نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: از ایرادگرفتن های بی مورد مادرم به تنگ آمدم

864
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2947
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy از ایرادگرفتن های بی مورد مادرم به تنگ آمدم

سلام من دختر 26 ساله
    هر وقت جایی میریم و برمیگردیم مامانم شروع میکنه به بحث مثلا یه روز مارو دعوت کردن عروسی با همه سلام میدیم و میشینیم وموقع برگشت با اونایی که چشم تو چشم میشم خداحافظی ودست میدم میگه تو چرا دست میدی با سر خدا حافظی کن
    رفتیم خونه خاله سلام دادیم ونشستیم برگشتیم میگه تو چرا با خالت دست ندادی خداحافظی کنی وخیلی چیزای دیگه من واقعا روحیه مو ازز دست دادم اصلا یه طوری شدم میگم هر جا رفتم قایمکی برم برگردم به کسی سلام ندم خدافظیم نکنم کمکم کنید ایا باید این مسائل رو به خودم بگیرم ؟راه چاره چیه

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : نمیدونم کجا چطوری رفتار کنم!!!!!

خوب موقع ورود به هرجا بايد سلام كرد و موقع خداحافظي هم خداحافظي اين سخته ؟! زياد سخت ميگيري فكر كنم همش دو كلمس ديگه سلام تموم هم كه شد خداحافظ دستم ندادي ندادي دادي هم كه بهتر سخت نگير آسوده باش مهم نيست

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3173
    تشکـر
    0
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

مامانا اعتماد به نفس آدما رو میگیرن...
    ولی شما با مامانت صحبت کن .
    یا اینکه تو مهمونی ها عقب تر از مامانت واستا . دو مزیت داره اول اینکه مامانت نمیبینتت دوم اینه اگه هم دید و خواست گیر بده به رفتارت سریع بگو مامان جان شما خودتم که همین کارو کردی منم از شما تقلید کردم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2231
    تشکـر
    103
    تشکر شده 91 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام فدات شم وای من دقیق مشابه مشکل تورو داشتم
    وقتی دختر خونه بودم هر کاری میکردم مامانم دعوام میکرد و میگفت تو حسودی و همش از من تقلید میکنی
    خوب بین خودمون باشه راستش یکم شیطون بودم و مامانمم درست میگفت من دقیقا اداب معاشرتمو از مادرم یاد میگرفتم من دقیقا با نظر زیبا جون موافقم
    به نظر منم زیاد سخت نگیر و موقع ورود به هر مکانی عقب تر از مادرت بایست و رسم ادب و احترامو به جا بیار و سلام و خداحافظیتو بکن خیلی شیک و با احترام
    اگر مادرت شاکی شد به شوخی بهش بگو مامان جونم چه خوب که دختر شمام همه چیزو حتی اداب معاشرتو از شما یاد گرفتم خیلی خوشحالم الگوی به این خوبی تو زندگیم دارم شما بهم اعتماد به نفس میدین و به مادرت بگو خیلی خوش شانسم مادری مثل شما دارم
    زندگی رو سخت نگیر به خودت تلقین منفی راه نده تا میتونی همیشه شاداب باش برات ارزوی موفقیت میکنم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3118
    تشکـر
    1
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم، تو زندگی آدمای زیادی هستن که حرفاشون ممکنه برنجونتت، پدر و مادر جزء بهترین هاشون هستند تازه، هرچند که من هیچ مشکلی از این نظر با پدر و مادرم ندارم، اما یه راه حل کلی بهت میدم اینو نسبت به تمام آدمایی که حرفاشون ناراحت یا غمگینت می کنه بکار ببر: تو زندگیت اون کاری که فکر می کنی درسته رو انجام بده، و نظر منفی دیگران رو نشنیده بگیر، اگه فکر می کنی با خالت نباید دست بدی هرگز اینکارو نکن، اگه دوست اری با کس دیگه ای دست بدی اینکارو بکن، منظورم اینه جوری رفتار کن که مورد تایید خودته، انتقاد مادرت رو هم به دل نگیر، مادرت وقتی 10 بار امر و نهی کنه و ببینه تو میگی باشه اما کار خودتو انجام میدی دیگه کوتاه میاد. اما هرگز درگیر نشو و جر و بحث نکن، بگو باشهف بعدم پاشو برو تو اتاقت همیشه با سیاست با مامانت رفتار کن، چشم رو بگو اما رویه خودت رو پیش بگیر، موفق باشی......

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد