نمایش نتایج: از 1 به 16 از 16

موضوع: رابطه دوستی

2274
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3352
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه دوستی

سلااااااااام دوستان من ب کمک احتیاج دارم تو دودلی موندم ک چ کار کنم یا نکنم
    من دختری20 ساله از شهر زاهدان هستم ک چهارماهی میشه ک با یک پسری از شهر تبریز اشنا شدم وتلفنی باهم ارتباط داریم ی جوریای ماعاشق هم شدیم ویکم هوسم قاطیش است.حرفای اقا پسر و همه موضوعات خانوادشو میدون خیلی خوب حرف میزنه وهمون شرایطی ک من از همسر ایندم میخوام داراست اونم منو خیلی دوست داره ولی دودلیم واینه ک ما اینقدر صمیمی هستیم خوب ی حرفای هم بینمون رد وبدر میشه ولی من خیلی شرایطو بالا پاییین کردم اینکه اون میخواد تا سه سال دیگه بیاد ودوری شرایط محیطیمون و ناراضایتی خانوادش منو دوچار ی بن بست دوراه گیر داده من نمیخوام شکست بخورم من اونو خیلی دوستم دارم و برای ایندم با اون نقشه کشیدم ولی موندم چ کار کنم اخه تازه اون اقا پسر یک شکست عاشقی هم خورده اگه من پامو بردارم باز فک میکنه منم مثل قبلی هستم اونم منو خیلی دوست داره میگه نمیتونم حالا بیام فقط میتونم سه سال دیگه ک همه شرایط پولی وخونه رو جور کنه بیاد میگه زمین داره و اونو بسازه درسته ی پسر جوان نمیتونه خونه بسازه پول هنکفتی میخواد ولی اگه کارش جور بشه وتلاشو بکنه خانوادش همراهیش میکنن
    خدایش ازون ور دوستام تو گوشم میخونن ک ول کن تو زاهدانی اینجور ازدواجا خوب نیس و... افتادم تو یه دوراهی
    من واون همه شرایط بعد رو هم داریم فکر میکنیم واینکه احساساتی تصمیم نگیریم میدونیم اینجور رابطه ها70درصد ب طلاقه ولی خودمونو ب اون 30درصد میکشیم ک همه شرایط فردا رو مواجه میشیم رو جور کنیم حلش کنیم
    حالا چ کار کنم با اون شرایط منفی ونقاط مثبتی هم ک داره چ کار کنم برامم سخته 24 ساعت در ارتباط و جدای

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3292
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چ کار کنم

سلام.من میدونم که برات خیلی سخته دوری و جدایی اما به نظر من بهترین راه اینه که با عقل و منطقت بری جلو ن با احساساتت.

3. کاربران زیر از SARDAR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2942
    تشکـر
    52
    تشکر شده 37 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    11

aziziam rabete az rahee doorr asan doorostt niisss behtaree harchi zoodtarr tamomm konii

5. کاربران زیر از niloofar94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3352
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط SARDAR نمایش پست ها
    سلام.من میدونم که برات خیلی سخته دوری و جدایی اما به نظر من بهترین راه اینه که با عقل و منطقت بری جلو ن با احساساتت.
    سلام ممنونم نمیدونم یک دفع به اقا پسره بگم بیخیال اون فک میکنه ک کلک زدم بهش وخیلی چیزای دیگه خوب اون سه سال پیش شکست خورده بود وتصمیم ب خودکشی گرفته بود ک خدایش بامن اشنا شده بود حسامون واقعا عاشقونه هس ولی یکم چاشنیش هوس هم داره واقعا سخته یدفع کاری کنم خوب کم کم چ جوری دور بشم ازش

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3352
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar94 نمایش پست ها
    aziziam rabete az rahee doorr asan doorostt niisss behtaree harchi zoodtarr tamomm konii
    مممنون دوستمم همینو میگه ولی من ک از روی هوس وادعاهاش احساس عاشقی نمیکنم تازه قیافه های هم رو هم دیدیم از طریق عکس خوب اگه بخوام دور بشم چ کار کنم تازه اگه عاشق هم نبودیم با دوبار دعوا کردن از هم میپاشیدیم ک اینطور نیس بلکه منطقی میام درباره دعوامون صحبت میکنیم ک ب جواب پیدا کنیم اخه نقاااط مثبتش اینقد هس نمیخوام بگم نقاط منفی وضعفشم میبینم توهمین رفتارامون موندم اخه ک تفاهماتمون و خیلی چیزامون در حد اشنای هس

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3109
    تشکـر
    0
    تشکر شده 54 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    خونوادش چی ؟ راضی میشن این فاصله رو پسرشون بیاد؟ اصن به این فک کردی خب بعدش چی؟ بعد از ازدواجو میگم اون میاد زاهدان یا تو میری تبریز؟

9. کاربران زیر از afra بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

ميشه بپرسم از كجا باهاش آشنا شدي؟
    چطور مطمئني كه شكست عشقي خورده؟
    آيا اونو ديدي؟ اصلا از كجا مطمئني كه همه حرفاش راسته؟
    بدترين چيزي كه تو يك ازدواج امكان داره اتفاق بيفته تفاوت فرهنگي هستش كه به هيچ وجهي نميشه باهاش بعدا كنار اومد عزيزم همش يه نفر بايد فداكاري كنه كه اونم لابد شما ميخاهيد از خودگذشتگي كني ولي بعدا پشيمون ميشي!
    يه كم به حرفهاي دوستات فكر كن! داري با احساست تصميم ميگيري ! اصلا 3 سال ديگه چه معلوم علاقت همونجور بمونه و يا اصلا طرف زير قولش نزنه؟

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2942
    تشکـر
    52
    تشکر شده 37 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه20 نمایش پست ها
    مممنون دوستمم همینو میگه ولی من ک از روی هوس وادعاهاش احساس عاشقی نمیکنم تازه قیافه های هم رو هم دیدیم از طریق عکس خوب اگه بخوام دور بشم چ کار کنم تازه اگه عاشق هم نبودیم با دوبار دعوا کردن از هم میپاشیدیم ک اینطور نیس بلکه منطقی میام درباره دعوامون صحبت میکنیم ک ب جواب پیدا کنیم اخه نقاااط مثبتش اینقد هس نمیخوام بگم نقاط منفی وضعفشم میبینم توهمین رفتارامون موندم اخه ک تفاهماتمون و خیلی چیزامون در حد اشنای هس
    bebiin aziziamm az nazdikk didane ye nafarr khilii farghh mikonee ba ertebatt az rahee dorr dorostee alan mooshkelii niiss va hamechi sarii hall mishee ama badann ke doriii fesharr avoordd makhsoosann vasee agha pesarr dg haminn davaha rooz be roozz bishtarr mishee age mibinii tafahomii hastt faghat darr hadd ashnaii bashee va rabetee ASANN jedii nashee ta inkee takliifff mooshakhass shee
    moovazeeb bashh vabastee nashii golii

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3348
    تشکـر
    0
    تشکر شده 25 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه بپرسم ایشون چند سالشونه؟
    دقیقا چجوری باهاش آشنا شدین؟
    و اینکه منظورتون از همراه شدن چاشنی هوس در رفتارتون هست چیه دقیقا؟ چکاری کردین مگه؟
    اینا رو بگین تا بهتر کمکتون کنم

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3352
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar94 نمایش پست ها
    bebiin aziziamm az nazdikk didane ye nafarr khilii farghh mikonee ba ertebatt az rahee dorr dorostee alan mooshkelii niiss va hamechi sarii hall mishee ama badann ke doriii fesharr avoordd makhsoosann vasee agha pesarr dg haminn davaha rooz be roozz bishtarr mishee age mibinii tafahomii hastt faghat darr hadd ashnaii bashee va rabetee ASANN jedii nashee ta inkee takliifff mooshakhass shee
    moovazeeb bashh vabastee nashii golii
    مرسی عزیزم من ب اون وابسته شدیم تو این 4 ماه اره ی مشکلاتی پیش اومد و هروز عصبانی تر شد دیروز باهاش حرف زدم بهش گفتم واقعا منطقی تصمیم بگیریم ک اینجور رابطه ما خوب نیس واینکه هر لحظه بهم احساس جنسی میکنیم من خودم ی کار بدی کردم ک ب حرفش گوش دادم و حرف های درباره رابطه جنسی از طریق تلفن زدیم بیشتر عصبانیتش درباره این موضوع هس و اینه زود احساس میل جنسیش بالا میگیره اونم ب من.چون موضوعاتی بوده قبلا ک هیچ احساسی نداشته ب این موضوع وقتی بامن هس اینجور میشه خوب در منم اینجوری هس تصمیم گرفتیم ک منطقی بود انتخاب من بر اساس احساسات نبوده بلکه از روی منطق بود ولی از این وابستگی حالا تصمیم گرفتیم ک رابطمون رو کم کنیم وتا سه سال دیگه معلوم نیس چ اتفاقی یوفته برام نکه خاستگاری بیاد برام واین احتمال هس واینکه پدرم موافقت کنه واسه همین کنترل کردن وکم کردن ارتباط برای احتمالات بعدی رو پیش بینی کردیم وحالا خیالم راحت شد هم اون با منطق میره جلو وشکست زیادی هم نمیخوریم

14. کاربران زیر از فاطمه20 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3352
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Moshaver نمایش پست ها
    میشه بپرسم ایشون چند سالشونه؟
    دقیقا چجوری باهاش آشنا شدین؟
    و اینکه منظورتون از همراه شدن چاشنی هوس در رفتارتون هست چیه دقیقا؟ چکاری کردین مگه؟
    اینا رو بگین تا بهتر کمکتون کنم
    ایشون 23 سال سال دارن
    در یک وبسایتی فعالیت داشتم و من هیچ علاقه ای نداشتم بلکه بهشون کمک میکردم ک در طول 2 ماه بعد تصمیم ب اشنایت گرفتم ودر حال 4 ماه ارتباط تلفنی داریم
    هوس چاشنیش منظورم اینه ک هردومون احساس جنسی میکنیم بهم ودربارش حرف زدیم از طریق تلفن

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3352
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط afra نمایش پست ها
    سلام
    خونوادش چی ؟ راضی میشن این فاصله رو پسرشون بیاد؟ اصن به این فک کردی خب بعدش چی؟ بعد از ازدواجو میگم اون میاد زاهدان یا تو میری تبریز؟
    خانوادش در حال اگه حرفی بزنه برای دخترای فامیل میرن اونم تعریف کرده اونا چطورن وخوشش نمیاد اگه حالا بگه اونا میگن پول وخونت جور باشه خب حرف منطقی هس چون خودش زمین داره میتونه خونشو درس کنه اگه پول و وام بگیره و اینکه راه دور هس و پدرمم پسر بیکار فبول نمیکنه ک در حال حاظر نامزد کنیم . من میرم تبریز
    ویرایش توسط فاطمه20 : 04-28-2014 در ساعت 01:48 PM

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2905
    تشکـر
    3
    تشکر شده 29 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اگه مطمئنی که دوست داره و صلاحت دوری از اونه باید کم کم اونو از خودت متنفر کنی با بداخلاقی یا هر شیوه دیگه
    دقت باید کنی کم کم

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3118
    تشکـر
    1
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام، عزیزم من فکر می کنم یه ارتباط از راه دور تا 3 سال آینده دستخوش مشکلات زیادی خواهد بود، دردسرای زیادی برات خواهد داشت، راجع به اینکه چطور رابطت رو کم کنی که طرفت آسیبی نبینه باید بگم که باهاش منطقی راجع به تمام مشکلاتی که دارید واحتمال قوی خواهید داشت صحبت کن و منطقی قضیه رو تموم کن

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3292
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.به نظرمن بهترین راهش اینکه به پیامها و زنگ هاش با اعتنا باشی.بعدشم حرف زدن با یک نامحرم از نظر شرعی درست نیست دیگه.بازهم توکل کنید به خدا.

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3292
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. منظورم این بود که بهش بی اعتنا باشید.یا علی التماس دعا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)