خودم شخصا گذشته ی خاصی ندارم اما به محض اینکه یه پسری بیاد تو زندگیم و از گذشتم بپرسه به هر دلیلی خطش میزنم چون یه مرد واقعی نیست

خدا پشت و پناهت......انشاالله خوشبخت .به حرف دلت گوش کن نه مردم دل همه چیز را میداند
    با سلام به دوستم خوبم بله من رابطه نداشتم برای همین نمیخام با کسیم دوستم رابطه داشته باشم و میخام با کسی که عاشقم ازدواج کنم البته بزور فقط میخام بدونم رابطه داشته یا نه ببخشید بی ادبی میکنم حطا فکر کنم سینه هاشم بزرگه یعنی دلیل نمیشه رابطه داشته باشه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)