نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نظرسنجی

547
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2329
    تشکـر
    30
    تشکر شده 22 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

نظرسنجی

سلام دوستان من ازتون میخوام نظرتونو راجبه این موضوع بگید که این روزا دغدغه فکریم شده همسر من مهندس که ماهانه حقوق میگیره خودمم شاغل هستم اقساطمون زیاده همسرم جدیدا بکار واسطه گری یا همون دلالی رو آورده خونواده من و حتی خونواده خودش این شغل رو کلا کار درستی نمیدونن من خودمم همینطور اما بهش میگم میگه من که کار خلافی نمیکنم جنسو نقد زیر قیمت میخرم زه مشتری به قیمت خودش میفروشم اما من کلا حس بدی بخ این شغل دارم و بااینکه تاحالا سر هیچ موضوعی باهم اختلاف نداشتیم این قضیه داره باعث بحث و دلخوری میشه بمن میگه تو وسواس فکری داری بنظرتون واقعا این شغل بد نیست؟ پولش حرام یا احتیاط دار نیست من کلا خیلی آدم مذهبی نیستم اما رو این حساسم لطف کنید نظرتونو بگید ممنون میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    Guest
    شماره عضویت
    3257
    تشکـر
    4
    تشکر شده 37 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نظرسنجی

دوست من بستگی داره از چه زاویه و با چه دیدی به موضوع نگاه کنید اصولا تجارت کار ناپسندی نیست
    کاری هست که حضرت محمد هم انجام میداد یعنی جنسی رو از شهری زیر قیمت میخرید و به قیمت اصلی در شهر خودش میفروخت و سود میکرد
    اگر شوهر شما شخصا جنس رو خریده و هزینه هایی مثل حمل و ... رو متحمل شده که مساوی با تجارت است
    اگر هم جنس نزد مالک بوده و برایش مشتری ببرد که بازاریابی و باز هم نوعی تجارت است
    پس شما فقط به قرآن و حضرت محمد(ص)و سیره اهل بیت مراجعه کنید و زندگی خود را دچار مشکل نکنید

3. 2 کاربران زیر از amirali بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد