نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: شرایط ازدواج رو ندارم

2745
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3037
    تشکـر
    8
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

شرایط ازدواج رو ندارم

با شرایط فوق به شدت معتقدم باید سن کم ازدواج کرد، چرا که درس خوندن و پول درآوردن بدون خانواده و استقلال فایده نداره
    بالاخره یه روز به این اشتباه قبطه خواهیم خورد، اما با این وجود چطور دختر ایده آل پیدا کنم و اصلا کی حاضر میشه به همچین شخصی اطمینان کنه؟!
    از لحاظی دخترای مردم رو هم درک میکنم که از سر راه نیومدند که بخوان مفت و بدون ضمانت توی این زمونه بی همه چیز ،دست یه پسر دانشجوی بیکار بدهند
    البته بگم شخصا در یه خونواده ای رشد کردم که ارزشش به در وهله اول به مذهب، پایبندی به اصول خانواده، اخلاق و مردم داری هست.
    بهمین خاطر هست که توی اطرافیان وجهه خوبی داریم الحمدلله.

با این وجود ارزش های من داره به عتیقه تبدیل میشه و خاک میخوره، جامعه هم همچنان داره بی ثبات تر میشه، روز به روز به عشق های پوشالی اضافه میشه، سن ها بالا میره، میل به تحصیلات بیشتر، توقع رفاه و پست و تجملات و چشم هم چشمی
    واقعا تا کجا میخواد پیش بره نمیدونم اما همچنان سر من بی کلاه مونده
    از طرفی دلم میخواد برای تحصیلات عالیه بیرون از ایران برم که با عائله نمیشه
    "حمید"

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2910
    تشکـر
    2
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دانشجو هستم دستم تو جیب خودم نیست ولی دوست دارم ازدواج کنم و مستقل بشم نمیتونم. نظرت چیه؟

حاجی پول پله دستت نباشه خدا شاهده اعصاب خوردکنیه هر شب . مثلا شما از خونه خودتون نگاه کن . هر روز میخرن میخوری می پوشی و اینا بعد حالا فرض کن نباشه . یه روز نخور دو روز نخور سه روز نخور بعدش اعصابت داغوون میشه اعصاب باباتم از همه بدتر . همه میگن پول نداشتی غلط کردی زن خواستی و هزار جور دردسر پیش میاد که پشیمون میشی . به اعتقادات مذهبی کسیم کاری ندارم ولی الان در جامعه پول در اولویته .

3. 2 کاربران زیر از patteerr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3037
    تشکـر
    8
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دانشجو هستم دستم تو جیب خودم نیست ولی دوست دارم ازدواج کنم و مستقل بشم نمیتونم. نظرت چیه؟

درست ولی دنبال راه حل همین مشکلم
    ویرایش توسط hirsoft : 04-01-2014 در ساعت 04:16 PM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2535
    تشکـر
    204
    تشکر شده 530 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    11

ادیت شد
    ویرایش توسط _Amir_ : 01-19-2015 در ساعت 10:02 PM
    امضای ایشان
    کسی حالمو نپرسه...
    دیگه حالی ندارم...
    فقط نفس میکشم...

6. 3 کاربران زیر از _Amir_ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

عاقبت جوينده يابنده بود. يكشبه نميتوان ميلياردر شد ولي بنظر من اگه خدا بخواهد و بعدش اراده خودت و شرايط اجتماعي ديگه ميتوني انقدر پيدا كني كه دستت جلوي كسي دراز نكني.
    در ضمن مگه هركس بهترين و بالاترين مدل ماشين زير پاش هست همه چيز تو زندگيش رديفه؟

8. کاربران زیر از هستي يگانه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3579
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خوش به حالت . چند نفر هستن بهت راهنمایی کنن . من چی ؟ چرا هیچ کس جواب منو نمیده ؟

10. کاربران زیر از گیتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

بی خیال شو دادا منم مث خودتم - فکرمه برم انور برو درستو بخون از زندگی مجردی لذت ببر - دختر جماعت ارزش روزای خوب مجردی رو ندارن برو حال میکن مگو چیست حال ادم درس خارجو واسه ازدوا یا واسه دختر ول میکنه !! اونم اکثر دخترای بی ارزش امروز (منظورم با همه نیست خوبم هست البته خیلی کم)

12. 2 کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط گیتا نمایش پست ها
    خوش به حالت . چند نفر هستن بهت راهنمایی کنن . من چی ؟ چرا هیچ کس جواب منو نمیده ؟
    گیتاخانم چی شده ؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

14. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    بی خیال شو دادا منم مث خودتم - فکرمه برم انور برو درستو بخون از زندگی مجردی لذت ببر - دختر جماعت ارزش روزای خوب مجردی رو ندارن برو حال میکن مگو چیست حال ادم درس خارجو واسه ازدوا یا واسه دختر ول میکنه !! اونم اکثر دخترای بی ارزش امروز (منظورم با همه نیست خوبم هست البته خیلی کم)
    آقای رونالدو شما از صحبتتاون مشخصه آدم عصبی مزاجی هستید برادر من.بجای اینکه صورت مسئله را پاک کنی ریشه یابی کن ببین بخاطر همین رواج یافتن مال و مکنته که ازدواجا سخت شده شما دیر زن میگیرید سن ازدواج میره بالا و جوونا چه دختر چه پسر به انحراف کشیده میشن.توجه کنید سن ازدواج کجاس سن بلوغ کجا؟!(منظور منو به بلوغ جنسی نگیرید بلوغ عاطفی هم شامل میشه یعنی نیاز به همدم و ارضای حس تعلق خاطر)پس همونقدری که دخترا بی ارزش میشن پسرا هم میشن(شما به خودت نگاه نکن) و آیا این واژه صحیحه: اکثر پسرای بی ارزش امروز ؟

16. 3 کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    دوست محترم شما با این لحن زیبایتان و راهنمایی خوبتان در مورد حال و حول! انتظار دارید که یک دختر پاک ، زیبا ودر عین حال پک با شما ازدواج کند آیا؟! خیلی این نظرتون به نظرم توهین بود به کل سیستم بشری!

18. 3 کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز تو در بهترین موقعیت هستی
    هیچوقت انسان به چیزی که داره قانع نیست خوب این خصلت هر انسانیه اما انسان از اونحایی که عقل داره و قدرت سازمان دهی داره باید بتونه خصلت هاشو سازمان دهی کنه. یعنی باید تا حدی باشه که هم تورو به سمت تلاش بیشتر بکشونه و هم نا امیدت نکنه .از طرفی از ایمانت کم نکنه
    تو زندگی همیشه واسه بدست آوردن چیزای خوب سخت تلاش کن اما سخت نگیر!
    مستقل شدن فقط به ازدواج کردن که نیست. فعلا تو فکر اینچیزا نباش اما هدفتو بزار واسه زندگی کردن نه عشق و حال.
    یه سری کتاب هست واسه اشتغال و پولدار شدن! بهتره اونارو مطالعه کنی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)