نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تردید در ازدواج

1348
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2935
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تردید در ازدواج

سلام خیلی زود کمک
    من پسری 27 ساله هستم
    کارم بد نیس خوبه
    با یکی 1 سال و نیم که آشنام
    یکبار ازدواج کرده طلاق گرفته
    پدرم 6 ماه پیش فوت کردن
    2 ماه پیش با خانواده رفتیم خاستگاریش
    نمیخاستم برم بخاطر پدرم اما خب خاستگار داشت و مجبور شدم برم
    همه چی خوب داشت پیش میرفت تا اینکه خانواده من گفتن باید از خانواده همسر قبلی دختر تحقیق کنند.همسر قبلیشم پسر عمه طرف میشد.وقتی تحقیق کردن اونا گفتن همه چی خوب بود فقط مادر و برادرای طرف تو زندگی ما دخالت کردن و زندگیمون خراب شد و باعث جدای شد.اما من تو این چند وقت که باهاش آشنا هستم چیزی ندیدم از دخالت.بعدم ما از اونا شماره و آدرس خاستیم برا تحقیق پس از پس از چند بار مشاجره ادرس دادن.حالا خانواده من میگن نمیشه با این مسئله کنار اومد و از دست اونا دلخور شدن.منم بخاطر خانواده به اونا گفتم نه.اما حالا فکراشا کردم و خودمم تحقیق کردم دیدم نه خب خوبند.حالا رو لبه تیغی وایسادم نمیدونم چیکار کنم که کارم حل بشه.حالا خونواده من میگن ما که گفتیم نه نمیشه بریم جلو چون اونا سوارت میشن.باید اونا اگه میخوان بیان جلو.من باید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2356
    تشکـر
    32
    تشکر شده 51 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : کمک سریع

سلام دوست عزیز

اول اینکه شما میگی در طی این مدت چیزی از دخالت ندیدی! مگه شما با اون خانم رفتی زیر یه سقف ؟؟؟
    باید ایمان پیدا کنی که برادر و مادرش قصد دخالت ندارن و همچنین دختر خانم هم انقدر قوی شده که نزاره کسی زندگیش را خراب کنه.
    فکر نمی کنم یه اشنایی ساده بتونه مبنای یه زندگی ایده ال باشه!

دوست من پا رو حرف خانوادت نزار ...اونا درست میگن ....سوارت میشن!!!!!

دختری که یکبار شکست خورده و همه چیز رو از دست داده باید جیگرشو داشته باشه که دوباره یه زندگی را شروع کنه و قادر باشه ادارش کنه......شما باید اتمام حجت با اون خانم را میکردی

اگه پای عشق در میون نیس بیخیال شو ....تو وضعیت خوبی داری و لیاقت شما یه دخترقوی ست

یه لحظه خودت بهش فکر کن دنیا را از نگاه یه دختر طلاق گرفته قشنگ تره یا دختری که واسه تو که مردش بشی هزارتا امال و ارزو داره

بازم خودت تصمیم نهایی را بگیر من فقط نظر منطقی دادم

خدا پشت و پناهت
    امضای ایشان
    این روزها ساکت که بمانی.....
    میگذارند به حساب جواب نداشتنت.....
    عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا احترامشان را نگه داری........

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد