نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: خیلی داغون شدم کمک کنید

2077
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2954
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی داغون شدم کمک کنید

سلام من سه ساله ازدواج کردم چند ماهی فهمیدم شوهرم متادون میخوره خیلی گریه میکنم عشق و علاقم خیلی کم شده نسبت بهش از روی اجبار باهاش زندگی میکنم نه راهه پس دارم نه راهه پیش از زندگی کردن خسته شدم وقتی مامانش اینا میان شهرمون چون همسایمون هستن یکسر دوست داره بره پیش اونا کاراشونو انجام بده منو تو زندگیش نمیبینه خیلی خیلی به اونا وابسته اس وقتی اونا میرن برا چند روز من نفس راحت میکشم خداروشکر تو بچه دار شدن مشکل داره با یه عمل شاید حل بشه من یه بچه سقط کردم بعضی دکترا گفتن چون نطفش ضعیف بوده بچه سقط شده اما خانوادش با خودش انکار کردن گفتن اگه نطفه ضعیف بوده بچه تشکیل نمیشده الانم میگه دوست دارم برم عمل کنم بچه دار شیم من اصلا با این وضعش دوست ندارم بچه دار شم نمیدونم پیش خودم میگم اخرش چی بیام بهش بگم تو برو ترک کن تا من بچه ازت بخوام اگه اینجوری بگم که روش بیشتر تو روم باز میشه اخلاقش اینه هر وقت کار اشتباهی میکنه من متوجه میشم انکار میکنه دروغ میگه به نظرم اینجور ادما نمیتونن تغییر کنن چون یه کار اشتیاهی انجام میداد بهش گفتم خیلی دعواها شدهمش وعده داد که دیگه نمیکنم اما نتونست کاشکی خدا منو میبرد راحت میشدم دیگه مجبور نبودم با ادمی که قول ومنطق نداره زندگی کنم
    ویرایش توسط tulip : 04-03-2014 در ساعت 11:13 AM
    امضای ایشان
    زندگی نمیکنم فقط ادامه میدهم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2954
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیلی داغون شدم کمک کنید

چرا کسی جوابمو نمیده مگه اینجا مشاوره انلاین وجود نداره؟ من کمک میخوام یک جواب سنجیده خواهش میکنم جواب بدید
    امضای ایشان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1137
    تشکـر
    39
    تشکر شده 63 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام دوست عزیز
    هیچوقت حتی در بدترین موارد هم کفر نگین و نگین که کاش اینطوری شه کاش اونطوری شه!!!مشاورین سایت نیستن ظاهرا ولی معمولا بچه ها راهنمایی های خوبی میکنن.
    شوهرتون میدونن که شما متوجه شدین ؟؟؟شما مگه با مادرشوهرتون مشکلی دارین؟یعنی دوست ندارین شوهرتون با اونا باشه؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1137
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    11

میتونین کاری کنید که ایشون رو راضی کنید ببرین مشاوره تا ترک کنن یا نه مصلا غیر مستقیم یه طوری سر سحبت رو باز کنید که مثلا وای بنده خدا یکی از دوستام تازه فهمیده شوهرش متادون مصرف میکنه؟آخه درسته آدم زندگیشو خراب کنه؟این شکلی بگین ببینید ایشون چه طوری جبهه گیری میکنن؟!دلیلی میارن مثلا از اون شخص خیالی دفاع میکنن مثلا میان میگن لابد مشکلی داشته شاید زنش درکش نمیکنه یا نمیدونم چند تا دیگه دلیل الکی که لااقل شما متوجه بشین دلیل مصرف ایشون چی بوده!!

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2954
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نه نمیدونه من عمدا به روش نیوردم چون میدونم اگه بهش بگم همش وعده الکی میده منو میپیچونه نهایتش بچه دار شدیم دوباره میره دنبالش ریشه ی اعتیادش از مجردیش بوده چون میبایسته ازمایش عدم اعتیاد بده ترک کرده بعداز عقد شروع کرده که من بعد از عروسی متوجه شدم قهر کردم گفتم به یه شرط باهات ادامه میدم که هر هفته برام تست مرفین بدی دیده متادون مرفین نداره نیازشم بر اورده میکنه تو تستم ضایع نمیشه رو اورده به متادون واقعا بی منطقه چون امتحان خودشو پس داده چون ناس میگذاشت من فهمیدم دعواشد قهر کردم همش وعده پوچ میداد سه ساله قراره بزاره کنار اما نگذاشته به نظر شما اون که راحته نمیزاره کنار متادونو میزاره کنار من ناسو به روش اوردم روش تو روم باز شد اگه اینو به روش بیارم که دیگه خیلی راحت به جا متادون میشینه راحت جلوم تریاک میکشه مادر شوهرم خیلی سیاست داره همش دوست دارن من نوکرشون باشم چون بعداز سقط ازشون گلایه کردم گفتم چرا پشت سرم حرف میزنین با اون حال روحی بدی که داشتم اومد در خونمون گفت تو ادم نیستی به پدرم مادرم داداشام توهین کرد به شوهرم زیاد از حد بهش زنگ میزنن هی اینو بگیر هی اونو بگیر هر وقت من مریضم بیشتر اونو میکشونن سمت خودشون اصلا اگه متادونو ناسو بزاره کنار مامانش اینا هر جور دوست دارن رفتار کنن دیگه برام مهم نیست من فکر میکنم گاهی وقتا میگن بیا فکر میکنم میره بهش مواد بدن راش بندازن برا همین بیشتر حساس شدم بخدا خسته شدم هیچ میلی به زندگی ندارم ولی مجبورم ادامه بدم از طلاق میترسم
    امضای ایشان

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2954
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ساینا جونم ممنونم که جواب دادی عزیزم
    امضای ایشان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

چرا کمکش نمکنید که ترک کنه متادون خیلی خطرناکه اگه میتونید یه سری به این سایت بزنید شاید بتونه کمکتون کنه عزیزم

nasimerahai.mihanblog.com/extrapage/ky
    ویرایش توسط farimah : 04-04-2014 در ساعت 07:27 PM

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1137
    تشکـر
    39
    میزان امتیاز
    11

خواهش میکنم

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3084
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ببین عزیزم اول سعی کن یه کم آروم باشی به خودت روحیه بده اول بعدش دنباله راه حل بگرد مطمن باش حل میشه.اولا بنظرم به هیچ وجه فعلا نزار بچه دار شی چونکه فقط گرفتار میشی فعلا بزار ترک کنه همونطور که بچه ها گفتن بهش بگو که فهمیدی اما مستقیم نگو بعدش برو تحت نظر پزشک ترک کنه اونجوری دیگه خیالت راحت میشه عزیزم موافق باشی

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2954
    تشکـر
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من گفتم بهتون اون در این موارد اصلا قول نداره قسم الکی میخوره اگه بداخلاق بود اگه کتک میزد اگه ازادی بهم نمیداد ازش طلاق میگرفتم خصوصیات اخلاقیش خوبه ولی در این موارد همش وعده الکی میده دروغ میگه نمیتونم بهش اعتماد کنم اگه به روش بیارم روش تو روم باز میشه دیگه جلو خودم میخوره مثل ناس گذاشتنش بچه ها بخدا انقده شرمنده میشم وقتی اینجوری خیلی راحت باهاتون حرف میزنم اما چاره ای ندارم واقعا نمیدونم چیکار کنم چون نطفش ضعیفه هرچی بیشتر از اینا مصرف کنه خطر بیشتری تهدیدش میکنه ممکنه حتی عملم روش جواب نده من مجبور شم ای وی اف کنم
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)