نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: اختلاف سن بالای دختر

1560
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3023
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اختلاف سن بالای دختر

من مردی هستم 36 ساله، اهل قلم و روزنامه نگار. به دلیل مشکلاتی مثل اعتیاد و نابسامانی های خانوادگی تا امروز مجرد هستم. از حدود 6 سال پیش - بعد از حدود یک دهه درگیری با مشکل اعتیاد - به کمک برنامه انجمن معتادان گمنام اعتیادم را ترک کردم و زندگی سالمی تا امروز در پیش گرفتم. 1 سال پیش در محل کار با دختری آشنا شدم و سخت به او علاقه مند شدم. در واقع عاشق این دختر شدم. ابتدا از فکر کردن به ازدواج ترس داشتم اما بعد این دختر تشویقم کرد و به این باور رسیدم که می توانم مسئولیت زندگی مشترک را قبول کنم. خانواده این دختر و مخصوصا پدرش با ازدواج ما مخالفت کردند. علت مخالفت گذشته تاریک من، اختلاف سنی 9 ساله ما و وضعیت مالی ضعیف من است. در ابتدا دختر می گفت با گذشت زمان مخالفت خانواده اش برطرف خواهد شد. اخیرا به من گفت با مشاور صحبت کرده و مشاور توصیه کرده از این ازدواج صرف نظر کند. گفت: مشاور می گوید به علت مشکلاتی که در زندگی داشته ای دنبال یک پناهگاه روحی بودی و در وضعیت بی ثبات روحی - روانی تصمیم به ازدواج با این مرد - یعنی من - گرفتی. وقتی به ثبات روحی - روانی برسی تفاوت سن و دیدگاه ها آزارت خواهد داد. از این دختر خواستم رابطه را قطع کنیم اما او به این کار هم رضایت نمی دهد. می گوید مرا دوست دارد و نمی خواهد رابطه مان به پایان برسد. راستش من هم دلبستگی شدیدی به او دارم و شهامت قطع این رابطه را ندارم. سرگردان مانده ام که چه کار کنم و عاقبت چه خواهد شد؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    2356
    تشکـر
    32
    تشکر شده 51 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سردرگم هستم که آیا به رابطه ادامه بدهم یا نه؟

سلام دوست من
    اگه نگاهت را عوض کنی ینی از زاویه ی احساسی نگاه نکنی به این مساله چطور؟؟؟؟ ایا این ازدواج درسته؟؟

پدرش که مخالف این ازدواجه ........پس شما هر چند که سخته اما بکش کنار ...........!!!!!
    امضای ایشان
    این روزها ساکت که بمانی.....
    میگذارند به حساب جواب نداشتنت.....
    عمرا اگر بفهمند داری جان میکنی تا احترامشان را نگه داری........

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شما 6 ساله پاکید پس به یاری خدا می تونید بقیه زندگی هم پاک باشید
    در مورد اون دخترخانم هم یا باید پدرش رو قانع کنید که پاک شدید و دیگه بر نمی گردید به اون دوران یا اون خانم اگه قصده ازدواج نداره بهتره خودتون رابطه رو قطع کنید و کسی رو پیدا کنید که بتونید باهاش ازدواج کنید
    موفق باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3023
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . حرفاتون کاملا منطقیه اما من آدم احساسی هستم و نمی تونم از پس احساساتم بربیام. آخه چطور قطع رابطه کنم با دختری که این قدر دوستش دارم؟ اون دختر دلش می خواد با من ازدواج کنه اما تردید داره که ازدواجمون با وجود مخالفتهای خانوادش و تفاوت سنی و فرهنگی موفقیت آمیز بشه .به تازگی باش صحبت کردم گفت یکسال دیگه صبر کنیم درس من تموم بشه و کار ثابتی پیدا کنم اینطوری شاید استقلال بیشتری از خانواده پیدا کنم و مخالفتشون تاثیری در ازدواج ما نگذاره. من از این که این رابطه رو قطع کنم می ترسم. و همش به خودم میگم حتما وضعیت تغییر میکنه و ما با هم خوشبخت میشیم.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3051
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مجتبی کاوه نمایش پست ها
    من مردی هستم 36 ساله، اهل قلم و روزنامه نگار. به دلیل مشکلاتی مثل اعتیاد و نابسامانی های خانوادگی تا امروز مجرد هستم. از حدود 6 سال پیش - بعد از حدود یک دهه درگیری با مشکل اعتیاد - به کمک برنامه انجمن معتادان گمنام اعتیادم را ترک کردم و زندگی سالمی تا امروز در پیش گرفتم. 1 سال پیش در محل کار با دختری آشنا شدم و سخت به او علاقه مند شدم. در واقع عاشق این دختر شدم. ابتدا از فکر کردن به ازدواج ترس داشتم اما بعد این دختر تشویقم کرد و به این باور رسیدم که می توانم مسئولیت زندگی مشترک را قبول کنم. خانواده این دختر و مخصوصا پدرش با ازدواج ما مخالفت کردند. علت مخالفت گذشته تاریک من، اختلاف سنی 9 ساله ما و وضعیت مالی ضعیف من است. در ابتدا دختر می گفت با گذشت زمان مخالفت خانواده اش برطرف خواهد شد. اخیرا به من گفت با مشاور صحبت کرده و مشاور توصیه کرده از این ازدواج صرف نظر کند. گفت: مشاور می گوید به علت مشکلاتی که در زندگی داشته ای دنبال یک پناهگاه روحی بودی و در وضعیت بی ثبات روحی - روانی تصمیم به ازدواج با این مرد - یعنی من - گرفتی. وقتی به ثبات روحی - روانی برسی تفاوت سن و دیدگاه ها آزارت خواهد داد. از این دختر خواستم رابطه را قطع کنیم اما او به این کار هم رضایت نمی دهد. می گوید مرا دوست دارد و نمی خواهد رابطه مان به پایان برسد. راستش من هم دلبستگی شدیدی به او دارم و شهامت قطع این رابطه را ندارم. سرگردان مانده ام که چه کار کنم و عاقبت چه خواهد شد؟
    همو
    میخواین ازدواج کنین دا عجبا

فرستاده شده از C2305ِ من با Tapatalk

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23008
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اختلاف سن بالای دختر

حتما ازدواج کن..
    خانوادشو رو قانع کن..همه تلاشتو بکن..توی کار هم بیشتر تلاش کن .. خدا کمکت میکنه وضع مالیت بهتر میشه انشالله..
    وقتی دختری که با این سن و سال میگه دوستت داره الکی نیست..
    برو دنبالش

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22494
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اختلاف سن بالای دختر

سلام
    برو دنبال یک کیس مناسب با تفاوت سنی 3 تا5 سال

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد