نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: خيانت بار دوم شوهر

2763
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2984
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

خيانت بار دوم شوهر

زنى٣٧ساله و مادر دو پسر ١٥ و ٧ سأله هستم ١٦ سال از ازدواجم ميگذره حدودا سه سالى هست كه از اينترنت در خانه استفاده ميكنيم توى اين سه سال من دو بار مچ شوهرم را گرفتم هر دو بار هم با يك زن. من كويت زندگى ميكنم شوهرم پسرعمه ام است و خيلى من ودوس داره و بم ابراز عشق ميكنه حتى اينقدر كه با من بش خوش ميگذره زياد با بچه ها حال نميكنه فقط مشكل اينه كه تا حالا دو بار متوجه خيانتش شدم اونم با يك زن بيوه كويتى كه چهار تا بچه هم داره بچهاى بيست و چند سأله هم داره زنه . حدود دو سال پيش از مسافرت ايران كه بر گشتم متوجه شدم و خيلى خورد شدم نتونست انكار كنه و به دروغ بم گفت تازه چند روزيه با هم چت ميكنيم در صورتى كه من عكس اون زن رو قبل از مسافرتم يعنى دوماه قبل تو گوشيش ديدم ولى از بس بش اطمينان داشتم فكر كردم ممكنه دوست دختر يكى از دوستاش باشه و عكسش رو براى شوهر منم فرستاده عكسش رو بعد اين كه مچ شوهرمو گرفتم تو گوشيش ديدم و متوجه شدم همون زنه است خلاصه كلى حر و بحث و بگو مگو داشتيم و قسم ميخورد كه در حد چت بوده ولى من توى وايبر و تانگو موبايلش هم ديدم كه ابنها تماس صوت و تصويرى هم داشتن بعد با كارآگاه بازيام و وصل كردن گوشيش به كامپيوتر متوجه شدم كه تماس تلفنى هم داشته اند و. او بم دروغ ميگفته البته من همه اينها رو تو چشمش كشيدم كه فك نكنه من خرم و دروغاشو باور كردم ولى بخاطر بچه هام و هم بخاطر اين كه خودش رو دوس داشتم يه فرصت بش دادم و بخشيدمش بهش هم گفتم ميبخشمت كه بعدها دلم نسوزه بگم كاش بخشيده بودمش اونم كه ميديد من همينطور رو تماسهاش حساسم وچك ميكنم تماسهاش رو بم اطمينان خاطر داد و گفت وقتى بت گفتم تمومه ديگه تمومه منم با اين حرفش يه ذره دلم آروم شد مو ديگه باش عادى بودم و مث قبلا بش عشق و علاقه ام رو نثار ميكردم حتى بيشتر از قبل. گذشت حدود يك سال و نيم تا حالا كه براى بار دوم اسم زنه رو روى گوشيش ديدم كه باش چت كرده بود دنيا رو سرم خراب شد بهش گفتم جيغ زدم فرياد كشيدم چرا زندگيمون رو خراب كردى چرا دوباره با اين زنه چت كردى مگه اينقدر دوسش دارى كه نميتونى ولش كنى؟ولى اين بار شوهرم همش انكار ميكنه و قسم ميخوره من هيچ حرفى باش نزدم شايد اشتباه فرستاده رو گوشي من ولى حرفش اصلا با عقل جور درنمياد منم الان كه پنج شش روزى كه از اين جريان گذشته ديگه هيچ حرفى باش نزدم اونم حرف نميزنه يه دلم ميگه خونه و زندگى شونزده سأله و بچه ها رو بزارم برم و ديگه با همچين مرد خائنى زندگى نكنم يه دلم ميگه نه بمونم بالا سر بچه هام و ازشون مراقبت كنم چون از نظر درسي خيلى بم وابسته ان موندم با مردى كه دوبار بم خيانت كرده اونم با يه زن ثروتمند كويتى چكنم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2910
    تشکـر
    2
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : خيانت براى بار دوم

والا از من می شنوی با بزرگای فامیل و پدر مادر خودت و ایشون در میان بذار یه راهی جلو پات بذارند بیان مسئله رو حل کنند .

3. کاربران زیر از patteerr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

pop

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2984
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتى براى من انكار ميكنه مسلما براى بزرگاى فاميل هم انكار ميكنه و تازه منو شكاك جلوشون جلوه هم ميده

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2910
    تشکـر
    2
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Far55 نمایش پست ها
    وقتى براى من انكار ميكنه مسلما براى بزرگاى فاميل هم انكار ميكنه و تازه منو شكاك جلوشون جلوه هم ميده
    یه برنامه ای هست برا گوشیا که طرف هرکجا زنگ میزنه اس میده یه نسخه از زنگ و اس میاد به گوشی شما . از اونا نصب کن امار خطش دستت باشه . واتس اپ هم که backup conversations داره . بزن بکاپ بگیره نشونش بده .

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2984
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

آره شنيدم گوشيش آيفونه خيلى هم پيگيرى كردم تو يوتيوپ طريقه اش رو ياد بگيرم ولى چيزى ازش دستگيرم نشد واتساپ هم بخوام بك آپ بگيرم حجم ميخواد تو آيكلود كه اونم پوليه منم اپل آيديم پولى توش نيست فعلا كه باش حرف نميزنم از خودش و دروغاش حالم بهم ميخوره اگه منو دوس داره پس چرا با اين كاراش داره منو له ميكنه و از بين ميبره

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2356
    تشکـر
    32
    تشکر شده 51 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست من
    واقعا ناراحت شدم ...تو این سایت هیچ کدوم نوشته ها به اندازه ی دردو دل شما ناراحت کننده نبود برام
    اما بیا با هم همه ی جوانب را بسنجیم دو راهی که هست 1.طلاق.....2.ادامه دادن به این زندگی بخاطر بچه ها
    اگه طلاق بگیری ..میری خونه ی بابا مامانت زخم زبون مردم و اینا هم بکنار نگران شدن واسه بچه هات و به خطر افتادن ایندشون چون ممکنه اون ها هم لج بکنن و دیگه درس نخونن .....و باید تا اخر عمرت با اضطراب و تشویش زندگی کنی که من چرا سهمم این شد ؟!
    :
    : :
    :
    اما اگه میدان را خالی نکنی واسه شوهرت و بمونی سر خونه زندگیت و برای گرفتن حقت از این دنیا پافشاری کنی میشوی یک الگو
    اگه اجازه ندهی عزیزترین نزدیکانت بو ببرن از مشکلت میشوی یه شیر زن
    ضعف نشون نده و واسه به ثمر رساندن بچه هات بمون
    اگه از نظر مالی شوهرت اکی هستش بریز و بپاش کن و به خودت برس حسابی
    اگه صبرکنی جواب صبرت را میگیری این رو قول میدم با چشم های خودم دیدم
    :
    :
    :
    در ضمن خواهرم دیگه سراغ سوتی گرفتن ازش نباش....رهاش کن ....به قول بزرگی پا همان جا میره که دل رفته ...ولش کن ....اگه انرژی تو را واسه زندگی کردن ببینه وجدان درد میگیره
    بازم میگم نزار عزیزترین کس بفهمه صدای خورد شدنت را
    این درد فقط مال شما نیس مرد ها همه.........!!!! متاسفم ......
    خدا پشت و پناهت
    امضای ایشان
    این روزها ساکت که بمانی.....
    میگذارند به حساب جواب نداشتنت.....
    عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا احترامشان را نگه داری........

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2984
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

از همدردي تون ممنونم واقعا حرفاتون به دلم نشست توى اين چند روز گذشته من به وايبر اون زن مسج ميدادم و نفرينش ميكردم كه همونطور كه خونه منو خراب كردى خدا خونه دخترات رو خراب كنه و ازش ميپرسيدم چرا زندگيمو خراب كردى ولى زنه اصلا جواب نميداد فقط با هر مسج من عكس پروفايل وايبرش رو عوض ميكرد كه توى اون عكسا نوشته هايي بود كه ميخواست دل منو بسوزونه مثلا توىيكى از عكساش به عربي نوشته بود كسي كه يه بار حلاوت قلب تو را چشيده باشد ديگه نميتونه تو رو ترك كنه وخدا هميشه ما رو با هم نگه داره و توى يه عكس ديگه اش يه قلب قرمز بود كه توش نوشته بود آي لاو يو و پايينش نوشته بود قلب حسودم بسوزه و توى عكسي كه ديشب ديدم برا وايبرش گذاشته بود نوشته بود بيا منو با خودت ببر تا حسودا بسوزن از اينكه من حلال توأم من با ديدن اين عكس خيلى ناراحت شدم گفتم يعنى شوهرم رفته عقدش كرده يا صيغه اش كرده خيلى اعصابم خرد شد وقتى شوهرم از كار اومد و داشت تو آشپزخونه برا خودش چايي درست ميكرد رفتم بش گفتم تو اين زنه رو عقد كردى خيلى تعجب كرد و گفت نه گفتم پس چرا اين زنه به من ميگه من حلالشم ؟ شوهرم فحش بدى به زنه داد من عكس رو نشونش دادم وگفت أصلا همچين چيزى نيست گفتم اگر نيست بايد جلوى روم بش زنگ بزنى و بزارى رو اسپيكر تا من صداى زنه و عكس العملش در مقابل تماس تو رو ببينم قبول كرد من با گوشي شوهرم شماره رو گرفتم ولى هر چى زنگ خورد زنه جواب نداد گفتم حتما الان موقعيتش جور نبوده كه بخواد بات حرف بزنه حتما برات ميزنه دوباره و نشستيم منتظر. يه پنج دقيقه بعد ديدم رو گوشي شوهرم مسج اومد زنه بود نوشته بود لطفا ديگه با من تماس نگير من يه مسج رو اشتباها برات فرستادم زنت سرم رو درد آورده هى به من ميگه زن خراب اگه يه بار ديگه مزاحم من بشيد ازتون شكايت ميكنم
    شوهرم گفت حالا ديدى من هيچ تماسي باش نداشتم من كه هميشه گوشيم رو ميزارم بالا سر تو داخل شارژ وقتى ميخوابم اگه باش حرف ميزدم گوشيمو اين ور و اون ور ول نميكردم برم بخوابم و خلاصه ديشب اوضاع ما هم ختم بخير شد من چون كه قبول كرد جلوم زنگ بزنه و باش حرف بزنه از اين كارش خوشم اومد و باورش كردم خلاصه ديشب آشتى كرديم

9. کاربران زیر از Far55 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

pop

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2356
    تشکـر
    32
    تشکر شده 51 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Far55 نمایش پست ها
    از همدردي تون ممنونم واقعا حرفاتون به دلم نشست توى اين چند روز گذشته من به وايبر اون زن مسج ميدادم و نفرينش ميكردم كه همونطور كه خونه منو خراب كردى خدا خونه دخترات رو خراب كنه و ازش ميپرسيدم چرا زندگيمو خراب كردى ولى زنه اصلا جواب نميداد فقط با هر مسج من عكس پروفايل وايبرش رو عوض ميكرد كه توى اون عكسا نوشته هايي بود كه ميخواست دل منو بسوزونه مثلا توىيكى از عكساش به عربي نوشته بود كسي كه يه بار حلاوت قلب تو را چشيده باشد ديگه نميتونه تو رو ترك كنه وخدا هميشه ما رو با هم نگه داره و توى يه عكس ديگه اش يه قلب قرمز بود كه توش نوشته بود آي لاو يو و پايينش نوشته بود قلب حسودم بسوزه و توى عكسي كه ديشب ديدم برا وايبرش گذاشته بود نوشته بود بيا منو با خودت ببر تا حسودا بسوزن از اينكه من حلال توأم من با ديدن اين عكس خيلى ناراحت شدم گفتم يعنى شوهرم رفته عقدش كرده يا صيغه اش كرده خيلى اعصابم خرد شد وقتى شوهرم از كار اومد و داشت تو آشپزخونه برا خودش چايي درست ميكرد رفتم بش گفتم تو اين زنه رو عقد كردى خيلى تعجب كرد و گفت نه گفتم پس چرا اين زنه به من ميگه من حلالشم ؟ شوهرم فحش بدى به زنه داد من عكس رو نشونش دادم وگفت أصلا همچين چيزى نيست گفتم اگر نيست بايد جلوى روم بش زنگ بزنى و بزارى رو اسپيكر تا من صداى زنه و عكس العملش در مقابل تماس تو رو ببينم قبول كرد من با گوشي شوهرم شماره رو گرفتم ولى هر چى زنگ خورد زنه جواب نداد گفتم حتما الان موقعيتش جور نبوده كه بخواد بات حرف بزنه حتما برات ميزنه دوباره و نشستيم منتظر. يه پنج دقيقه بعد ديدم رو گوشي شوهرم مسج اومد زنه بود نوشته بود لطفا ديگه با من تماس نگير من يه مسج رو اشتباها برات فرستادم زنت سرم رو درد آورده هى به من ميگه زن خراب اگه يه بار ديگه مزاحم من بشيد ازتون شكايت ميكنم
    شوهرم گفت حالا ديدى من هيچ تماسي باش نداشتم من كه هميشه گوشيم رو ميزارم بالا سر تو داخل شارژ وقتى ميخوابم اگه باش حرف ميزدم گوشيمو اين ور و اون ور ول نميكردم برم بخوابم و خلاصه ديشب اوضاع ما هم ختم بخير شد من چون كه قبول كرد جلوم زنگ بزنه و باش حرف بزنه از اين كارش خوشم اومد و باورش كردم خلاصه ديشب آشتى كرديم
    دوست عزیز سلام شاید باور نکنی اما از ظهر ذهنم درگیر مساله ی شما بود و سردرد شدیدی گرفتم
    خیلی خوشحال شدم انقدر که دوباره پست را با صدای بلند خوندم
    خدا رو هزااااااااااااااااااااااا ااااار مرتبه شکر
    پس از این به بعد مراقب زندگیت باش ...بیشتر واسه شوهرت وقت بزار....بیشتر از قبل به خودت برس......
    دعاگوی شماهستم انشاالله که عاقبت بخیر شین و در کنار شوهرت پیر بشی.خدا پشت و پناه خودوخانواده ات

امضای ایشان
    این روزها ساکت که بمانی.....
    میگذارند به حساب جواب نداشتنت.....
    عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا احترامشان را نگه داری........

11. کاربران زیر از خانم دکتر اینده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

pop

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2984
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانم دكتر عزيز ببخشيد اگه ناراحتتون كردم قصدم مشورت كردن با شما بود و اينكه يه راه حلى پيش پام بگذارين شما از شنيدن جريان من سردرد گرفتين من خودم توى اين شش روز گذشته نميدونيد كه چى كشيدم الان كه آشتى كرديم و حرف ميزنيم هنوز چشمام درست باز نميشن از بس كه گريه كردم چشمام جمع شدن هنوز داغ تو سينه ام رو حس ميكنم هر چى نفس عميق ميكشم راحت نميشم
    تصميم گرفتم ديگه بش اعتماد كنم و گير بش ندم ديشب كه آشتى كرديم منو هى مي بوسيد و ميگفت چقد عاشقمه و دوستم داره البته هميشه بهم ابراز عشق ميكرد ولى لحن ديشبش يجورى بود كه انگار داره خدا رو شكر ميكنه از اينكه دوباره منو بدست آورده
    خدا رو شاكرم كه دوباره زندگى دوست داشتنيم رو بدست آوردم از كمك و همدلى شما هم ممنونم خيلى لطف كردين

13. کاربران زیر از Far55 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد