نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: شک به صداقت همسرم

2780
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2923
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به صداقت همسرم

سلام.من دختری هستم که یه ساله عقد کردم.
    به شوهرم خیلی اعتماد داشتم اوایل اما خودش چند وقت پیش کاری کرد که رو گوشیش حساس شدم،برا همین چن روز پیش که گوشی شو برداشتم و رفتم تو نرم افزار whats app ش(میدونم کار خوبی نیس) اما بخاطر زندگیم و اینکه مطمئن باشم با اینکه میدونستم کار خوبی نیس چتاشو نگاه کردم و متاسفانه دیدم که با یک دخترخانمی که همکلاسیش بوده در دوران دانشجویی اما من در مورد چگونگی رابطه شون قبل از ازدواجمون هیچی نمیدونم،دیدم که با اون چت کرده و همدیگه رو خیلی صمیمی خطاب کرده بودن،البته فقط سه چهار جمله شونو دیدم ،بقیه شو پاک کرده بود شوهرم و بیشتر نتونستم بفهمم،اما همونقدشم منو خیلی خیلی نگران کرد،مثلا گفته بودن لحن صدات واسم آشناستو ازین حرفا
    موندم چیکار کنم،بهش بگم عصبانی میشه که چرا گوشیشو چک کردم،نگم احساس میکنم بهم داره خیانت میشه،تروخدا بگین چیکار کنم؟راستی ازدواج ما از نوع سنتی و خواستگاری و بدون آشنایی قبلی بوده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2928
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شک به صداقت همسرم

مطمئن باشین کار ایشون بهتر از کار شما نبوده.من اگه بودم با عصبانیت بهش میگفتم که دیگه فرصت جبهه گرفتن نداشته باشه البته نمیدونم شما چقدر در ایشون نفوذ دارین

3. کاربران زیر از shahinfm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2923
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinfm نمایش پست ها
    مطمئن باشین کار ایشون بهتر از کار شما نبوده.من اگه بودم با عصبانیت بهش میگفتم که دیگه فرصت جبهه گرفتن نداشته باشه البته نمیدونم شما چقدر در ایشون نفوذ دارین
    یه مورد مشابه چندوقت پیش،پیش اومده بود و من از سر بی تجربگی بهش گفتم و نتیجه ش این شد که رو گوشیش حساس شد و پسورد گذاشت،و گفت که این کار عصبانیش میکنه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2928
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشین اینو میگم اما اگه اینجوری پیش بره در آینده خیلی چیزها میتونن بگن که عصبانیشون میکنه.به نظر من ازدواج سنتی الان اصلا جواب نمیده.دو نفر باید همدیگه رو خوب بشناسن که آیا واقعا از همه لحاظ مخصوصا از لحاظ جنسی تایپ هم هستن یا نه.این خیلی مهمه .بیشتر طلاقها یا خیانتها تو ایران فقط بخاطر همینه.مردها و زنها معمولا هر کدوم از یه تیپ خانم یا آقا خوششون میاد.یادمه یه فیلمی دیده بودم که بازیگره برگشت گفت که من آدمه جذابی نیستم اما میخوام با زنی ازدواج کنم براش زیبا و جذاب به نظر بیام.به نظر من باید حداقل دو سال با طرف دیدار هر روزه داشته باشین و کاملا هر دو محک بزنین همو که واقعا همون چیزی که میخواین هستین برای هم یا نه.بعضی از خانمها اصلا براشون مهم نیست که شوهرشون خیانت بکنن چون خودشون هم برای تلافی همین کارو میکنن.شما که براتون مهمه خواهشا بهش بگین که باهاتون روراست باشه که بعدها مشکلی پیش نیاد.به نظر من زندگی دو نفر باید پر از عشق و دوستی و مهربونی و صداقت و صحبت ،حرف همو فهمیدن،مکمل هم بودن و ************ باشه.اگه کدوم از اینا نباشه یا کم بشه اون رابطه خود بخود سرد خواهد شد و تبدیل میشه به تحمل کردن همدیگه

Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Tapatalk

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2356
    تشکـر
    32
    تشکر شده 51 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست من اصلا و به هیچ وجه و اکیدا روی خودت نیار

فقط ازت میخام اینکارا رو بکنی اول عروسیت را به تعویق بینداز.....دوم تا میتونی بهش نزدیک شو...بهش محبت کن ....قبول کن که داری کم میزاری واسش که توی دوران عقدکه باید پر از شور و عشق باشه نیست و اون داره نیازش را با همکلاسی قدیمی اش رفع میکنه....شوهر داری سخت ترین کار دنیاست اگه کم بزاری از دستش میدی

امضای ایشان
    این روزها ساکت که بمانی.....
    میگذارند به حساب جواب نداشتنت.....
    عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا احترامشان را نگه داری........

7. 3 کاربران زیر از خانم دکتر اینده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2923
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خانم دکتر اینده نمایش پست ها
    سلام دوست من اصلا و به هیچ وجه و اکیدا روی خودت نیار

فقط ازت میخام اینکارا رو بکنی اول عروسیت را به تعویق بینداز.....دوم تا میتونی بهش نزدیک شو...بهش محبت کن ....قبول کن که داری کم میزاری واسش که توی دوران عقدکه باید پر از شور و عشق باشه نیست و اون داره نیازش را با همکلاسی قدیمی اش رفع میکنه....شوهر داری سخت ترین کار دنیاست اگه کم بزاری از دستش میدی

خوشبختانه تا عروسی مون خیلی مونده هنوز،راستش بهش غیر مستقیم گفتم که به کس دیگه ای هیچ وقت فک نکن و با من روراست باش لطفا،بهم گفت من اگه تو زندگیم هرکاری بکنم هیچ وقت در طول عمرم اینکارو نخواهم کرد که به کس دیگه ای فک کنم.منم چون اون پیامارو دیده بودم نتونستم با حرفش آروم شم،ظاهرا گفتم خیالم راحت شد اما قلبا نه.ازم پرسید چیشد همچین چیزی به ذهنت رسید،گفتم همینطوری،گفت همینطوری هیچوقت همچین حرفایی رو نزن و ناراحتم شد!واقعا چقد ما زنا بدبختیم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    خب به نظر من غیر مستقیم باهاش حرف بزن و بپرس نظرش راجع به چت چیه؟ و آیا خوشش میاد که شما که خانومشی با همکلاسیه سابقت که پسره چت کنی؟
    مطمئنا میگه نه
    و شما هم ازش بپرس که امکان داره که خودش این کار رو انجام بده ؟ اگه داره ازش بخواه که اینکارو نکنه و بگو مستقیما که خوشت نمیاد از این کار
    شما و همسرتون از نظر اعتقادی در چه حدی هستین؟
    محرم و نامحرم رو رعایت می کنید؟
    اگر نه باید رعایت کنید چون ضامن یک زندگی موفق رعایت محرم و نامحرمی و رعایت دستورات اسلام تو روابط زن و شوهره
    ماهواره می بینید؟
    اگه می بینید نبینید چون ماهواره خیلی راحت داره رو مخ آدما کار می کنه و این روابط ناسالم رو ترویج می ده

موفق باشید
    در پناه خدا

10. 2 کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2910
    تشکـر
    2
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    11

بابا ملت شماها چرا دنبال راهکارهای مسالمت امیز و خونسرد هستید ؟ چطور می تونید اینقدر خونسرد باشید . به سرتون نیومده واسه اونه . اگه من بودم گوووشی رو تو اثنی عشرش جا میدادم . یعنی چی . غلط میکنه با زنای مردم حرف میزنه چت میکنه . دعوا کن بابا اینقدر ریلکس نباشدی تو زندگیتون . هرچی میاد به سرتون از لارج بودن بیش از حدتونه . اگه میترسی ولت کنه بذاره بره که به جهنم اگه ماله شما نباشه که بالاخره میذاره میره . حالا شما اول اروم بهش بگووو ببین چی میگه بگو کارت اشتباهه و ما قرار باهم ازدواج کنیم و از اینا اگه گوش نداد و یا عصبانی شد که چرا دست به تلفنم زدی بکوب تلفنو تو سرش از زندگیتم خارجش کن .

12. 2 کاربران زیر از patteerr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط patteerr نمایش پست ها
    بابا ملت شماها چرا دنبال راهکارهای مسالمت امیز و خونسرد هستید ؟ چطور می تونید اینقدر خونسرد باشید . به سرتون نیومده واسه اونه . اگه من بودم گوووشی رو تو اثنی عشرش جا میدادم . یعنی چی . غلط میکنه با زنای مردم حرف میزنه چت میکنه . دعوا کن بابا اینقدر ریلکس نباشدی تو زندگیتون . هرچی میاد به سرتون از لارج بودن بیش از حدتونه . اگه میترسی ولت کنه بذاره بره که به جهنم اگه ماله شما نباشه که بالاخره میذاره میره . حالا شما اول اروم بهش بگووو ببین چی میگه بگو کارت اشتباهه و ما قرار باهم ازدواج کنیم و از اینا اگه گوش نداد و یا عصبانی شد که چرا دست به تلفنم زدی بکوب تلفنو تو سرش از زندگیتم خارجش کن .
    سلام
    منم موافقم

14. کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2923
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چند بار اومدم بگم،اما نمیتونم.ازینکه عصبانی شه و بذاره بره واسه خودم نمیترسم،میدونم یه مدت ممکنه افسرده بشم اما بالاخره میگذره،اما بیشتر واسه خونوادم میترسم.از عکس العمل اطرافیان میترسم.وگرنه میدونم کسی که اینکارو کنه لیاقت نداره بخاطرش اینقد خودمو عذاب بدم اما فقط واسه اطرافیان نمیتونم حتی تصور جداشدنو بکنم.به مرگ میتونم فک کنم اما به جدا شدن نه. بله حق با شماست که باید غیرمستقیم بگم اما مطمئنم غیرمستقیمم که بگم سریع متوجه میشه که گوشی شو چک کردم.واقعا نمیدونم چیکارکنم،اصلا علاقه ای به حرف زدن نشون نمیده و لحظات تنهایی پیش نمیاره که راحت حرف بزنیم.آخه من همیشه از اول عقدمون هروقت کار اشتباهی میکرد میگفتم بریم بیرون و حرف بزنیم واسه همین نسبت به بیرون رفتن و حرف زدن جبهه میگیره.

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    میزان امتیاز
    0

سلام
    یه سوال لحن صدات واسم آشناس یعنی چی؟
    چه معنی ای می تونه داشته باشه؟
    از الان اگه علاقه ای به تنها شدن با شما نداره وای به حاله بعدا
    این چه جورشه؟
    بهتره برید مشاوره حضوری

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2923
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بهش گفتم دوستان،گفت فک نمیکرده که این طور پیاما مشکلی داشته باشه و فک نمیکرده برای من مهم باشه وگرنه پاکشون میکرده از گوشیش که من نبینم،هر نوع رابطه خاص حتی اس ام اسی رو با طرف تکذیب کرد،قسم خورد که هیچ وقت به هیچ خانمی غیر از من فک نکرده و نمیکنه،گفت به اون دختر میگه خواهر و اونم بهش میگه داداش،منظورش این بود که رابطه مث رابطه خواهر برادریه و نه هیچ چیز دیگه ای.هول نشد و اصلا سعی نکرد منو قانع کنه بلکه فقط گفت اگه به من شک داشته باشی سر همچین موضوعی برای هردومون متاسفم.
    گفت میتونی از خودش بپرسی که من قبول نکردم.حالا باهاش آشتی کردم اما هرکار میکنم نمیتونم قضیه رو فراموش کنم و حرفشو باور کنم...
    یه جورایی اعتمادمو بهش از دست دادم و میدونم این واسه زندگیم سمه.میدونم رابطه ای باهاش نداره اما این کارشو و اون پیامایی که داده بودن چی بود پس؟چطوری مطمئن بشم که چیزی نبوده و دوباره اعتمادمو بهش بدست بیارم؟کسی میتونه راهنماییم کنه لطفا؟

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

من بخاطر حسن نيتي كه به همسرم داشتم ضربه خوردم يعني اول راه شك كردم از راه همون موبايلش ولي بازبخودم گفتم اون همچين ادمي نيست بااينكه ازدواجمون تقريبا ميشه گفت سنتي نبودو خودش پاشو تو يه كفش كرده بودو گفت يا اين دختر يا اعتياد . . .ولي بازهم بخاطر چت بايه دختر واشناييش با اون ودرحاليكه يكبارهم به اون گفته بود كه زن و بچه داره رابطش رو 9 ماهي ادامه داد من هم مسالمت آميز و با سياستهاي زنانه اي كه تو نت خوندم وبكاربدرم موفق شدم كه شوهرم بفهمه داره اه رو اشتباه ميره و صدالبته با دختره و خواهر و شوهرخواهرش هم صحبت كردم كه غيراز دختره دوتاي ديگشون اظهار بي اطلاعي كردن و جلوي اون رو هم گرفتن.حالا كاربه اين قضيه ندارم شوهرم بعداز اون روز تا حالا ازنظر مادي و معنوي برام كم نزاشته.هرچي بگم كم گفتم ولي دل شكسته من ديگه نميتونه بهش اعتمادكنه و شايد اگه براي پسرم نبود طلاق گرفته بودم. حالا به شما هم نصيحت ميكنم تا زوده جلوش رو بگير نزار ماجرا به بعد عقد رسميت برسه كه ديگه واقعا سخت ميشه.هركس هرجوري كه ميخاد فكركنه. من هم خودم رو بخدا نزديكتر كردم كه دلم صاف شه ولي هزار حيف كه حتي مني كه از بچه خيلي خوشم مياد تو همينشم موندم و ديگه نميتونم به بچه بعدي فكركنم.
    به اميدخدا اگه نميتوني بخودش بگي به خواهر يا برادرش هركدوم كه منطقي ترن بگو و ازشون راهنمايي بخواه اينجور مواقع اونها بهترينند.

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2923
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هستي يگانه نمایش پست ها
    من بخاطر حسن نيتي كه به همسرم داشتم ضربه خوردم يعني اول راه شك كردم از راه همون موبايلش ولي بازبخودم گفتم اون همچين ادمي نيست بااينكه ازدواجمون تقريبا ميشه گفت سنتي نبودو خودش پاشو تو يه كفش كرده بودو گفت يا اين دختر يا اعتياد . . .ولي بازهم بخاطر چت بايه دختر واشناييش با اون ودرحاليكه يكبارهم به اون گفته بود كه زن و بچه داره رابطش رو 9 ماهي ادامه داد من هم مسالمت آميز و با سياستهاي زنانه اي كه تو نت خوندم وبكاربدرم موفق شدم كه شوهرم بفهمه داره اه رو اشتباه ميره و صدالبته با دختره و خواهر و شوهرخواهرش هم صحبت كردم كه غيراز دختره دوتاي ديگشون اظهار بي اطلاعي كردن و جلوي اون رو هم گرفتن.حالا كاربه اين قضيه ندارم شوهرم بعداز اون روز تا حالا ازنظر مادي و معنوي برام كم نزاشته.هرچي بگم كم گفتم ولي دل شكسته من ديگه نميتونه بهش اعتمادكنه و شايد اگه براي پسرم نبود طلاق گرفته بودم. حالا به شما هم نصيحت ميكنم تا زوده جلوش رو بگير نزار ماجرا به بعد عقد رسميت برسه كه ديگه واقعا سخت ميشه.هركس هرجوري كه ميخاد فكركنه. من هم خودم رو بخدا نزديكتر كردم كه دلم صاف شه ولي هزار حيف كه حتي مني كه از بچه خيلي خوشم مياد تو همينشم موندم و ديگه نميتونم به بچه بعدي فكركنم.
    به اميدخدا اگه نميتوني بخودش بگي به خواهر يا برادرش هركدوم كه منطقي ترن بگو و ازشون راهنمايي بخواه اينجور مواقع اونها بهترينند.

ممنون از جوابتون.من به خودش گفتم هرچند میدونستم کار اشتباهیه.و یه ساله که عقد رسمی کردم عزیزم. منم باید راه شمارو ادامه بدم و برای حفظ زندگیم تلاش کنم و بهش اعتماد کنم.میدونم دل شکسته رو کاریش نمیشه کرد مث خودم اما باید راهی واسش پیدا کنم.خیلی سخته...
    هستی جان میشه این سیاست های زنانه ای رو که بکار گرفتی و میگی مفید بوده بمنم بگی؟من واقعا در این زمینه ها بی تجربه ام و کم طاقت،صبرم کمه و فک میکنم با رفتارهای عجولانه کارا رو خراب میکنم مث همین که بهش گفتم.
    ویرایش توسط ستاره2 : 03-30-2014 در ساعت 02:23 PM

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

سياستهايي كه من ميگم رو خودم تو كتابها و همچنين نت و برنامه هاي سمت خدا ياد گرفتم مثلا يكي از كارهاش اينه كه ببيني به چه لباسهايي علاقه داره يا دوست داره چه تيپي بگردي همونجور باشي درضمن اگه حجابت رو حفظ كني بهتره واگه گفت تو هيچوقت اينجور نبودي يا اينهمه باحجاب نبودي درجواب بگو من دوست دارم فقط مال همسرخودم باشم نه براي مردهاي كوچه و خيابان. (اين رو كه بگي ميتوني كمي وجدانش رو بيداركني).بعد ببيني خونواده شوهرت علل الخصوص مادرشوهرت دوستت داره يانه براي جلب علاقش توكارهاي خونه كمكش كني و واقعا بهش احترام بگذاري. اگه بتوني تولدشوهرت رو خودت شام درست كن و خونوادش رو دعوت كني بازهم ميتونه اثربخش باشه يه جورايي سورپرايزش كن. ميتوني با درك خودت از اخلاقش تو اين يكسال خيلي كارهاي ديگه انجام بدهي كه تو نت ميتوني پيداكني.
    راستي وقتي به شوهرت گفتي كه از جريان باخبري چي گفت وعكس العملش چي بود؟ درضمن ديگه دور گوشيش نرو. خيلي مهمه. مردها روي اين يكي حساسند.

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2923
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هستي يگانه نمایش پست ها
    سياستهايي كه من ميگم رو خودم تو كتابها و همچنين نت و برنامه هاي سمت خدا ياد گرفتم مثلا يكي از كارهاش اينه كه ببيني به چه لباسهايي علاقه داره يا دوست داره چه تيپي بگردي همونجور باشي درضمن اگه حجابت رو حفظ كني بهتره واگه گفت تو هيچوقت اينجور نبودي يا اينهمه باحجاب نبودي درجواب بگو من دوست دارم فقط مال همسرخودم باشم نه براي مردهاي كوچه و خيابان. (اين رو كه بگي ميتوني كمي وجدانش رو بيداركني).بعد ببيني خونواده شوهرت علل الخصوص مادرشوهرت دوستت داره يانه براي جلب علاقش توكارهاي خونه كمكش كني و واقعا بهش احترام بگذاري. اگه بتوني تولدشوهرت رو خودت شام درست كن و خونوادش رو دعوت كني بازهم ميتونه اثربخش باشه يه جورايي سورپرايزش كن. ميتوني با درك خودت از اخلاقش تو اين يكسال خيلي كارهاي ديگه انجام بدهي كه تو نت ميتوني پيداكني.
    راستي وقتي به شوهرت گفتي كه از جريان باخبري چي گفت وعكس العملش چي بود؟ درضمن ديگه دور گوشيش نرو. خيلي مهمه. مردها روي اين يكي حساسند.
    ممنونم از جوابتون.واکنشش خیلی ناراحتم کرد،بذار نگم،بخاطر اینکه برام یادآوری نشه و بتونم رو موارد مثبت تمرکز کنم.باشه ممنونم دیگه دور گوشیش نمیرم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد