نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: با این همسایه ها چیکار کنم؟

1133
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    3257
    تشکـر
    4
    تشکر شده 37 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

با این همسایه ها چیکار کنم؟

با سلام
    من 28 سالمه متاهلم و کارشناس حقوق و مدت 9 ماهی هست که ساکن مشهد شدم.الان هفت ماهی هست که یه واحد از یه آپارتمان رو اجاره کردم اوایل خودم تنها اومده بودم و چون آپارتمان نوساز بود فقط از 8 واحد دو واحدش مس************ی شده بود.من طبقه دوم هستم یه همسایه اومد که رفت طبقه اول زیر واحد ما بعد از چند روز بنگاه دار جلو منو گرفت که من مجرد هستم و از این حرفا و بعدش هم صاحب خونه زنگ زد معلوم شد کار همسایه پایینی بوده .چیزی نگفتم و با نشون دادن شناسنامه دهنشون رو بستم.مدتی گذشت تا آپارتمان پر شدهر 8 واحد .همین همسایه پایینی چون یه دوستی با مالک قدیمی داشت وقتی خواستن مدیر انتخاب کنن مالک اصلی ایشون رو انتخاب کرد ولی بعد از یکی دو هفته همه معترض شدن و خلع شد و یکی دیگه از همسایه ها در طبقه 4 که خانوم بود مدیر شد.از اون روز کار همسایه پایینی شروع شد هر جا مینشست میگفت شوهر خانومه معتاده و مصرف میکنه و حتی بودجه ساختمان رو بهشون ندادن و میگفتن خونواده ای که اینجور باشه نباید بودجه دستش باشهخلاصه اینقدر تخریبش کردن که بعد از دو ماه خودش کشید کنار و اومدن گفتن من مدیریت رو قبول کنم !چشتون روز بد نبینه از فرداش همین همسایه باز شروع کرد هر جا مینشت میگفت این دوکلاس خونده ادعاش میشه و میره تو ساختمونها نگهبان می ایسته و کارگره و کلا تخریب شخصیت بنده تا همین 4_5 روز پیش که خودش و همسایه کناریش که با هم خیلی رفیقن تو پارکینگ بودن یکی از همسایه ها رفته پایین پیششون به اون گفتن فلانی ادعاش میشه و تازه دانشجوه و بریم صداش کنیم بیاد یه کم بهش بخندیم!!!البته اینو نگفتنم که من بر اساس قولنامه حق پارکینک دارم و مالک واحد بنده جدا از مالک 7 واحد دیگست و زمانی که اون آقا مدیر بود پارکینگها رو تقسیم کرد و به من گفت شما که فعلا ماشین نداری پارکینگ نمیخواد داشته باشی.7 ماه مهمان های من ماشین هاشون رو توی برف و بارون پارک کردن و دم نزدیم حالا که من مدیرم تاریخ 20 فروردین جلسه گذاشتم و 18 فروردین خونه ایشون مهمون بودیم و دو تا از همسایه ها رو هم دعوت کرده بود خودش ازم خواست باز هم بگم جلسه کیه ولی روز بیستم همین افراد همون افراد نیومدن و شرکت نکردن!!!! روز بعدش همون دو نفر در طبقه اول با هم یه چیزی تنظیم کردن زدن به تابلو که برنامه نظافت پارکینگ بود و جالب اینکه من مدیرم و اونا جلسه نمیان و برنامه میدن و جالب اینکه بنده هم تو لیست بودم در صورتی که به من پارکینگ نداده بودن و حالا که فصل برف و بارون تمومه همسایه پایینی ماشینش رو میزنه تو حیاط و میگه این پارکینگ شما حالا باید شرکت کنی!!! تا همین دیشب که شاکی شدم و بهش گفتم چرا اینکارها رو میکنه که کولی بازی راه انداخت جلو همسایه ها.عزیزان من میتونم از راه قانون ایشون رو گوشمالی بدم ولی میخوام مسئله با خوشی حل بشه امیدوارم راه کارهای خوبی از شما بشنوم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3087
    تشکـر
    10
    تشکر شده 24 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با این همسایه ها چیکار کنم؟

بمیرم برات

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    3257
    تشکـر
    4
    تشکر شده 37 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : با این همسایه ها چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jirjirak نمایش پست ها
    بمیرم برات
    خدا نکنه!!!
    عجب راهکاری دادیا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد