نمایش نتایج: از 1 به 35 از 35

موضوع: 7 سال ازدواج کردم 7 بار بهم خیانت شده

2268
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

7 سال ازدواج کردم 7 بار بهم خیانت شده

سلام... چکار کنم؟ حتی به خواهرمم پیشنهاد دوستی داده بود...حالم خیلی خرابه... همیشه از یکی از دوستام بد می گفت ... منم فکر میکردم واقعا بدش ازش میاد ... اما بعد معلوم شد آقا خیلی هم خاطر خواشه فقط بخاطر اینکه من نفهم..تا اس ام اس ویه سری اتفاقات افتاد که فهمیدم...قبلا هم با چند نفر دیگه دوست شد...حتی حق شکایت نداشتم اگر شکایت میکردم کتک میخوردم... حتی وقتی کنارش بودم پشت سر هم به یکی از دوستاش اس ام اس می داد...فکرشو بکنید حتی نتونید شکایت کنید از ترس اینکه کتک میخوری... فقط گریه ...همیشه تو خونه تنهام از صبح تا شب ...کارم شده اینکه به همه خیانتهایی که در حقم کرده فکر کنم... وحشتناکه .بعضی وقها خودم روکتک می زنم آخه چرا باید اینجوری باشه... جایی هم ندارم مادر و پدرم فوت کردند کسی دیگه ای همندارم برم پیششون... بخدا ..از همه اونهایی که باهشون دوست شده از هر لحاظ بهترم... دیگه خسته شدم چیکار کنم... حتی جرات خودکشی هم ندارم...آخه یکی مثه من چرا باید ادامه بده... هیچ راهی ندارم...جایی ندارم برم... کمک کنید...
    ویرایش توسط میناmina : 04-21-2014 در ساعت 11:16 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3280
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : 7 سال ازدواج کردم 7 بار بهم خیانت شده

هر چی که موجب بشه این اقا خوب بشه باید امتحان بشه و بعد برین سر خونه اخر
    فکر کن ببین جایی چیزی براش کم نمی زاری؟ که مجبور می شه جور دیگه پرش کنه؟ واقعا اگه بدون هیچ نیاز دست به این کار می زنه باید از راه قانونیش جدا شین (گفتم اخرین مرحله) در ضمن درباره علاقه خودتون به ایشون نگفتین
    ایشالا دوستان روانشناس می یان و بهتون راه درست رو نشون می دن تا به ارامش برسین
    امضای ایشان
    مهم نیست هیچی مهم نیست حداقل الان هیچی مهم نیست

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    تشکر شده 2,948 بار در 1,084 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام عزیزم امیدورم تونسته باشم کمکت بکنم شما که جایی برای رفتن نداری پس بهتره تغیراتی توخودتون ایجاد کنین شایدجواب داد؛

عوامل بسياري در بروز خيانت در يك خانواده دخالت دارد ولي موارد فوق به عنوان عوامل كلي نقش موثري در رويگرداني مردان از خانواده دارد
    .

مردان معمولا به دو دليل تنوع‌طلبي و مسائل جنسي دست به اين كار مي‌زنند. لذا چنانچه همسر وي شناخت كاملي نسبت به نيازهاي او داشته باشد و به آن نيازها نيز توجه كند در آن صورت اين اتفاقات به ندرت پيش خواهد آمد.

آنچه كه مسلم است خيانت مردان به زنان يكي از راه‌هاي قطع ارتباط ميان همسران است و زماني كه مردي مرتكب خيانت مي‌شود ديگر همسر وي به او اطمينان ندارد و به دست آوردن مجدد اين اطمينان كار بسيار دشواري است و چه بسا حتي ديگر اين اطمينان به وجود نخواهد آمد.

كارشناسان در مورد دلايل بروز خيانت در مردان مي‌گويند: در بسياري از موارد خيانت زماني روي مي‌دهد كه هيچ‌گونه پيوند عاطفي ميان زوجين وجود ندارد يا اين كه مرد احساس مي‌كند از نظر عاطفي به شخص ديگري غير از همسر خود علاقه پيدا كرده است و از صحبت كردن و در ميان گذاشتن افكار و علايق خود با شخص دوم لذت مي‌برد و كم‌كم به اين نتيجه مي‌رسد كه اوقات فراغت خود را به جاي اين كه با همسر خود بگذراند با ديگري سپري كند.

حميد قرباني، يكي از مرداني كه به پايبندي خانواده بسيار معتقد است در اين‌باره مي‌گويد: يكي از دلايل ايجاد ارتباط با شخص ديگري از سوي مرد عدم ارضاي نيازهاي روحي و عاطفي در خانواده است چرا كه زن از ابتدا در خانواده آموزش محبت را نديده است و نمي‌داند كه چگونه بايد به همسر خود محبت كند لذا ريشه اغلب مشكلات خانواده‌ها در نبود محبت، نبود رفتارهاي عاشقانه و همچنين مشكلات اقتصادي است.به طور كلي دلايل بروز خيانت در مردان را در عوامل مختلفي بايد جستجو كرد، دلايلي چون كم شدن عشق و علاقه ميان زوجين. بسياري از مردان پس از مدتي زندگي زناشويي عشق و علاقه خود را به همسرشان از دست مي‌دهند و از آنجايي كه به دليل داشتن فرزند نمي‌توانند تصميم به جدايي بگيرند راه دومي كه همان انتخاب فردي ديگر است را در پيش مي‌گيرند.

از سوي ديگر اغلب مرداني كه به همسرانشان خيانت مي‌كنند در توجيه رفتار نادرست خود، رفتارهاي زشت، نق زدن‌هاي دائمي و نزاع‌ها و مجادله‌هاي همسر خود را عامل رفتار خود مي‌دانند و معتقدند كه خيانت بهترين راه فرار از خانه و خانواده است. همين مردان عدم جذابيت همسر خود را از عوامل ديگر مي‌دانند و گله‌مند هستند از اين كه همسرشان ديگر مانند سابق به ظاهر خود نمي‌رسد و توجه چنداني به آرايش و پوشش خود ندارد.

اگر چه دلايل فوق تا حدودي درست است ولي بوا لهوسي و هوسراني اين مردان را نمي‌توان انكار كرد. اين مردان توانايي نه گفتن در روابط جنسي را ندارند و حتي ممكن است شرايطي براي آنها پيش آيد كه نتوانند در مقابلش خودداري كنند. همچنين بسياري از مردان نيز مايلند بدانند كه چقدر از نظر ساير زنان جالبند و از جذابيت برخوردارند و به خاطر وجود همين حس برتري‌جويي به سوي روابط غيرمشروع كشيده مي‌شوند.از سوي ديگر روان‌شناسان معتقدند كه گرايش مردان متاهل به سوي زنان ديگر صرفا به دليل نيل به اهداف جنسي نيست. بلكه مشكلات عاطفي، روحي و رواني دوره‌هاي مختلف زندگي در اين باره نقش بسزايي دارد چرا كه اين افراد وقتي به هر دليلي در خانه، مدرسه، اجتماع و زندگي مشترك با كمبودها و بي‌توجهي‌هاي عاطفي روبه‌رو مي‌شوند ناخواسته از مسير اصلي زندگي منحرف مي‌شوند.

به گفته اين كارشناسان عدم رغبت همسر به داشتن روابط جنسي با شوهر يكي از عوامل مهم براي بروز خيانت در مردان به‌شمار مي‌رود كه از مهم‌ترين علل خيانت مردان اين است كه اين مردان همسر را براي گذران امورات زندگي انتخاب مي‌كنند و در اين ميان عشق و محبت بسيار كمرنگ است.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی عزیزان...نه مشکل این نیست که ازنظر عاطفی کمبود داشته باشه که باعث بشه که به سمت زنهای دیگری کشیده بشه... چطوری بگم.. مثلا تو دوربینش پر از فیلمهایی است که زنهای همسایه گرفته...ما تو آپارتمان زندگی می کنیم ... حیاط و پشت بام خونه های اطراف زیر نظر ساکنین طبقه آخر این آپارتمان... از زنهایی که تو این خونه ها ساکن هستند فیلمبرداری کرده(البته این خانمها از فیلمبرداری خبر ندارن مشغول نظافت و ...هستند). خیلی کم شاید به ندرت از صورت ها فیلمبرداری کرده فقط از باسن... شاید بگید حتما تو اندامت زشته ... شوهرم از اندامم خیلی راضیه و همیشه میگه واقعا تکی... در مورد زنهاییکه باهاشون دوسته اصلا آدمهای درستو حسابی نیستند و همشون متاهلن راستی اینو بگم خود شیفته هم هست یعنی به یقین میگه از هر دختری درخواست کنم نمیتونه نه بگه... یا می گم چرا آخه به فلان زن اینقد اهمیت میدی میگه: آخه میدونه من بهتر میتونم بهش حال بدم تا شوهرش(واقعا معذرت می خوام از گفتن این جمله)... فردا می رم روانپزشک ... یکی دیکه مشکل داره من باید برم دکتر... پرسیده بودید در مورده علاقتون...من عاشقش بودم که باهاش ازدواج کردم و الانم دارم می سوزم بخاطر اینه که دوسش دارم دوس دارم واسم ارزش قائل بشه ..

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

سلام عزیزم بنظرمن یکی ازکارکشته ترین مشاورانی که میتونیددرشرایط سخت بهش تکیه کنید صبرو تحمله بهتره که هرچیزی تودلت داری بنویسی ووقتی این کارو انجامش بدی بیش ازهرچیزی بین احساسات وهیجانی که در آن لحظه داری ورفتارهایی که ممکنه ازشما سربزنه وقفه ایجاد میکنه این وقفه میتونه به شما درتحمل مشکلات کمک وکنارامدن با آن کمک کنه وبعدازاینکه نوشتین ومرورش باعث میشه به بسیاری افکارنادرست یا افراطی خودپی ببرید ومیتونید با اونها منطقی تربرخورد کنید
    براي مثال، يكي از افكاري كه پس از متوجه شدن اين امر ممكن است به ذهن خطور كند اين است كه «او مرا احمق فرض كرده و به من دروغ گفته. بهش نشان مي‌دهم كه احمق كيست.» اين فكر مي‌تواند به طيف وسيعي از رفتارهاي نابهنجار و غير منطقي منجر شود، ولي با نوشتن و مرور آن، پس از مدتي، احساس و هيجان همراه با آن ملايم‌تر و قابل تحمل‌تر شود. وقتي التهاب و خشم ناشي از اين فكر كاسته شود، مي‌توان آن را با افكار ديگري مانند «احتمالاً اميدوار بوده كه من اين موضوع را نفهمم» يا «حتي اگر چنين فكري داشته، من هوشمندتر از اين حرف‌ها هستم» و يا هر فكر منطقي ديگري جايگزين كرد.
    هنگامي كه پس از فهميدن مسئله به اين فكر مي‌افتيد كه «حتماً اشكالي در كار من بوده كه او مرا كافي نمي‌داند»، مي‌توان با مكث و صبر اندكي متوجه اين مسئله شد كه «اگرچه احتمال دارد مشكلي در رابطه باشد، مسلماً اين مسئله صرفاً تقصير من نيست» يا «من مي‌دانم چيزي برايش كم نگذاشته‌ام، پس مشكل صرفاً از سوي من نيست» عبارت‌هاي مناسب‌تر و تسكين‌بخش‌تري هستند. نوشتن و مرور هر آنچه ممكن است در آن لحظه ذهن شما را مشغول كند مزيت ديگري نيز دارد: درباره خودتان و كاستي‌ها و حتي مشكلاتتان نكات بسياري مي‌آموزيد. مرور كردن و خواندن دوباره فكرها و يادداشت‌ها و تلاش براي سروكله‌زدن با آنها و يافتن جايگزين منطقي‌تري براي آنها، هم با مشغول كردن ذهن شما، التهاب و ناراحتي مربوط به ماجرا را مي‌كاهد و هم به شما در حل منطقي‌تر مسئله كمك مي‌كند.دختر جواني كه براي بار دوم از نامزد جديد خود خيانت ديده بود در پي يافتن راه‌حل به مشاور مراجعه كرد و پس از درك اين مسئله كه مشكل اصلي در خود او نيست، توانست احساس بهتري پيدا كند و راحت‌تر با اين مسئله كنار بيايد.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی فریما عزیز... مرسی از کومنت قشنگت... مرسی از بابت اینکه اینقد وقت گذاشتی و واسم نوشتی... بی نهایت سپاسگذارم... میدونی دیگه بهش اعتماد ندارم... چند سال پیش که بایکی دوست بود بعد از d;سال میونشون بهم خورد..خوب طبیعتا من خوشحال میشم...می گفت ازش بدش میاد و خیلی حرفهای دیگه.. بعد معلوم شد که هنوزم رفت و آمد داره... چند وقت پیش هم فهمیدم از یکی از دوستام خوشش میاد.که همیشه ازش بد میگفت.. فریما شما بگید دیگه چجوری میتونم اعتماد کنم حتی وقتی نمیتوتم حرف درست رو از دروغش تشخیص بدم...دنیای ترسناکیه..فکرشو بکن همه اونهاییکه یه زمانی با ما رفت و آمد داشتند...این آخری دوستمم بود ... اگه هر ساعتی از از شب بیدار شم دیگه نمی تونم بخوابم و اولین چیزیکه به ذهنم خطور میکنه خیانت دوستمو شوهرمه... نمیدونم چرا پشت سر هم برای من بد میاد... اونهایی روزگارم سیاه کردند الان با شوهراشون خوش خرمن...شوهرمم همینطور. اصلا انگار هیچ اشتباهی نکرده ... فقط این وسط منم که دارم داغون می شم...
    ویرایش توسط میناmina : 04-22-2014 در ساعت 01:50 PM

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

خواهش میکنم بازم کمک خواستی درخدمتم نگران نباش انشالله خداجواب اینهمه صبروتحملتو میده اگرازطرف شمامشکلی نباشه دیگه مسئله برمیگرده به اعتقادات شوهرتون که حتمابه خدااعتقاد ندارن که برای خودشون ارزشی قائل نیستن واینگونه تسلیم شیطان شدن شما بچه هم دارین؟میدونم براتون خیلی سخته به نظرم باشرایطی که شمادارید تنهاراه، کناراومدن بااین مشکله چرابه خودتون اینهمه صدمه میزنیدتاحالا تلاشی برای حل این مشکل کردین حرفهایی که یه ت************ی به همسرتون بده ؟؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نه بچه ندارم...البته یه بار حامله شدم هر روز کتک می زد تا بچه سقط شه که شد... حتما تلاش کردم... نه بخدا اعتقاد نداره به این جور حرفها هم اعتقاد نداره و بنظر او این حرفها یه مشت اراجیف هستند... خلاصه مرسی خیلی خوبی

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    3257
    تشکـر
    4
    تشکر شده 37 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خواهر گرامی
    اگر شما هم یک طرفه صحبت نکرده باشید و واقعیات رو همون طور که هست بیان کردید که امید دارم همینطور باشه
    باید خدمتتون عرض کنم همسر شما دچار خودشیفتگی یا نارسیسم هستند که از علائم آن میشه به :

1. احساس خودبزرگ بینانه ای به صورت مهم پنداشتن خود (self-importance) داشته باشد (مثلا در موفقیت ها و استعدادهای خود اغراق کند یا بدون آنکه به موفقیت شایسته ای دست یافته باشد، انتظار داشته باشد او را آدم بزرگ و مهمی بدانند).
    2. مشغولیت ذهنیش خیالاتی از قبیل موفقیت، قدرت، استادی و ذکاوت، زیبایی یا محبوب و دوست داشتنی بودن در حد نامحدود باشد.
    3. معتقد باشد که «استثنایی» است و تنها سایر افراد (یا موسسات) استثنایی یا رده بالا می توانند او را درک کنند یا او باید تنها با این افراد رابطه داشته باشد.
    4. احتیاج داشته باشد که به شکلی افراطی تحسین شود.
    5. احساس محق بودن (entitlement) بکند، یعنی به شکل نا معقولی انتظار داشته باشد برخوردی رضایت بخش و اختصاصی با او صورت گیرد یا افراد خودبه خودتسلیم خواسته هایش شوند.
    6. در روابط بین فردی استثمارگر باشد، یعنی از امتیازات دیگران برای رسیدن به مقاصد خود استفاده کند.
    7. فاقد حس همدلی (empathy) باشد، یعنی تمایلی به درک یا شناخت احساسات و نیازهای دیگران نداشته باشد.
    8. اغلب به دیگران حسودی کند یا معتقد باشد که دیگران به او حسادت می کنند.
    9. رفتار و نگرشهایش پرافاده (arrogant) و تکبر آمیز باشد.

اگر 5 مورد رو با هم داشته باشند دچار نارسیسم شدید هستند که باید سریعا درمان بشن
    زندگی با یه همچین فردی بسار سخت و گاهن طاقت فرسا خواهد بود
    و مطمئنآ با درخواست شما برای مراجعه به روانپزشک هم موافقت نخواهند کرد
    این نظر بصورت عمومی بیان شد اگر نیاز به راهکار شخصی و خصوصی دارید از طریق پیام خصوصی اقدام کنید
    موفق باشید

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی آقای امیر علی ... واقعا هر 5 نکته ای که شما عرض کردید داره...اما منکر هوشش و استعدادش نمیشم... یه سال پیش با شوهرم رفتم پیش روانپزشک اما وارد اتاق دکتر نشد ...وقتی مشکلاتم به دکتر گفتم گفت میخوام با شوهرتون صحبت منم گفتم اینجاست به دکتر گفتم فکر نکنم قبول کنم چونکه احساس میکنه بهش توهین می شه خلاصه با اصرار دکتر رفتم به شوهرم گفتم اخم کرد اما با اصرار من قبول کرد و رفت پیش دکتر . دکتر گفت شما بیرون منتظر بمونید... وقتی اومد بیرون...خیلی عصبانی شده بود... اون روز کاملا اخم کرد. حتی جرات نکردم بگم با دکتر چی گفتین ... نه در حرفهام اصلا اغراق نکردم هنوز یه سر سوزن از مشکلاتم گفتم... مرسی اهمیت دادین
    ویرایش توسط میناmina : 04-22-2014 در ساعت 04:01 PM

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

آخه درمانی وجود داره واسه این بیماری؟

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا کسی راهنمایی نمیکنه؟خواهش می کنم کمک کنید... مرسی

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

شما تاحالا شده حس کنین که همسرتون پشیمونه؟

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نه هیچ وقت... یه عالمه دوستهای اینترنتی داره که یا بهشون میگه جیگر.. یا خانوم خوشکل خودم... وخیلی از این حرفها و حالا از صحبتها هم بگذریم...

15. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3221
    تشکـر
    5
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

درود

استارتر ببخشید دخالت میکنم

ولی کمی در مورد Asexual ها تحقیق کنید بَد نیست .. . .
    امضای ایشان
    Why do I deserve to die?

16. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

راستی...پریروز رفتم روانپزشک ... دوا تجویز کرد و گفت بایدبیشتر از 6 ماه درمان ادامه بدم .. گفتند بهتر یه راونشناس ببینم... دیروزم رفتم پیش یه روانشناس... دیروز فقط من حرف زدم ... جلسه بعدی شنبه است و قرار ایشون مشاوره بدن... ببینیم چی میشه...

17. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3221
    تشکـر
    5
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

جسارتا چه دارویی؟

اکثر داروهایی که تجویز میکنن باعث اختلال میشه . . . . . بَد رو بَد تر میکنه یعنی (تجربه شخصی )
    امضای ایشان
    Why do I deserve to die?

18. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

1. 2. risperidone tab 2mg Librium tab 5 mg tryptizol tab 10 mg sertraline tab 50 mg

19. کاربران زیر از میناmina بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پارسال این دواهارو یه دکتر دیگه تجویز کرد واسم .بعد از 4 روز یا 5 روز احساس بهتری داشتم وکم کم احساس کردم ودیگه نمی تونستم به مشکلاتم فکر کنم. (یعنی واقعا توانایی فکر کردن به مشکلاتم نداشتم).(به قول معروف... زندگی شیرین شد). پارسال به اصرار یکی از دوستام رفتم پیش دکتر).اصلا نمی خواستم دواهارو استفاده کنم..کلا نا امید بودم ... اما با خودم گفتم میخورم اگه خوب شم چه بهتر اگه نشد حتما بدتر م نمی شم ... و شروع کردم. و ـبعد از چهار روز بهتر شدم ... پارسال دکترگفت باید بازم برگردی و دوا برات تجویز کنم ... بازم sertraline برام تجویز کرد اما یه نوع دیگه sertralineکه که با اسم "zolof" ,وارد بازار شده که بهتره .متاسفانه واسه بار دوم نتونستم پیداش کنم دیگه بیخیالش شدم ...این بار هم نبود

21. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3221
    تشکـر
    5
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

این دارو ها ب مرور زمان اختلال ایجاد میکنن و فقط بره مدتی کار راه بندازن سیستم بدن خیلی سریع خودشو وقف میده با این دارو ها و دیگه کم کم بی اثر میشه داروهای خانواده سترالین هم یکی از اون هاست

دارو و ورانشناس و روانپزشک تو ایران فقط پاک کردن صورت مسئله ست و بَس
    امضای ایشان
    Why do I deserve to die?

22. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

میدونم مشکل اصلی من و شوهرم باید حل و برطرف کنیم اما او اصلا واسش مهم نیست ... حداقل با خوردن این داروها ذهن منم یک دو ماهی آروم میشه..مرسی اهمیت میدی

23. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3221
    تشکـر
    5
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش .

البته من در حدی نیستم که بخوام در مورد مسائل خانوادگی و زناشویی دخالت کنم ولی رو گزینه صورت مسئله پافشاری میکنم این قرص ها هم آخرش رسوب و سنگ کلیه ست و بعضی خطرات دیگه

البته این قرص هایی که معرفی کردید در حد نرمال هستن

البته که این موارد دغدغه همیشه گی ایرانی هاست .
    امضای ایشان
    Why do I deserve to die?

24. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دخالت نیست... مرسی از راهنماییهات
    ویرایش توسط میناmina : 04-24-2014 در ساعت 04:54 PM

25. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بیشتر از 100 نفر از این پست بازدید کردند اما متاسفانه دوستانه خیلی کمی لطف کردند و نظر دادند...

26. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    10

امکان نداره که یک مرد بدون هیچ مشکلی دست به خیانت بزنه بیشترفکرکنیدبدون شک جایی کم گذاشتین .

27. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی هر کسی کاره اشتباهی انجام بده بخاطر اینه یکی دیگه یه جایی کم گذاشته؟نمی دونم... میگه خیلی دوست دارم خیلی خانمی ....تو همونی هستی که من می خوام...اما از یه طرف دیگه ...

28. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان راهنمایی کنید... لطفا

29. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

برخی زخم ها به راحتی التیام پیدا نمی کند و احتمالا زخمی که شخصی از خیانت همسرش می خورد از جمله این زخم هاست. با این حال گاهی برخی از زو ج ها ترجیح می دهند به جای جداشدن از هم بعد از خیانت زندگی خود را مجددا بسازند و حتی روابطشان را قوی تر از قبل کنند.

اگر حس می کنید همسرتان از کارش پشیمان است و دوست دارید زندگی تان را ادامه دهید، به این نکات توجه کنید:

می‌توانید بگذرید؟
    اگر این اتفاق تنها یك بار در زندگی شما پیش آمده و هیچ سابقه‌ای در گذشته شما ندارد، احتمال این‌كه بتوانید زندگی‌تان را ترمیم كنید و بعد از مدتی تلاش به شرایط عادی برگردید، كم نیست. خیانت موضوعی نیست كه به سادگی بتوان از كنارش گذشت اما شما می‌توانید امیدوار باشید همسری كه عمیقا از این موضوع ناراحت است، به خاطر سابقه درخشان زندگی‌تان از این اشتباه بگذرد.

آیا هر دو مایلید به زندگی مشترک ادامه دهید؟
    همیشه خیانت موضوعی بسیار دردناک است. برای یک زوج ساده نیست که بعد از خیانت کنار هم بمانند. آنها باید بنشینند و در مورد احساسساتشان صادقانه صحبت کنند و تا جای ممکن از خشونت بپرهیزند.

چرا!:
    اولین چیزی که باید درک کنید این است که خیانت به همسر معمولاً نشاندهنده این است که مشکلی در رابطه یا ازدواج شما وجود دارد.هدفتان باید این باشد که مشکل را پیدا کنید تا وقتی شما و همسرتان از شوک اولیه این مشکل گذشتید، بتوانید تصمیم بگیرید که چطور می‌توانید مشکل را برطرف کنید.

خودتان را قضاوت نكنید:
    خودتان را سرزنش نكنید و مورد قضاوت قرار ندهید. شما پس از این ماجرا دچار احساسات متناقضی خواهید شد. ترس، خشم، انتقام، شك، بی‌اعتمادی، احساس حماقت و... از مواردی هستند كه ممكن است به سمت شما هجوم بیاورند. به‌خود زمان دهید كه از پس این احساسات بر بیایید و تصمیم درست را بگیرید. زندگی مشترك‌تان را با این احساسات مورد قضاوت قرار ندهید و پیش از آن‌كه از پس این تناقضات بر بیایید در مورد ماندن یا رفتن تصمیم نگیرید.

با یکدیگر صحبت کنید:
    به حرف های هم خوب گوش دهید و میان حرف دیگری نپرید. به هم احترام بگذارید و اجازه دهید مسایل کاملا روشن شود. فهمیدن به معنی پذیرفتن نیست. احساساتی مانند عصبانیت، شرم، ترس و گریه طبیعی بوده و جزو روندی است که باید طی شود. سعی کنید احساساتتان را بدون بی احترامی به هم و خشونت لفظی یا جسمی یا تهدید به ترک طرف مقابل بیان کنید. اگر قادر نیستید این کار را به تنهایی انجام دهید از یک روان شناس کمک بگیرید.

به تردید پایان دهید :
    هر سوالی كه دوست دارید از او بپرسید. او موظف است تمامی ابهامات شما را برطرف كند و به سوالات‌تان پاسخ دهد. او باید اشتباهی كه مرتكب شده را بپذیرد و درصورت خواست همسرش، به تمامی سوالات او در این مورد پاسخ گوید و دست از پنهان‌كردن حقیقت بردارد.

نکته:
    قلم و كاغذ بردارید و احساسات‌تان را بنویسید. هر آنچه در دل دارید و نمی‌توانید به زبان بیاورید، هر آنچه احساس می‌كنید بر سر زندگی‌تان آمده و هر تصمیمی كه فكر می‌كنید با گرفتنش آرام می‌شوید را بنویسید و سپس قلم را كنار بگذارید.

مشكلات را فریاد نزنید :
    پیش از آنكه به خانواده یا دوستان‌تان در این مورد بگویید خوب فكر كنید. شاید شما پس از مدتی تصمیم بگیرید این زندگی را حفظ كنید و آگاهی دیگران در مورد اتفاقی كه در زندگی‌تان افتاده، می‌تواند قضاوت‌شان را تا مدت‌ها نسبت به همسرتان تغییر دهد و این موضوع می‌تواند زندگی شما را با چالش‌های بیشتری روبه‌رو كرده و كینه‌ای نسبت به همسرتان ایجاد كند.

دلتان را صاف کنید :
    اگر توانستید از اتفاقی که افتاده بگذرید و همسرتان را ببخشید قلب خود را از خاطرات بد پاک کنید. به هیچ عنوان عجله نکنید. ابتدا باید تصمیم بگیرید می خواهید با هم زندگی کنید یا نه ؟ دانستن دلیل خیانت همسر در این میان نقش اساسی بازی می کند. یا با مهربانی و قلبی پاک از هم جدا شوید یا با آگاهی و دانایی همدیگر را ببخشید و زندگی جدیدی را آغاز کنید.

به رابطه زناشویی ادامه دهید :
    برخی از زوج ها بعد از خیانت یک طرف از برقراری رابطه زناشویی خودداری می کنند. اگر قصد ماندن کنار هم را دارید بهتر است بدانید هرچه برقراری رابطه زناشویی را به تعویق بیندازید، آغاز دوباره سخت تر می شود.
    البته باید پذیرفت که از سرگیری روابط با شخصی که به همسر خود خیانت کرده کار ساده ای نیست. باید قبول کرد که فردی که خیانت کرده، حرمتی را زیر پا گذاشته است و فردی که به او خیانت شده نیز احساس عصبانیت و مقاومت دارد و گمان می کند مورد علاقه همسر خود نبوده است، با این حال برقراری رابطه زناشویی می تواند به مرور زمان التیام بخش زخم ها باشد.

به خودتان زمان بدهید :
    این‌ كه شما از پس این درد بربیایید به زمان احتیاج دارید. فكر نكنید‌‌ همان صمیمیت اولیه باید به سرعت به رابطه‌تان برگردد و گمان نكنید سلامت فكرتان را باید ظرف چند روز به دست بیاورید. هم شما و هم ارتباط‌تان به زمانی برای ترمیم شدن احتیاج دارید.

همدیگر را ببخشید :
    آیا می توان خیانت را بخشید و آن را فراموش کرد؟ بخشیدن شاید اما این موضوع فراموش کردنی نیست. اگر پذیرفتید با عقل و قلب تان به زندگی مشترک ادامه دهید، سعی کنید طرف مقابل را ببخشید و فرصتی دوباره به او بدهید.

پیش از هر كاری فكر كنید :
    اگر مدتی به ‌خود زمان داده‌اید و مشاوره و دیگر راهكار‌ها را هم امتحان كرده‌اید اما فكر می‌كنید دیگر نمی‌توانید در این رابطه بمانید باید به برخی موضوعات توجه كنید. منابع مالی، شرایط خانوادگی و اجتماعی خود را بررسی كنید. آیا زمان مناسبی برای جدایی است یا نیاز دارید مدتی دیگر به‌خود برای فراهم كردن شرایط لازم زمان دهید؟

30. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام فریماه مهربون... مرسی ار بابت مطلبی که گذاشتی... امروز رفتم مشاوره... تقریبا گفته های مطلب شما رو بهم گفت... گفت اگه قصد ادامه زندگی زناشویی رو دارید باید گذشته رو رها کنید ... و از نو شروع کنید... گفت وقتی فکرهای منفی به سراغت میان به خوبیهای شوهرت فکر کن... و خیلی حرفهای دیگه ... هفته آینده بازم مشاوره دارم... منم سعی خودم رو خواهم کرد ...

31. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3033
    تشکـر
    1,448
    میزان امتیاز
    12

آره عزیزم اگه واقعا همسرتو دوست داری تمام سعی تو بکن تاعوضش کنی وناامیدنشو انشاالله که حل میشه به خداتوکل کن

32. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

امیدوارم... مرسی

33. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3348
    تشکـر
    0
    تشکر شده 25 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

از کی متوجه شدین داره خیانت میکنه؟ تا کی پنهان میکرد؟ و اولین باری که خیانتش رو فهمیدین واکنشتون چی بود؟ چجوری برخود کردین؟

34. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3281
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام...سال اول ازدواجمون... اما منکر می شد ... احساس تنهای بی ارزشی... گریه زاری... بعضی وقتها هم دعوا...چند بارم خودکشی نا فرجام داشتم... احساس ترد شدن می کردم...همیشه تنها از صبح تا شب دیر وقت...خلاصه خیلی سخت گذشت ومیگذره..

35. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام مینا جان.به نظر من این شما هستید که باید شوهرتون رو تنبیه کنید نه اون شما رو! ایشون مشکل دارند که فیلم زن همسایه رو بر میداره! یعنی برای عزت نفس شما ارزش قائل نیست. شما فرد خیلی صبوری هستید که حالا به هر دلیلی تونستی همچین چیزی رو تحمل کنی! و به نظرم اشتباه کردی که از اولش واکنش نشون ندادی اون هم به هر غلطی عادت کرده. اینکه شما دوستش داری دلیل نمیشه جلوی چشم شما بهت خیانت و هرزگی کنه. نیاز شدید به مشاوره و درمان هم برای ایشون و هم برای شما که خیلی آسیب دیدی. امیدوارم مشکلتون حل بشه مینا جان.

36. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط میناmina نمایش پست ها
    سلام... چکار کنم؟ حتی به خواهرمم پیشنهاد دوستی داده بود...حالم خیلی خرابه... همیشه از یکی از دوستام بد می گفت ... منم فکر میکردم واقعا بدش ازش میاد ... اما بعد معلوم شد آقا خیلی هم خاطر خواشه فقط بخاطر اینکه من نفهم..تا اس ام اس ویه سری اتفاقات افتاد که فهمیدم...قبلا هم با چند نفر دیگه دوست شد...حتی حق شکایت نداشتم اگر شکایت میکردم کتک میخوردم... حتی وقتی کنارش بودم پشت سر هم به یکی از دوستاش اس ام اس می داد...فکرشو بکنید حتی نتونید شکایت کنید از ترس اینکه کتک میخوری... فقط گریه ...همیشه تو خونه تنهام از صبح تا شب ...کارم شده اینکه به همه خیانتهایی که در حقم کرده فکر کنم... وحشتناکه .بعضی وقها خودم روکتک می زنم آخه چرا باید اینجوری باشه... جایی هم ندارم مادر و پدرم فوت کردند کسی دیگه ای همندارم برم پیششون... بخدا ..از همه اونهایی که باهشون دوست شده از هر لحاظ بهترم... دیگه خسته شدم چیکار کنم... حتی جرات خودکشی هم ندارم...آخه یکی مثه من چرا باید ادامه بده... هیچ راهی ندارم...جایی ندارم برم... کمک کنید...
    مینا جون نگران هیچی نباش این قضیه مختص تو تنها نیست خیانت باب شده یه کار عادی شده همه یکی زن دارن یکی هم دوست دختر ...اصلا روی این آدم فکر شوهر نکن .تو رو تنها گیر آورده میخاد بچزونتت .تو هم عاقل باش محکم باش و قوی .اون یه آدم بوالهوسه که با سرکوب تو از طریق اینکه کسی رو نداری میخاد آزادیا و بوالهوسیای خودشم داشته باشه یعنی عمرا اگر پدر و مادرت زنده بودن میتونست همچین کاری کنه .یه کاری کن خودتو بزن به بیخیالی اون موقع تا حالا غصه و شور که میزدی آخه چرا چی گیرت اومده که حالا بیاد تو ناراحت بشی و نشی این ادامه میده .تو هم بزن دره بیخیالی خودت رو بخاطر یه ادم بی ارزش خورد نکن .یه مشکلی که شوما متاهلان عزیز دارید اینه که دوستان دوره مجردیتونو وارد زندگیتون میکنید .کاری کاملا اشتباهه
    یه قضیه ای من شنیدم از یه وکیل در اختیارت میزارم شاید بدردت بخوره .گفت یه خانمی چن وقت پیش مراجعه کرده گفته طلاق میخام قضیشم این بوده 1 سالی ازدواج کرده بوووووووو برده بوده شوهرش داره خیانت میکنه اس ام اس بازی زیاد میکرده یه روز خسته میشه به آبجیش میکه بیا خونمون در حین اس بازی مچشو میگیریم خلاصه این داشته اس بازی میکرده خواهرزن حواسشو پرت میکنه ...زن موبایلو از دستش میزنه خاموشش میکنه میبره پیش وکیل همین شده بود یه مدرک پر پا قرصی وکیله تموم مهریه زنه هم از مرد پدرسگش گرفته بود
    امضای ایشان
    افتادن در گل و لای ننگ نیست ، ننگ در این است که آنجا بمانی .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد