نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رابطه احساسی بی سرانجام

948
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3243
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه احساسی بی سرانجام

18 سالم بود که نامزد کردم و بعد از داستانهای زیادی که پیش اومد جدا شدم بعد با پسری اشنا شدم که توی اون شرایط روحی بد واقعا به دادم رسید. حالا 5ساله که دوستیم و من شدیدا بهش وابسته شدم. با وجود اینکه فوق العاده کنار هم پیشرفت کردیم وهر دومون از این رابطه راضی بودیم اما اون برنامه ازدواج نداره.چون میدونم تک فرزنده و چه مشکلاتی با پدرش داره اما دلیلش واسه ی ازدواج نکردن واقغا قانع کننده نیست. همه کاری میکنه که من ناراحت نباشم و میگه باهاش کنار بیا .اما ترک کردن رابطه ای که هیچ مشکلی توش نیست و فراموش کردن ادمی که واقعا عاشقشم کار خیلی سختیه.همیشه میگه اگه میخواستم ازدواج کنم کسی بهتر از تو واسه ی من نیست. نمیدونم چطور این رابطه رو قطع کنم و چطور با خودم کنار بیام. از گریه های مداوم خسته شدم. ما هر دو دانشجوی فوق لیسانسیم و اون استخدامم شرکت نفت شده. هر دو تصمیم داریم واسه دکتری از ایران بریم اما اون میگه تو خانواده داری و باید به ایندت فکر کنی و جوونی و کیسای ازدواجتو به خاطر من از دست ندی. گفتن باهاش کنار بیا خیلی راحته اما عمل بهش انقدرا هم راحت نیست.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2942
    تشکـر
    52
    تشکر شده 37 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : درگیر رابطه احساسی بی سرانجامم

behtaree bashh soohbatt konii va begii kee beshh alaghee dariii omiid vareshh konii be ayandeii ke miitoniid ba hamm dashtee bashiidd age dar akharr razii nashoodd lazeem niiss rabetaroo ghatt konii meseee doosttt bashh bashh o agee mooredee monasebb vasee ezdevajj pishh omadd eghdamm konn

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد