نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سرد شدن رابطه دوستی با همکار

2262
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3364
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن رابطه دوستی با همکار

سلام من مدتی قبل بامردی که ازهمکاران من بودوتقاضای دوستی داشت دوست شدم اما بعد از مدت کوتاهی احساس کردم که او کمی سردشده است بارهابه طرق مختلف این مسئله را چه مستقیم وچه غیرمستقیم آن را بیان کردم اما اوسعی داشت به من ثابت کندکه اشتباه میکنم.تا این که وقتی این مسئله شدت پیداکردحدودیک هفته نه به اوزنگ زدم ونه پیامی فرستادم واز او هم خبری نشد ویکی ازدوستان من که از طرف این آقابه کاری معرفی شده بود برای تشکر می خواست به ایشان زنگ بزند که بامخالفت من روبروشد از این جهت که چون ایشان ازدوستی بسیار نزدیک ما خبر داشت من معتقدبودم اگر حتی برای تشکر زنگ بزند ممکن است که این آقا تصورکندکه ازجانب من بوده در نهایت این تماس برقرار شد وبعداز کلی صحبت در حین خداحافظی این شخص حال من را از دوستم پرسید ودوست من وانمود کرد که اطلاعی نداره واوهم کل جریان راتعریف کردبعد17روزازاین جریان به من زنگ زد وضمن عذرخواهی تقاضای ادامه این ارتباط را داشت ومن بعدکلی فکرکردن به دلیل اینکه ایشان فقط به دنبال یک دوستی بودنه چیز دیگروبا کلی مشورت تصمیم گرفتم قبول نکنم زمانی که موضوع را گفتم ازمندلیلشرا پرسید وخواستم که تلفنی صحبت کنیم اوهم قبول کردولی شب که موعد ما بود هرچه قدر تماس گرفتم جواب نداد.وحدود2ماه از اوخبری نبود اما طی این مدت با دوست من در تماس بود واوهم حرفهایش را به من می گفت ومن همبه دلیل حرفهایی که شنیدم بسیار ناراحت شدم متوجه شدم ایشان به دنبال یک رابطه ی راحتتر بوده که من مخالف بودمالبته این حرفهارو دوستم به من منتقل می کردومن از شدت عصبانیت ضمن اینکه میخواستم با اوتماس بگیرم با دوستم هم هماهنگ کردم که میخوام چه کاری انجام دهم وقراره از او بخواهم با دوست من هم دیگر تماس نگیرد دوستم موافقت کرد وتماس گرفتم وبه او گفتم برای خودم واین رابطه ای که وجود داشت متاسفم دیگه با دوست من هم تماس نگیردوبعد دقایقی دوستم به من زنگ زد وگفت تو به اوچه گفتی که از من پرسیده که آیا به تو حرفی زدم که تا این حد عصبانی بودی منم گفتم نه در کمال ناباوری از ازاین کار دوستم واین که چرا با اینکه ازاو اجازه گرفتم باز هم طوری وانمود کرده که اطلاعی ندارددرنهایت همین چندروزقبل آن آقابامن تماس گرفت که بسیار نگرانم هست دوست ندارد ناراحت باشم وبسیار تمایل دارد من را ببیند واصرار داشت که من اشتباه می کنم ویکطرفه قضاوت می کنم ومحکومش کرده ام من قبول نمی کردم وقرار شد هم را ببینیم البته طوری وانمود می کرد که فقط من وناراحتیم برایش مهم است وعجیب اینکه قرار شد من همان روز کارم که تمام شد به اوخبربدهم من هم بعد اتمام کارم خبر ندادم با این تصور که اگر واقعا برایش اهمیت داشته باشد خودش دوباره تماس می گیرد ولی بعد گذشت دوروز هنوز خبری از اونیست.من این مدت به شدت به دوستم هم شک کرده ام که چرا اگه اوهم بابت من ازاوعصبانی است چرا جواب تلفنش را مدام می دهد!توروخدا من را راهنمایی کنید نمی دانم حرف چه کسی را باور کنم؟نمی دانم او بعد2ماه چرا زنگ زد ودیگر خبری نشد؟.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشاوره

بنظرمن نبايد به همچين رابطه هايي ادامه داد ويا اصلا فكركرد.

3. کاربران زیر از هستي يگانه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8879
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0
    سلام من دختری ۱۸ساله ام ی نفرمنوتهدیدمیکنه ک اگه باهاش ازدواج نکنم دست ب خطایی میزنه ماهیچ رابطه ای باهم نداشتیم عشقاون یکطرفه است.من خیلی میترسم حرفا وتهدیداش باعث ی ترس واسترس تووجودم شده همش ترس اینکهه یکار ی اتفاق بیفته آزار م: میده خواب و خوراک ندارم نچکارکنمراهنمییملطفا فاوت
    ویرایش توسط elna : 11-23-2014 در ساعت 02:27 AM

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط elna نمایش پست ها
    النا خانم

برا مشاوره عموی بهتر یک پست جدید درست کنین و سوالتون رو در اون پست بنویسین .

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط 56375820 نمایش پست ها
    سلام من مدتی قبل بامردی که ازهمکاران من بودوتقاضای دوستی داشت دوست شدم اما بعد از مدت کوتاهی احساس کردم که او کمی سردشده است بارهابه طرق مختلف این مسئله را چه مستقیم وچه غیرمستقیم آن را بیان کردم اما اوسعی داشت به من ثابت کندکه اشتباه میکنم.تا این که وقتی این مسئله شدت پیداکردحدودیک هفته نه به اوزنگ زدم ونه پیامی فرستادم واز او هم خبری نشد ویکی ازدوستان من که از طرف این آقابه کاری معرفی شده بود برای تشکر می خواست به ایشان زنگ بزند که بامخالفت من روبروشد از این جهت که چون ایشان ازدوستی بسیار نزدیک ما خبر داشت من معتقدبودم اگر حتی برای تشکر زنگ بزند ممکن است که این آقا تصورکندکه ازجانب من بوده در نهایت این تماس برقرار شد وبعداز کلی صحبت در حین خداحافظی این شخص حال من را از دوستم پرسید ودوست من وانمود کرد که اطلاعی نداره واوهم کل جریان راتعریف کردبعد17روزازاین جریان به من زنگ زد وضمن عذرخواهی تقاضای ادامه این ارتباط را داشت ومن بعدکلی فکرکردن به دلیل اینکه ایشان فقط به دنبال یک دوستی بودنه چیز دیگروبا کلی مشورت تصمیم گرفتم قبول نکنم زمانی که موضوع را گفتم ازمندلیلشرا پرسید وخواستم که تلفنی صحبت کنیم اوهم قبول کردولی شب که موعد ما بود هرچه قدر تماس گرفتم جواب نداد.وحدود2ماه از اوخبری نبود اما طی این مدت با دوست من در تماس بود واوهم حرفهایش را به من می گفت ومن همبه دلیل حرفهایی که شنیدم بسیار ناراحت شدم متوجه شدم ایشان به دنبال یک رابطه ی راحتتر بوده که من مخالف بودمالبته این حرفهارو دوستم به من منتقل می کردومن از شدت عصبانیت ضمن اینکه میخواستم با اوتماس بگیرم با دوستم هم هماهنگ کردم که میخوام چه کاری انجام دهم وقراره از او بخواهم با دوست من هم دیگر تماس نگیرد دوستم موافقت کرد وتماس گرفتم وبه او گفتم برای خودم واین رابطه ای که وجود داشت متاسفم دیگه با دوست من هم تماس نگیردوبعد دقایقی دوستم به من زنگ زد وگفت تو به اوچه گفتی که از من پرسیده که آیا به تو حرفی زدم که تا این حد عصبانی بودی منم گفتم نه در کمال ناباوری از ازاین کار دوستم واین که چرا با اینکه ازاو اجازه گرفتم باز هم طوری وانمود کرده که اطلاعی ندارددرنهایت همین چندروزقبل آن آقابامن تماس گرفت که بسیار نگرانم هست دوست ندارد ناراحت باشم وبسیار تمایل دارد من را ببیند واصرار داشت که من اشتباه می کنم ویکطرفه قضاوت می کنم ومحکومش کرده ام من قبول نمی کردم وقرار شد هم را ببینیم البته طوری وانمود می کرد که فقط من وناراحتیم برایش مهم است وعجیب اینکه قرار شد من همان روز کارم که تمام شد به اوخبربدهم من هم بعد اتمام کارم خبر ندادم با این تصور که اگر واقعا برایش اهمیت داشته باشد خودش دوباره تماس می گیرد ولی بعد گذشت دوروز هنوز خبری از اونیست.من این مدت به شدت به دوستم هم شک کرده ام که چرا اگه اوهم بابت من ازاوعصبانی است چرا جواب تلفنش را مدام می دهد!توروخدا من را راهنمایی کنید نمی دانم حرف چه کسی را باور کنم؟نمی دانم او بعد2ماه چرا زنگ زد ودیگر خبری نشد؟.
    دوست عزيز شما اگر خودتون را از ماجرا جدا كنيد و به عنوان يك شخص بيطرف مساله را ببينيد كاملا متوجه مي شين كه رابطه و احساس سالمي در اين مدت وجود نداشته

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8739
    تشکـر
    68
    تشکر شده 59 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفا عنوان را بر اساس مشکلي که داريد تغيير بديد.

دوستان تا وقتي عنوان گوياي مشکل کاربر نيست از گذاشتن نظرات خود داري کنيد

اينکار سه تا حسن داره يکي اينکه مديران و مشاورين سايت به تاپيک شما سر ميزنن
    دوم اينکه شما با فکر کردن و متمرکز کردن افکار خودتان دليل اصلي مشکل خود را بيان ميکنيد اينجوري متوجه مي شويد واقعا مشکل شما چيست و خودش خيلي به شما در حل جواب کمک ميکند
    و دليل سوم با مشخص شدن دقيق مشکل کاربران سايت بهتر مي توانند شما را راهنمايي کنند

8. کاربران زیر از khaleghezey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    لطفا عنوان را بر اساس مشکلي که داريد تغيير بديد.

دوستان تا وقتي عنوان گوياي مشکل کاربر نيست از گذاشتن نظرات خود داري کنيد

اينکار سه تا حسن داره يکي اينکه مديران و مشاورين سايت به تاپيک شما سر ميزنن
    دوم اينکه شما با فکر کردن و متمرکز کردن افکار خودتان دليل اصلي مشکل خود را بيان ميکنيد اينجوري متوجه مي شويد واقعا مشکل شما چيست و خودش خيلي به شما در حل جواب کمک ميکند
    و دليل سوم با مشخص شدن دقيق مشکل کاربران سايت بهتر مي توانند شما را راهنمايي کنند

با سپاس از متن خوب و مفیدی که قرار دادید ؛ از احساس مسئولیت شمام تشکر میکنیم

به هرحال عنوانی برای تاپیک قرار دادیم
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)