نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: من فکر میکنم خیلی ظاهر زشتی دارم

1016
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3171
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من فکر میکنم خیلی ظاهر زشتی دارم

با سلام , من 17 سالمه و از حدود 10-11 سالگی به طور غیر عادی گاهی اوقات خودمو زشت میبینم در صورتی که همیشه اینطور نیست در ضمن اعتماد به نفس زیادیم ندارم. این مشکلم به حدیه که گاهی اوقات هر طوریم که شده از سعی میکنم یا خودمو تو آینه نگاه نکنم یا از دور ببینم من سالهاست به طور جدی از این مشکل رنج میبرم و امسال که باید واسه کنکور بخونم به تمرکز و آرامش بیشتری نیاز دارم. تو سایت های مختلف فقط از "خود زشت پنداری" تعریف شده و هیجا راه درمانو ننوشته . لطفا راهنماییم کنید
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : من فکر میکنم خیلی ظاهر زشتی دارم

سلام.
    من نميدونم زشت و زيبا چه معني براي تو داره؟ چون زيبايي در نظر افراد نسبي هستش .و هركس سليقه اي داره. هروقت اين فكر اذيتت كرد بگو خدا رو شكر كه بدن سالمي دارم.در ضمن جلو آينه رفتن و تميزي صورت با زيبايي رابطه نزديكي داره.

3. کاربران زیر از هستي يگانه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3118
    تشکـر
    1
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : من فکر میکنم خیلی ظاهر زشتی دارم

عزیزم، باید رو اعتماد به نفست کار کنی، این مساله واقعا از اعتماد به نفس پایین نشئت می گیره، چون من آدمای زیادی رو می شناسم که واقعا زیبا نیستن اما حس می کنن زیبای خفته هستن!!! بعدم اینکه حتما رو اعتماد بنفس و عزت نفست کار کن تا این مساله حل بشه چون این حست به دیگران هم منتقل میشه، واقعا آدمایی که خودشون حی می کنن زیبا هستن به دوروبری هاشون هم همین حس رو منتقل می کنند، و بالعکس. راهکارهایی در جهت افزایش عزت نفس و اعتماد بنفس:1- یه لیستی از نقاط قوتت در زمینه های مختلف تهیه کن و دایم این لیست رو با خودت مرور کن و ارتقاش بده. 2- راجع به توانایی هات و نقاط قوتت صحبت کن، به دوستات و خانوادت راجع به توانایی هات بگو، بذار اونا بدونن و تشویقت کنن و ازت تعریف کنن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)