نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: دلتنگ عشق گذشته

1208
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3131
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دلتنگ عشق گذشته

سلام..
    نمیدونم چی باید بگم ولی میدونم اینجا اخرین روزنه امیدم هست..من 20 سالمه و 2 سال که ازدواج کردم قبل از ازدواجم 1 سال با پسری رابطه عاشانه داشتم و اومد خواستگاری و خونوادم قبول نکردن و من تن به ازدواج زوری دادم..ولی بعد از 2 ماه از ازدواجم نتونستم طاقت بیارم و به اون پسر زنگ زدم..و کلی گریه کردم..اما باهاش رابطه مو قطع کردم ..فقط گاهی اوقات که خیلی بیتاب میشدم بهش زنگ میزدم و دوباره سر 1ساعت همه چیز تموم میشد..الان 6ماهه که عروسی کردم ولی واقعا دارم روانی میشم..شوهرم ادم بدی نیست ولی تو زندگی ما اون عشقی که ارزو داشتم نیست..مشکلم الان اینه که زندگیمو دوست دارم..شوهرم و دوست دارم ولی اون پسر رو هم دوست دارم..نمیتونم خاطره ها و عشقشو فراموش کنم..نمیتونم دلتنگش نشم..نمیتونم جلو خودمو بگیرم که گاهی اوقات بهش زنگ نزنم..اون هنوزم عاشقانه من و میپرسته..اما من ادم خیانت کاری نیستم..نمیدونم باید چیکار کنم..شبا تا صبح بیدارم و اشک میریزم..تورو خدا اگه میتونید کمکم کنید..از زندگی بریدم..گاهی فکر میکنم اگر نبودم این همه غصه نداشتم..خواهش میکنم کمکم کنید..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کمکم کنید

سلام
    از آثار روابط قبله ازدواج همیناست دگ
    حالا باید سعی کنید فراموشش کنید
    رابطتون با خدا چطوره؟
    سعی کن نماز بخون روزه بگیر
    روزه صبر انسان رو زیاد می کنه
    از طرفی هم تو دگ کم کم باید مادر بشی
    به فکر بچه باش
    به هیچ وجه دگ باهاش تماس نگیر

3. 2 کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3131
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

هرکاری فکرشو بکنی کردم..اهل نماز و روزم هستم که الان نمیتونم خیانت کنم..
    هر رابطه ای اینطوری نمیشه خیلیا مثل من بودن ولی الان زندگیشون خوبه..بدبخت اون کسیه که مثل من عشق باشه کل رابطه نه 1 رابطه مثل همه رابطه ها..

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

من دوستان زيادي دارم كه اكثرشون مثل شما فكر ميكنند هركسي فكر ميكنه فقط خودش عاشقه و ديگران انچنين نيستند.
    عزيزم اينكه اهل نماز و روزه باشي با اينكه باشناخت واقعي خدا ادم نماز بخونه و روزه بگيره ياحتي غسل صبر انجام بده خيلي فرق داره.توخودت چقدر بخدا و روز قيامت ايمان داري؟ به اينكه اين دوري تو از عشقت شايد باعث بشه كمي از بارگناهت رو كم كنه و اون دنيا عذاب كمتري رو بچشي وياشايد حتي مستقيم وارد بهشت بشي چقدر فكر كردي اصلا فكر كردي يا نه؟ نميدونم چه جور فكري داري ولي انقدر ميدونم اگه واقعا بخدا اعتقاد داشته باشي فقط به شوهر و زندگي آينده ات فكر ميكني و مطمئن باش دوست پسرت يك روز ازدواج ميكنه واصلا به تو فكر نخواهد كرد. بازهم ميگم مطمئن باش.
    بخدا توكل كن و به هيچكس ديگه اي غيراز شوهرت و زندگي خوش اينده ات فكر نكن.كه فقط پشيموني مياره.

6. 2 کاربران زیر از هستي يگانه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3131
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

منم به حرفات اعتقاد دارم اما به خدایی که میپرستیم دست خودم نیست..انگار معتاد شدم..انگار دارم روانی میشم..نمیخوام بهش فکرکنم..شوهرمو دوست دارم اما اونم دو.ست دارم..باید جای من باشین تا بفهمین من چی میگم..

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    2316
    تشکـر
    82
    تشکر شده 196 بار در 122 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه اینجور بود نباید ازدواج می کردی با این یکی
    همین که اونم دوست داری یعنی خیانت
    خدا در سوره احزاب فرموده
    خداوند در یک انسان دو قلب قرار نداده
    این مفهوم گسترده ای داره
    یک مفهومش اینه که انسان همزمان نباید وقتی شوهر داره نباید به کسه دیگه ای فکر کنه چه برسه به اینکه علاقه داشته باشه
    این خروج از دایره انسانیته
    ببخشیدا

9. کاربران زیر از تک ستاره بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3173
    تشکـر
    0
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

حق داری. خیلی سخته ولی راه حل داره....پیش خودت فکر کن هر وقت من به شوهرم خیانت کنمو به یه پسر غریبه زنگ بزنم خب شوهرم هم به من خیانت میکنه و به زنای غریبه نگاه میکنه و رابطه برقرار میکنه...دنیا دار مکافاته...نیوتن میگه هر عملی عکس العملی داره مساوی با آن ولی در خلاف جهت آن... عکس العمل شوهرتو میبینی به زودی...
    پسرس که باهاش رابطه داری یه روزی ازت میخواد باهاش رابطه ی جنسی داشته باشی .میگه اگه قبول نکنی به شوهرت میگم خودت به من زنگ میزدی و شوهرت پرینت تلفن میگیره و میفهمه و رسوا میشی.یا خود پسره پرینت تلفنشو نشون شوهرت میده و شوهرت طلاقت میده و آبروتو میبره و اون پسره هم زن مطلقه ی خیانتکار نمیخواد و باهات ازدواج نمیکنه.از این جا رونده و از اونجا مونده میشی. حالا خود دانی.

11. 3 کاربران زیر از ziba بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیزم من دقیقا با نظر تک ستاره و زیبا موافقم عواقبش وحشتناکه زندگیت متلاشی میشه
    میدونی به نظر من این این نفس ما هست که مهیب میزنه به کارها ی اشتباه
    به نظرم تا میای به اون فکر کنی صلوات بفرست و همیشه از خدا بخواه فکر اون رو از ذهنت بیرون کنه تا مرتکب گناه نشی
    مردها و پسرها بخاطر هوسشون دست به هر کاری میزنن
    خیلی مواظب باش چون هیچ مردی قابل پیشبینی نیست هیچ مردی
    موفق باشی گلم

13. کاربران زیر از rahil بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3174
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

میدونی گلم!ایناهمه نظرادمای عاقل بود...ادم عاشق مثه اینانظرنمیده.راهکارنمیده... ی موقعیتی شبیه موقعیت تورو یکی ازهمکلاسی های من داشت..اون حتی بعدعروسیش باپسره فرارکرد!ولی چنین کاری خاک برسریه..میدونی چرا؟چون اون پسراگه ازعمق وجودش وباهمه ی دنیاش اونومیخواست قبل ازازدواجش وبعدازمخالفت خونواده ها فرارمیکردن...اینم نهایتی عاشقیه هردوطرفو میرسونه..ولی الان شماتنهاراهت سوختن وساختن..دل منطق سرش نمیشه.اینوفقط عاشقامیفهمن...من شوهرم داره زجرم میده..همه چیز برام شده عذاب..عذاب روحی ازهمه نوع دارم..تو خونه حبسم..ولی عاشقشم.اگه کسی رو این پست جواب بذاره ک دیونه م ناراحت نمیشن..چون ازنظرعاقلاکارعشق ودل دیونگیه...ولی درموردشمافقط میتونم بگم اون اقااگه خیلی براش ازش داشتی حتماحتماحتماحتماحتمایکاری میکردتابهم برسید...باورکن خیلیا اینجورین..اطراف همه پره ازاینجورادما وحکایتای مختلف از عشق...عزیزم این امتحان وازمایش خداست..توش شکست نخورک پس ازمرگت سرت پایین باشه..خودتو اراده تو قوی کن..وب قلبت بگو خفه شو..من فقط وفقط شوهرمومیخوا..دوست صمیمی من مثه توهستش..دقیقادقیقاهمین حرفای شمارومیزنه..ولی ازوقتی باخودش وبادلش اتمام حجت کردوتصمیم گرفت ک دیگه ب کسی جز شوهرش فکرنکنه..واقعانکرد..شباموقع خواب اهنگ غمگین گوش نمیکرد.بجاش کتاب روگوشیش میخوندیارادیوگوش میداد..احتی با پیامک بامن ودوستامون حرف میزد..توی روزخودشومشغول کلاسای متفاوت وکارای خونه وبچه داری میکرد...الان هروقت بازخواستی برای اون اقازنگ بزنی یااس بدی مطمین باش ی روز شوهرت میفهمه..این ی قانونه..یک بارجستی ملخک.دوبارجستی لخک..بارسوم تو دستی ملخک...متوجه ای عزیزم؟...هروقت خواستی اس بدی بهش یابزنگی خداروجلوت تصورکن ک داره باقیافه ی ناراحت نگات میکنه ک میگه اینه جواب این عشقی ک من به تو دارم؟ک بیای ب شوهرت ک سرشومیندازه پایین..خیلی انسان وار داره کنارت زندگی میکنه بهت همه چیزمیده..حتی بافکرکردن ب یکی دیگه وحتی ی پله بالاتر..باهاش تماس داشتن..بهش خیانت کنی...روح خودتابا بوی گندخیانت الوده نکن..مثه تو زیادن ولی الان میدونن ک چاره ای جز فراموش کردنه سطحی ندارن..قلبو ولش کن!میتونی بزنی دم دهنش بگی خفه شو.من میخوام انسان باشم..من دارم زندگی میکنم ک اول واخرش رضایته خدارو بدست بیارم تادم مرگ!باشه عزیزم؟..امیدوارم حرفام بدلت بشینه..ایناهمه تجربه بود..فعلابدرود...

15. 2 کاربران زیر از ghoghnoos بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1754
    تشکـر
    25
    تشکر شده 39 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. یه وقت ناراحت نشیدا به نظرم این عشق نیست نه تو عاشقی نه اون آقا. این فقط وابستیگیه. چرا هر رابطه ای رو به عشق تفسیر می کنید آخه! اگه اون آقا عاشقت بود الان که شوهر داری دیگه جوابتو نمی داد حتی اگه از درون متلاشی می شد به یکی مثل خودش خیانت نمی کرد و شرایطو براتو سخت تر نمی کرد که مبادا شوهرتوبه خاطرش ول کنی. خودتم عاشق نیستی وگرنه با این آقا ازدواج نمی کردی زور و این حرفا تو عشق معنی نداره جونتم می گرفتن با یکی دیگه ازدواج نمی کردی. هر چند من توی شرایط تو نیستم ولی خب عاشق دیدم اینجوری نیستن. شده تا آخر عمر ازدواج نکن. تازه خودت داری میگی شوهرتم دوست داری! خب خودت بگو آخه این چه جور عشقیه که همزمان دو نفر تو یه قلبن؟ پس بگو دلم به حال شوهرم میسوزه. عزیزم این احساستت به خاطر سن و سالته. اگه چند سال بگذره همه چی درست میشه. به نظرم دیگه زنگ نزن به اون آقا. خدا خیلی دوست داشته که تا حالا شوهرت چیزی نفهمیده یا به روت نیاورده وگرنه خیلی برات بد میشه.هم برا خودت هم برا خانوادت. به اتفاقا و بلاهایی که با رو شدن ماجرا سر خودت، شوهرت و خانوادت میاد فکر کن اینطوری اون آقا رو زودتر فراموش می کنی. برات آرزوی موفقیت می کنم عزیزم.

17. کاربران زیر از سکینه جون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

یعنی چی نمیتونم فراموشش کنم اگه این اتفاق برای شوهرت میفتاد واون عاشق یکی دیگه میشد بازم میگفتی که نمیتونه هردلیلی میاوردی که باید فراموشش کنه فکرمیکنی پسره دیگه تورو میخوادکارتوبجزخیانت به شوهرچیزدیگه ای نیست من کسیرومیشناسم که مثل شما بادوست پسرش رابطه داشته اما اون پسره بعداز این که به خواسته ش رسیده اون خانمو ول کرده

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3269
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم ببین تو الان به ی نفر تعهد داری ولی خوتم در نظر بگیر بذار مرور زمان حلش کنه نجنگ فقط خسته میشی بااحساس تصمیم نگیر اون پسر چرا با ی زن متاهل حرف میزنه؟بنظرت منطقیه؟ بااینکارت زنگیت داره تباه میشه فکر کن انسان عقل داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد