نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: حالم خوب نیست.

2082
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    134
    تشکـر
    0
    تشکر شده 26 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

حالم خوب نیست.

سلام خسته نباشید
    من 5سال پیش با اقایی دوست شدم ویک سال پیش عقد کردیم فوق العاده بهش وابستم وکوچک ترین بی محلی که به من میکنه داغون میشم در حدی که سرش جیغ میزنم وشاید حتی بزنمش روی این موضوع خیلی حساس اگه دست روش بلند کنم حسابی قاطی میکنه
    اگه چندروز قبل از پریودم باشه که حسابی حالم خراب میشه جیغ میکشم خودم و میزنم گریه میکنم تاحالا بیش از 10 بار این طوری دعوام شده دیشب دوباره شوهرم و زدم توماشین شوهرم گفت دیگه نمیخوامت ولی باهام اشتی کرد یه عالمه ازش معذرت خواهی کردم ولی گفت اگه یک بار دیگه همچین کاری بکنی بی برو برگشت طلاقت میدم من خیلی بهش وابستم با تموم این حرفا ودعوا ها شب رفتم پیشش موندم همیشم خودم ومقصر میدونم هر یک ماه یه بار این اتفاق میوفته دیگه خسته شدم همش جیغ گریه دعوا کمکم کنید دیشب بهم گفت شب پیشم بمون ولی من گفتم نه باید برم خونه دیگه محلم نذاشت منم توماشین عصبی بودم چون بهش گفتم بیا باهم رابطه داشته باشیم بعد من و ببر خونه محل نذاشت و رفت توماشین منم توراه خونه جیغ کشیدم و زدمش دیگه نمیدونم چیکارکنم

2. کاربران زیر از saye بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    550
    تشکـر
    29
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : حالم خوب نیست.

دوست عزیز سلام
    میفهمم چی میگی.منم دقیقا همین مشکلاتو اوایل ازدواجم داشتم و با این حرکات شوهرمو آزار می دادم و فکر میکردم دست خودم نیست.اما کم کم سعی کردم به خودم بیام و رو آرامشم کار کنم و اینو برای خودم به صورت یه قانون دربیارم که اگه واقعا همسرمو دوست دارم نباید ناراحتش کنم و حتی بخاطر این که تغییرات هورمونی باعث میشد اعصابم بهم بریزه و پرخاش کنم رفتم پیش روانپزشک و اون یه سری دارو بهم داد که تو این دوران مصرف کنم که ظرفیتم بالا بره.در ضمن بطور مداوم مجله رازو مطالعه میکنم که باعث شده خیلی بهتر بشم.
    امیدوارم موفق باشی
    امضای ایشان
    یکی همیشه هست که عاشقه منه...نگام که میکنه پلک نمیزنه
    خودش تنهاست ولی تنهام نمی‌ذاره...دریا که چیزی نیست،عجب دلی داره
    خدایا...دوستت دارم...

4. کاربران زیر از elham19892000 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط saye نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من 5سال پیش با اقایی دوست شدم ویک سال پیش عقد کردیم فوق العاده بهش وابستم وکوچک ترین بی محلی که به من میکنه داغون میشم در حدی که سرش جیغ میزنم وشاید حتی بزنمش روی این موضوع خیلی حساس اگه دست روش بلند کنم حسابی قاطی میکنه
    اگه چندروز قبل از پریودم باشه که حسابی حالم خراب میشه جیغ میکشم خودم و میزنم گریه میکنم تاحالا بیش از 10 بار این طوری دعوام شده دیشب دوباره شوهرم و زدم توماشین شوهرم گفت دیگه نمیخوامت ولی باهام اشتی کرد یه عالمه ازش معذرت خواهی کردم ولی گفت اگه یک بار دیگه همچین کاری بکنی بی برو برگشت طلاقت میدم من خیلی بهش وابستم با تموم این حرفا ودعوا ها شب رفتم پیشش موندم همیشم خودم ومقصر میدونم هر یک ماه یه بار این اتفاق میوفته دیگه خسته شدم همش جیغ گریه دعوا کمکم کنید دیشب بهم گفت شب پیشم بمون ولی من گفتم نه باید برم خونه دیگه محلم نذاشت منم توماشین عصبی بودم چون بهش گفتم بیا باهم رابطه داشته باشیم بعد من و ببر خونه محل نذاشت و رفت توماشین منم توراه خونه جیغ کشیدم و زدمش دیگه نمیدونم چیکارکنم

خب نشون میده که شما همسرتون رو خیلی دوست دارید [replacer_a]

این حساسیتهای زناشویی امتیاز بزرگیه برای اینکه زندگی مشترک رو جذابتر و رو به جلوتر کنه .... ولی به اندازه

چون اگر این حساسیت از حد معقول خارج بشه تبدیل به ... میشه و شما طرف مقابلتون رو فقط و منحصرا" در قید قدرت خودتون میخوایت و این میتونه باعث بروز رفتارهای بدی در شما بشه ...

که در اولین مرحله خود شما بیشتر آسیب دیدید حسادت

پس این اتش ... و محبتتون رو کنترل کنید .. تا از گرمی اون بیشتر لذت ببرید ...

در ضمن دوست خوبمون درست گفتن شما باید از نظر پزشک در مورد تغییرات هورمونی چک بشید...

و یه جمله رو فراموش نکن ...

همیشه طرفت رو دوست داشته باش چون دوستی پختگی میاره و هر پخته ایی دیگه خام نمیشه ...
    برعکس عشق که داغت میکنه ... و هر داغی میتونه سرد بشه ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3537
    تشکـر
    89
    تشکر شده 51 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    0

شما یه جورایی حالت عصبی دارین باید آرامشتونو حفظ کنین،میتونین دم نوش بهار نارنج یا عرقشو و یا چای زعفرون بخورین آرامش بخشه ،همچنین گاوزبان هم مؤثره.

7. کاربران زیر از وروجک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)