نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تاخیر در ازدواج

1305
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2956
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تاخیر در ازدواج

سلام من ندا 26 ساله هستم که 8 ساله با یه آقایی که 2 سال ازمن بزرگتره دوست هستیم(هرچند بخاطر دوستی خانوادگی اون رو میشناختم ) رابطه بسیار سالمو عالی داشته و داریم با تمام وجود عاشق همدیگه ایم و خانواده هامون هم موافقن حدود 2ساله که قصد داریم نامزد کنیم اما هر بار به دلیل های مسخره کنسل میشه الان اختلاف پیدا کردیم بخاطر این موضوع و من بخاطر انکه شهره عام وخاص شدم و همه دیگه میدونن که ما باهم دوستیم و نامزدیمان به تویق میفته ناراحتم دوستم که حالا میگیم نامزدمم افسرده شده و وضعیت مالیجفتمون مخصوصا منهم بد شده و بطوری که امادگی جهیزیه دادن رو ندارم من هم افسرده شدم و هردومون روزبروز از هم داریم دور میشیم . حالا تردید دارم که ایا این زندگی که انقد توش مشکله ایا اغاز بشه یا نه من مثل این فیلما انتظار داشتم همه چیز خوب و خوش تموم شه اما نشد. از عشق طرف مقابلمم مطمئنم اما تردید دارم که ا این مشکل مالی بتونیم تحمل سختیارو داشته باشیم یانه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2535
    تشکـر
    204
    تشکر شده 530 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : ازدواج آری یا نه؟

ادیت شد
    ویرایش توسط _Amir_ : 01-19-2015 در ساعت 10:01 PM
    امضای ایشان
    کسی حالمو نپرسه...
    دیگه حالی ندارم...
    فقط نفس میکشم...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازدواج آری یا نه؟

در فرمایش آقا امیر بگم .
    نگاه کنید شما بیشتر از رنج مالی در عذابین . خوب آیا اگـــــــــــر اگر خواستگاری دیگه داشته باشید. مشکل مالی شما حل میشه و میتونید جهزیه بدید ؟ خوب معلومه که نه .

با خودتون رو راست باشید . واقعا آره یا از روی احساسات آره . ( خیلی ها هستند میگن واسه اینکه بهمون نگن بی عرضه یا بی اراده ، واسه همین تو رابطه جا نمیزنن . که این امر خیلی اشتباهه )

برای یک لحظه به اون ، به عنوان یه غریبه نگاه کنید . ویژگی های اونو ببینید نه عشق اونو .

اگر هم منتظر خواستگار دکتر مهندس هستید که اون مسئله ای جداست و تقریبا نسبت به سن شما یه ذره غیر ممکن

================================================== =====================
    موفق باشید و خواهید بود. تک پر همیشگی توی آسمون هاس . اون که همیشه حواسش به ماس . باورش کن . هیمن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد