نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: عشق قبل ازدواج

3166
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3106
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق قبل ازدواج

سلام
    سال نو مبارک
    من یک سوال داشتم اگر پسری به همراه مادرش یک جلسه به خواستگاری بیاد و بعد 2 طرف تصمیم بگیرند که مدت بیشتری دختر و پسر رفت وآمد داشته باشند تا بیشتر آشنا بشوند(دختر و پسر از طریق معرف آشنا شدند) و این مدت 6 ماه باشه و تو این مدت دختر متوجه می شه که پسربه او کم زنگ می زنه(1 بار تو هفته) و اس ام اس هم کم می ده بیشتر تماس ها و اصرار برای برقراری ارتباط بیشتر از طرف دختر هست.از طرفی از خانواده پسر هم خبری نمی شود,آیا ادامه دادن این رابطه به صلاح هست؟خانواده دختر دوست دارند با خانواده پسر بیشتر آشنا بشوند ولی پسر می گوید اول ما (دختر وپسر) باید به عشق قبل ازدواج برسیم و بعد من خانواده ام را بیاورم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با تشکر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : راهنمایی در مورد ادامه دادن رابطه

سلام
    معمولش اینه که خانواده پسر اصرار داشته باشن
    بعدش هم هفته ای 1 بار تماس بنظرم خیلی کمه برا آشنایی
    عشق قبله ازدواج چه معنی میده؟
    اگه ملاک هاتون بهم بخوره بعد ازدواج عشق بدست میاد
    بنظرم شما هم یه مدت سنگین باش و تماس نگیر و پبام نده ببین چی میشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3106
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دختر هم خسته شده و به همین نتیجه رسیده و می خواهد پیش یک مشاور برود. پسر ابتدا قبول نمی کرد که به پیش مشاور بروند ولی الان قبول کرده. ظاهرا این آقا خودش همه کاره هست در خانواده خودشان .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3128
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من دختری 35 ساله هستم.با تحصیلات لیسانس و شاغل.با یکی از همکارانم رابطه عاطفی پیدا کرده ام .اول رابطه ما فقط جنبه همکاری داشت و کاملا رسمی بود ولی بعضی وقتها ایشان در مورد مسایل جامعه و این طور چیزها حرف میزد. ما ارتباط پیامکی داشتیم که البته یا کاری بود و یا پیام مناسبتی ولی عاطفی نه. تا اینکه ایشان در یکی از پیامک هایش حرف دل را وسط کشید و خلاصه همه چیز از آنجا شروع شد.
    من اول جبهه گرفتم ولی چون همیشه قبولش داشتم راستش را بخواهید خیلی ناراحت نشدم.با توجه به بحث هایی که میکرد فکر کردم زمینه چینی میکرده ومن هم دلبسته شدم ،چون فکر میکردم کیس بسیار مناسبی است ولی بعد از مدتی که حرف ازدواج را وسط کشیدم با صراحت کامل گفت که قصد ازدواج ندارد.ارتباط عاطفی مان را قطع کردم ولی همچنان ارتباط کاری داشتیم.ولی نتوانستم تحمل کنم ومجدد ارتباط عاطفی مان را شروع کردم. البته در محیط کار کاملا رسمی بودیم و ارتباط عاطفی ما فقط از طریق پیامک بود.خیلی سعی کردم با بحث و تحقیق اورا به سمت ازدواج سوق دهم ولی حرفش یک کلام است. برای بار دوم تصمیم به قطع رابطه گرفتم و این بار نزدیک به 5 ماه همه چیز تمام شد .حتی محیط کارم را عوض کردم ولی باز با پیامک های مناسبتی و بحثی رابطه مان شروع شد و دوباره به پیامک های عاطفی رسیدیم که البته همیشه هم شروع کننده من بوده ام. میدانم راهم اشتباه است ولی نمی توانم فراموشش کنم. تمام وجودم را تسخیر کرده و کارم شده در خفا و پنهانی اشک ریختن. هرچه دعا بوده خوانده ام وکلی نذر کرده ام که اگر قرار است به او نرسم خدا مهرش را از دلم پاک کند ولی هیچ اتفاقی نمی افتد. موضوع اینجاست که حس میکنم او هم طالب ازدواج با من هست ولی مساله ای دارد که مانعش شده و نمی خواهد بگوید تا من را درگیر نکند. تورو خدا کمکم کنید.ممنون

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3128
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

جواب را چطور دریافت کنیم ؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    وقتی مستقیما می گه قصده ازدواج نداره بهتره برای همیشه فراموشش کنید
    یه سوال : اون آقا چند سالشه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد